Autobus Poreč Varaždin

 
relacija:

Poreč - Varaždin

prijevoz:

autobus

 
Autobusni prijevoz d.o.o.
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Varaždinu? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Poreč 
 
 
09:15
Vrsar 
 
09:35 
09:35
Rovinj 
 
10:10 
10:10
Pula 
 
10:50 
11:00
Pazin 
 
11:45 
11:45
Karlovac 
 
14:05 
14:05
Zagreb 
 
15:00 
15:15
Novi Marof 
 
16:10 
16:10
Varaždin 
 
16:35 
 
 
Sve linije na relaciji Poreč - Varaždin
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
12.08.2022
09:15 
16:35 
Odaberi i kupi
15:10 
23:40 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova