Autobusni kolodvor Poreč

Karla Huguesa 2
tel 1: 060 888 610 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 52 432 153
 
Popularna ljetna destinacija dobro je povezana autobusnim linijama. Eufrazijeva bazilika je 1997. godine uvrštena na UNESCO-vu listu svjetske baštine.
 
  -> Povoljan smještaj u Poreču
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:25
Pula
FlixBus
06:45
Pula
FlixBus
07:34
Vrsar
Autotrans - Rijeka
07:35
Pazin
Autotrans - Rijeka
07:35
Tinjan
Autotrans - Rijeka
07:35
Jakovici
Autotrans - Rijeka
07:35
Baderna
Autotrans - Rijeka
07:35
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
07:35
Šurani
Autotrans - Rijeka
07:35
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
07:35
Vrvari
Autotrans - Rijeka
07:40
Tar
Autotrans - Rijeka
07:40
Červar-Porat
Autotrans - Rijeka
08:49
Tar
Autotrans - Rijeka
08:49
Križine
Autotrans - Rijeka
08:49
Lovrečica
Autotrans - Rijeka
08:49
Dajla
Autotrans - Rijeka
08:49
Novigrad
Autotrans - Rijeka
08:49
Umag
Autotrans - Rijeka
09:10
Trieste
FlixBus
10:10
Ljubljana
FlixBus
11:01
Pula (airport)
Fils - Pula
13:00
Rovinj
Autotrans - Rijeka
13:00
Pula
Autotrans - Rijeka
13:30
Gostivar
Hafet-Tours - Tetovo
13:33
Šurani
Autotrans - Rijeka
13:33
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
13:33
Vrvari
Autotrans - Rijeka
13:33
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
13:33
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:33
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:33
Karlovac
Autotrans - Rijeka
13:33
Pazin
Autotrans - Rijeka
13:33
Baderna
Autotrans - Rijeka
13:33
Jakovici
Autotrans - Rijeka
13:33
Tinjan
Autotrans - Rijeka
13:45
Vrsar
Autotrans - Rijeka
14:00
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:00
Pula
Autotrans - Rijeka
14:15
Pula
FlixBus
14:55
Vrsar
Autotrans - Rijeka
15:18
Pazin
Autotrans - Rijeka
15:18
Tinjan
Autotrans - Rijeka
15:18
Jakovici
Autotrans - Rijeka
15:18
Baderna
Autotrans - Rijeka
15:18
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
15:18
Šurani
Autotrans - Rijeka
15:18
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
15:18
Vrvari
Autotrans - Rijeka
15:24
Vrvari
Autotrans - Rijeka
15:24
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
15:24
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
15:24
Galižana
Autotrans - Rijeka
15:24
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
15:24
Baderna
Autotrans - Rijeka
15:24
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
15:24
Bale
Autotrans - Rijeka
15:24
Pula
Autotrans - Rijeka
15:25
Pazin
Autotrans - Rijeka
15:25
Baderna
Autotrans - Rijeka
15:25
Jakovici
Autotrans - Rijeka
15:25
Tinjan
Autotrans - Rijeka
15:25
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
15:25
Šurani
Autotrans - Rijeka
15:25
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
15:25
Vrvari
Autotrans - Rijeka
16:35
Vrvari
Autotrans - Rijeka
16:35
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
16:35
Šurani
Autotrans - Rijeka
16:35
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
16:35
Tinjan
Autotrans - Rijeka
16:35
Jakovici
Autotrans - Rijeka
16:35
Baderna
Autotrans - Rijeka
16:35
Pazin
Autotrans - Rijeka
16:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:46
Pula
Autotrans - Rijeka
16:46
Vrsar
Autotrans - Rijeka
16:46
Bale
Autotrans - Rijeka
16:46
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
16:46
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:46
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
16:46
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
16:46
Galižana
Autotrans - Rijeka
16:46
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
16:46
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
17:00
Trieste
Brioni - Pula
18:35
Ljubljana
FlixBus
18:45
Kukaleta
Autotrans - Rijeka
18:45
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
18:45
Limski kanal
Autotrans - Rijeka
18:45
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
18:45
Galižana
Autotrans - Rijeka
18:45
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
18:45
Vrvari
Autotrans - Rijeka
18:45
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
18:45
Baderna
Autotrans - Rijeka
18:45
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:45
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
18:45
Bale
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Autotrans - Rijeka
19:27
Premantura
Arriva - Kranj
19:30
Buzet
Autotrans - Rijeka
19:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:30
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:30
Đakovo
Panturist - Osijek
19:30
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
19:30
Osijek
Panturist - Osijek
19:35
Ljubljana
FlixBus
19:40
Beograd
Lasta - Beograd
20:38
Baderna
Autotrans - Rijeka
20:38
Jakovici
Autotrans - Rijeka
20:38
Tinjan
Autotrans - Rijeka
20:38
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:38
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:38
Delnice
Autotrans - Rijeka
20:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:38
Pazin
Autotrans - Rijeka
20:38
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
20:38
Šurani
Autotrans - Rijeka
20:38
Vrvari
Autotrans - Rijeka
20:38
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
20:40
Umag
Panturist - Osijek
20:40
Novigrad
Panturist - Osijek
20:55
Tinjan
Autotrans - Rijeka
20:55
Jakovici
Autotrans - Rijeka
20:55
Baderna
Autotrans - Rijeka
20:55
Pazin
Autotrans - Rijeka
20:55
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
20:55
Vrvari
Autotrans - Rijeka
20:55
Šurani
Autotrans - Rijeka
20:55
Musalež (raskrižje)
Autotrans - Rijeka
21:20
Okučani
Autotrans - Rijeka
21:20
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
21:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
21:20
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
21:20
Novska
Autotrans - Rijeka
22:00
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
22:00
Đakovo
Autotrans - Rijeka
22:00
Belišće
Panturist - Osijek
22:00
Belišće
Panturist - Osijek
22:00
Valpovo
Panturist - Osijek
22:00
Valpovo
Panturist - Osijek
22:00
Osijek
Autotrans - Rijeka
22:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
22:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
22:00
Rijeka
Autotrans - Rijeka
22:00
Delnice
Autotrans - Rijeka
22:00
Vrsar
Autotrans - Rijeka
22:00
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
22:00
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:30 
07:36 
1h 6min 
66,00 HRK
 
Poreč - Pula
Odaberi i kupi
 
(8,76 EUR)
06:30 
07:14 
0h 44min 
51,00 HRK
 
Poreč - Bale
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
06:30 
06:53 
0h 23min 
35,00 HRK
 
Poreč - Lovreć
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:30 
06:44 
0h 14min 
29,00 HRK
 
Poreč - Vrsar
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
06:30 
06:48 
0h 18min 
32,00 HRK
 
Poreč - Baderna
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:30 
06:42 
0h 12min 
27,00 HRK
 
Poreč - Žbandaj
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
06:30 
07:00 
0h 30min 
39,00 HRK
 
Poreč - Limski kanal
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
06:30 
06:34 
0h 4min 
20,00 HRK
 
Poreč - Vrvari
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
06:30 
06:36 
0h 6min 
20,00 HRK
 
Poreč - Musalež (raskrižje)
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:40 
07:46 
0h 6min 
20,00 HRK
 
Poreč - Musalež (raskrižje)
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:40 
07:46 
0h 6min 
20,00 HRK
 
Poreč - Musalež (raskrižje)
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:40 
07:44 
0h 4min 
20,00 HRK
 
Poreč - Vrvari
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:40 
07:44 
0h 4min 
20,00 HRK
 
Poreč - Vrvari
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:40 
07:59 
0h 19min 
35,00 HRK
 
Poreč - Jakovici
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
07:40 
08:03 
0h 23min 
35,00 HRK
 
Poreč - Jakovici
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
07:40 
07:49 
0h 9min 
27,00 HRK
 
Poreč - Žbandaj
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
07:40 
07:52 
0h 12min 
27,00 HRK
 
Poreč - Žbandaj
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
07:40 
07:54 
0h 14min 
32,00 HRK
 
Poreč - Baderna
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:40 
07:58 
0h 18min 
32,00 HRK
 
Poreč - Baderna
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:40 
08:15 
0h 35min 
44,00 HRK
 
Poreč - Pazin
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
07:40 
08:25 
0h 45min 
44,00 HRK
 
Poreč - Pazin
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
07:40 
09:14 
1h 34min 
106,00 HRK
 
Poreč - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,07 EUR)
07:40 
09:14 
1h 34min 
106,00 HRK
 
Poreč - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,07 EUR)
07:45 
09:10 
1h 25min 
 
 
Poreč - Pula
Odaberi i kupi
 
 
08:15 
16:50 
8h 35min 
289,00 HRK
 
Poreč - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(38,36 EUR)
08:15 
08:35 
0h 20min 
35,00 HRK
 
Poreč - Jakovici
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
08:15 
16:09 
7h 54min 
263,00 HRK
 
Poreč - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
(34,91 EUR)
08:15 
16:05 
7h 50min 
263,00 HRK
 
Poreč - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
(34,91 EUR)
08:15 
18:25 
10h 10min 
319,00 HRK
 
Poreč - Osijek
Odaberi i kupi
 
(42,34 EUR)
08:15 
08:19 
0h 4min 
20,00 HRK
 
Poreč - Vrvari
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
 
 
odabir države: