Autobusno stajalište Poljana Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Poljani
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:31
Osor
Autotrans - Rijeka
07:31
Cres
Autotrans - Rijeka
15:26
Cres
Autotrans - Rijeka
15:26
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
15:26
Osor
Autotrans - Rijeka
15:26
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:26
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:26
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:26
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:20
Osor
Autotrans - Rijeka
20:12
Osor
Autotrans - Rijeka
20:12
Uvala Scott
Autotrans - Rijeka
20:12
Cres
Autotrans - Rijeka
20:12
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:12
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:12
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:12
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:49 
11:10 
6h 21min 
33,60 EUR
 
Poljana - Zagreb
Odaberi i kupi
 
04:49 
07:10 
2h 21min 
17,00 EUR
 
Poljana - Malinska
Odaberi i kupi
 
04:49 
08:16 
3h 27min 
21,60 EUR
 
Poljana - Rijeka
Odaberi i kupi
 
04:49 
06:19 
1h 30min 
10,20 EUR
 
Poljana - Merag
Odaberi i kupi
 
04:49 
06:00 
1h 11min 
8,70 EUR
 
Poljana - Cres
Odaberi i kupi
 
14:34 
15:53 
1h 19min 
8,70 EUR
 
Poljana - Cres
Odaberi i kupi
 
17:19 
18:30 
1h 11min 
8,70 EUR
 
Poljana - Cres
Odaberi i kupi
 
17:19 
18:49 
1h 30min 
10,20 EUR
 
Poljana - Merag
Odaberi i kupi
 
17:19 
20:36 
3h 17min 
21,60 EUR
 
Poljana - Rijeka
Odaberi i kupi
 
17:19 
19:40 
2h 21min 
17,00 EUR
 
Poljana - Malinska
Odaberi i kupi
 
17:19 
23:20 
6h 1min 
33,60 EUR
 
Poljana - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: