Autobuska stanica Podgorica kontakt

Trg Golootočkih žrtava 1
tel 1: +382 20 620 430
 
 
by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
00:30 
02:00 
1h 30min 
8,50 EUR
 
Podgorica - Budva
Odaberi i kupi
 
00:30 
02:50 
2h 20min 
9,50 EUR
 
Podgorica - Tivat
Odaberi i kupi
 
00:30 
04:05 
3h 35min 
11,50 EUR
 
Podgorica - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
00:30 
03:05 
2h 35min 
9,50 EUR
 
Podgorica - Kotor
Odaberi i kupi
 
00:40 
08:00 
7h 20min 
28,50 EUR
 
Podgorica - Čačak
Odaberi i kupi
 
00:40 
10:30 
9h 50min 
31,00 EUR
 
Podgorica - Beograd
Odaberi i kupi
 
00:40 
05:15 
4h 35min 
22,50 EUR
 
Podgorica - Prijepolje
Odaberi i kupi
 
05:45 
06:58 
1h 13min 
5,00 EUR
 
Podgorica - Nikšić
Odaberi i kupi
 
05:45 
06:14 
0h 29min 
2,30 EUR
 
Podgorica - Danilovgrad
Odaberi i kupi
 
05:45 
10:00 
4h 15min 
13,50 EUR
 
Podgorica - Pljevlja
Odaberi i kupi
 
05:45 
08:30 
2h 45min 
11,50 EUR
 
Podgorica - Žabljak
Odaberi i kupi
 
05:45 
08:00 
2h 15min 
8,50 EUR
 
Podgorica - Šavnik
Odaberi i kupi
 
05:45 
06:35 
0h 50min 
3,00 EUR
 
Podgorica - Bogetići
Odaberi i kupi
 
06:00 
10:45 
4h 45min 
33,00 EUR
 
Podgorica - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
06:20 
08:10 
1h 50min 
8,50 EUR
 
Podgorica - Tivat
Odaberi i kupi
 
06:20 
07:05 
0h 45min 
3,50 EUR
 
Podgorica - Cetinje
Odaberi i kupi
 
06:20 
09:03 
2h 43min 
11,50 EUR
 
Podgorica - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
06:20 
07:45 
1h 25min 
7,50 EUR
 
Podgorica - Budva
Odaberi i kupi
 
06:20 
08:52 
2h 32min 
11,00 EUR
 
Podgorica - Baošići
Odaberi i kupi
 
06:20 
09:07 
2h 47min 
11,50 EUR
 
Podgorica - Igalo
Odaberi i kupi
 
06:20 
08:00 
1h 40min 
8,00 EUR
 
Podgorica - Radanovići
Odaberi i kupi
 
06:20 
08:49 
2h 29min 
10,50 EUR
 
Podgorica - Bijela
Odaberi i kupi
 
06:58 
08:01 
1h 3min 
8,00 EUR
 
Podgorica - Trebaljevo
Odaberi i kupi
 
06:58 
07:55 
0h 57min 
7,50 EUR
 
Podgorica - Kolašin
Odaberi i kupi
 
06:58 
08:20 
1h 22min 
8,50 EUR
 
Podgorica - Mojkovac
Odaberi i kupi
 
06:58 
08:53 
1h 55min 
10,50 EUR
 
Podgorica - Bijelo Polje
Odaberi i kupi
 
07:05 
08:30 
1h 25min 
7,50 EUR
 
Podgorica - Budva
Odaberi i kupi
 
07:05 
10:12 
3h 7min 
11,50 EUR
 
Podgorica - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
07:05 
09:10 
2h 5min 
8,50 EUR
 
Podgorica - Kotor
Odaberi i kupi
 
07:05 
07:47 
0h 42min 
3,50 EUR
 
Podgorica - Cetinje
Odaberi i kupi
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:30
Kolašin
Ozlem tours - Novi Pazar
00:30
Mojkovac
Ozlem tours - Novi Pazar
00:30
Berane
Ozlem tours - Novi Pazar
00:30
Rožaje
Ozlem tours - Novi Pazar
00:45
Prizren
Vetoni tourist - Priština
00:45
Priština
Vetoni tourist - Priština
02:37
Derventa
Lazaro - Kotor
02:37
Banja Luka
Lazaro - Kotor
02:37
Doboj
Lazaro - Kotor
03:30
Čačak
Božur - Podgorica
03:30
Beograd
Božur - Podgorica
03:30
Prijepolje
Božur - Podgorica
05:00
Prijepolje
Trans jug - Obrenovac
05:00
Kraljevo
Lens - Beograd
05:00
Novi Pazar
Lens - Beograd
05:00
Novi Sad
Lens - Beograd
05:00
Beograd
Trans jug - Obrenovac
05:00
Beograd
Lens - Beograd
05:00
Čačak
Trans jug - Obrenovac
05:00
Kragujevac
Lens - Beograd
05:00
Raška
Lens - Beograd
05:45
Niš
Royal Travel - Cetinje
05:45
Prokuplje
Royal Travel - Cetinje
05:45
Kruševac
Royal Travel - Cetinje
06:15
Raška
Jadran Line - Cetinje
06:15
Kraljevo
Jadran Line - Cetinje
06:15
Kragujevac
Jadran Line - Cetinje
07:00
Subotica
Blue Line - Herceg Novi
07:00
Beograd
Blue Line - Herceg Novi
07:00
Novi Sad
Blue Line - Herceg Novi
07:30
Budva
Vot Turist - Pljevlja
07:30
Cetinje
Vot Turist - Pljevlja
07:30
Tivat
Vot Turist - Pljevlja
07:30
Kotor
Vot Turist - Pljevlja
07:35
Subotica
Jadran Expres - Novi Sad
07:35
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
07:35
Beograd
Jadran Expres - Novi Sad
07:35
Bar
Zejdin - Ulcinj
07:35
Novi Sad
Jadran Expres - Novi Sad
07:35
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
07:35
Virpazar
Zejdin - Ulcinj
07:35
Šušanj
Zejdin - Ulcinj
07:35
Dobre Vode
Zejdin - Ulcinj
07:35
Utjeha
Zejdin - Ulcinj
07:42
Bogetići
Gardašević - Nikšić
07:42
Spuž
Gardašević - Nikšić
07:42
Nikšić
Gardašević - Nikšić
07:42
Danilovgrad
Gardašević - Nikšić
07:50
Prijepolje
Royal Travel - Cetinje
07:50
Beograd
Royal Travel - Cetinje
07:50
Čačak
Royal Travel - Cetinje
07:55
Berane
Veljić Montenegro - Berane
08:09
Nikšić
Šober - Nikšić
08:09
Danilovgrad
Šober - Nikšić
08:09
Bogetići
Šober - Nikšić
09:00
Risan
Drum - Podgorica
09:00
Tivat
Drum - Podgorica
09:00
Herceg Novi
Drum - Podgorica
09:00
Kotor
Drum - Podgorica
09:00
Budva
Drum - Podgorica
09:02
Danilovgrad
18. oktobar - Nikšić
09:02
Nikšić
18. oktobar - Nikšić
09:02
Bogetići
18. oktobar - Nikšić
09:02
Spuž
18. oktobar - Nikšić
09:10
Tirana
MS Tours/Drita Travel
09:10
Skadar
MS Tours/Drita Travel
09:33
Baošići
Express Tours - Podgorica
09:33
Bijela
Express Tours - Podgorica
09:33
Radanovići
Express Tours - Podgorica
09:33
Budva
Express Tours - Podgorica
09:33
Herceg Novi
Express Tours - Podgorica
09:33
Tivat
Express Tours - Podgorica
09:38
Nikšić
Touring - Kotor
09:38
Danilovgrad
Touring - Kotor
09:45
Žabljak
Stanišić - Nikšić
09:45
Pljevlja
Stanišić - Nikšić
09:45
Šavnik
Stanišić - Nikšić
09:50
Utjeha
Zejdin - Ulcinj
09:50
Dobre Vode
Zejdin - Ulcinj
09:50
Šušanj
Zejdin - Ulcinj
09:50
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
09:50
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
09:50
Bar
Zejdin - Ulcinj
09:58
Kolašin
Elan Company - Plav
09:58
Andrijevica
Elan Company - Plav
09:58
Berane
Elan Company - Plav
09:58
Mojkovac
Elan Company - Plav
09:58
Plav
Elan Company - Plav
09:58
Gusinje
Elan Company - Plav
10:30
Radanovići
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:30
Bijela
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:30
Baošići
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:30
Risan
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:30
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:30
Tivat
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:30
Herceg Novi
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:30
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
10:35
Danilovgrad
Nikšić prevoz - Nikšić
10:35
Nikšić
Nikšić prevoz - Nikšić
10:35
Bogetići
Nikšić prevoz - Nikšić
11:08
Nikšić
Papović - Nikšić
11:15
Pljevlja
Radulović prevoz - Pljevlja
11:15
Žabljak
Radulović prevoz - Pljevlja
11:15
Šavnik
Radulović prevoz - Pljevlja
11:20
Baošići
4. Decembar - Nikšić
11:20
Bijela
4. Decembar - Nikšić
11:20
Radanovići
4. Decembar - Nikšić
11:20
Jugodrvo (Tivat)
4. Decembar - Nikšić
11:20
Risan
4. Decembar - Nikšić
11:20
Igalo
4. Decembar - Nikšić
11:20
Kotor
4. Decembar - Nikšić
11:20
Herceg Novi
4. Decembar - Nikšić
11:20
Tivat
4. Decembar - Nikšić
11:20
Budva
4. Decembar - Nikšić
11:20
Cetinje
4. Decembar - Nikšić
11:32
Skadar
MS tours - Podgorica
11:55
Bogetići
4. Decembar - Nikšić
11:55
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
11:55
Danilovgrad
4. Decembar - Nikšić
12:08
Risan
Touring - Kotor
12:08
Cetinje
Touring - Kotor
12:08
Budva
Touring - Kotor
12:08
Herceg Novi
Touring - Kotor
12:08
Kotor
Touring - Kotor
12:23
Kotor
Touring - Kotor
12:23
Herceg Novi
Touring - Kotor
12:23
Tivat
Touring - Kotor
12:23
Budva
Touring - Kotor
12:23
Cetinje
Touring - Kotor
12:33
Andrijevica
Ortak - Berane
12:33
Plav
Ortak - Berane
12:33
Mojkovac
Ortak - Berane
12:33
Berane
Ortak - Berane
12:33
Kolašin
Ortak - Berane
12:51
Igalo
Alo Express - Podgorica
12:51
Cetinje
Alo Express - Podgorica
12:51
Budva
Alo Express - Podgorica
12:51
Tivat
Alo Express - Podgorica
12:51
Herceg Novi
Alo Express - Podgorica
12:51
Baošići
Alo Express - Podgorica
12:51
Radanovići
Alo Express - Podgorica
12:51
Bijela
Alo Express - Podgorica
13:09
Bijela
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:09
Baošići
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:09
Herceg Novi
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:09
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:09
Budva
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:09
Igalo
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:09
Risan
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
13:18
Nikšić
Glušica - Nikšić
13:18
Danilovgrad
Glušica - Nikšić
13:18
Bogetići
Glušica - Nikšić
13:18
Spuž
Glušica - Nikšić
13:25
Danilovgrad
Lalatović Turist - Budva
13:25
Nikšić
Lalatović Turist - Budva
13:50
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
13:50
Virpazar
Zejdin - Ulcinj
13:50
Bar
Zejdin - Ulcinj
13:50
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
13:50
Šušanj
Zejdin - Ulcinj
13:50
Dobre Vode
Zejdin - Ulcinj
13:50
Utjeha
Zejdin - Ulcinj
13:55
Radanovići
Royal Travel - Cetinje
13:55
Kotor
Royal Travel - Cetinje
13:55
Herceg Novi
Royal Travel - Cetinje
13:55
Budva
Royal Travel - Cetinje
13:55
Cetinje
Royal Travel - Cetinje
13:55
Risan
Royal Travel - Cetinje
14:03
Danilovgrad
4. Decembar - Nikšić
14:03
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
14:03
Spuž
4. Decembar - Nikšić
14:03
Bogetići
4. Decembar - Nikšić
14:20
Bijela
Ellit Express - Podgorica
14:20
Baošići
Ellit Express - Podgorica
14:20
Cetinje
Ellit Express - Podgorica
14:20
Budva
Ellit Express - Podgorica
14:20
Herceg Novi
Ellit Express - Podgorica
14:20
Tivat
Ellit Express - Podgorica
14:25
Bijelo Polje
Bošković Prevoz - Strmenica
14:25
Kolašin
Bošković Prevoz - Strmenica
14:25
Mojkovac
Bošković Prevoz - Strmenica
14:25
Trebaljevo
Bošković Prevoz - Strmenica
14:32
Bogetići
Nikšić prevoz - Nikšić
14:32
Nikšić
Nikšić prevoz - Nikšić
14:32
Danilovgrad
Nikšić prevoz - Nikšić
14:45
Foča
Krcunović - Podgorica
14:45
Istočno Sarajevo
Krcunović - Podgorica
14:45
Sarajevo
Krcunović - Podgorica
14:45
Kotor
Touring - Kotor
14:45
Budva
Touring - Kotor
14:45
Cetinje
Touring - Kotor
14:56
Pljevlja
Radulović prevoz - Pljevlja
14:56
Žabljak
Radulović prevoz - Pljevlja
15:22
Cetinje
Ellit Express - Podgorica
15:22
Budva
Ellit Express - Podgorica
15:22
Herceg Novi
Ellit Express - Podgorica
15:22
Tivat
Ellit Express - Podgorica
15:22
Baošići
Ellit Express - Podgorica
15:22
Bijela
Ellit Express - Podgorica
15:22
Radanovići
Ellit Express - Podgorica
15:45
Bogetići
Glušica - Nikšić
15:45
Danilovgrad
Glušica - Nikšić
15:45
Nikšić
Glušica - Nikšić
15:55
Ulcinj
Ozlem tours - Novi Pazar
15:55
Bar
Ozlem tours - Novi Pazar
15:59
Kolašin
Vot Turist - Pljevlja
15:59
Pljevlja
Vot Turist - Pljevlja
15:59
Mojkovac
Vot Turist - Pljevlja
16:00
Drač
Jadran expres - Kotor
16:00
Skadar
Jadran expres - Kotor
16:00
Tirana
Jadran expres - Kotor
16:01
Rožaje
Ozlem tours - Novi Pazar
16:01
Berane
Ozlem tours - Novi Pazar
16:02
Nikšić
18. oktobar - Nikšić
16:02
Danilovgrad
18. oktobar - Nikšić
16:02
Bogetići
18. oktobar - Nikšić
16:02
Spuž
18. oktobar - Nikšić
16:08
Radanovići
Papović - Nikšić
16:08
Budva
Papović - Nikšić
16:08
Cetinje
Papović - Nikšić
16:08
Kotor
Papović - Nikšić
16:11
Nikšić
Stanišić - Nikšić
16:11
Danilovgrad
Stanišić - Nikšić
16:11
Spuž
Stanišić - Nikšić
16:11
Bogetići
Stanišić - Nikšić
16:12
Bogetići
Stanišić - Nikšić
16:12
Šavnik
Stanišić - Nikšić
16:12
Pljevlja
Stanišić - Nikšić
16:12
Žabljak
Stanišić - Nikšić
16:12
Nikšić
Stanišić - Nikšić
16:12
Danilovgrad
Stanišić - Nikšić
16:25
Nikšić
Papović - Nikšić
16:35
Risan
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Herceg Novi
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Cetinje
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Baošići
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Radanovići
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Bijela
Adriatic Travel - Podgorica
16:35
Markovići
Adriatic Travel - Podgorica
16:41
Gusinje
Elan Company - Plav
16:41
Andrijevica
Elan Company - Plav
16:41
Plav
Elan Company - Plav
16:41
Berane
Elan Company - Plav
16:41
Mojkovac
Elan Company - Plav
16:41
Kolašin
Elan Company - Plav
16:50
Igalo
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Risan
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Budva
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Cetinje
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Herceg Novi
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Radanovići
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Baošići
Dangrad - Danilovgrad
16:50
Jugodrvo (Tivat)
Dangrad - Danilovgrad
16:55
Berane
Veljić Montenegro - Berane
17:15
Danilovgrad
Busšped - Nikšić
17:15
Nikšić
Busšped - Nikšić
17:15
Spuž
Busšped - Nikšić
17:15
Bogetići
Busšped - Nikšić
17:28
Baošići
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Radanovići
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Bijela
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Igalo
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Risan
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Kotor
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Herceg Novi
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Cetinje
Vujović VR - Danilovgrad
17:28
Budva
Vujović VR - Danilovgrad
17:44
Bijelo Polje
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
17:44
Berane
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
17:44
Mojkovac
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
17:44
Kolašin
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
17:48
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
17:48
Danilovgrad
4. Decembar - Nikšić
17:48
Bogetići
4. Decembar - Nikšić
17:48
Spuž
4. Decembar - Nikšić
17:52
Skadar
MS tours - Podgorica
17:54
Nikšić
Touring - Kotor
17:54
Danilovgrad
Touring - Kotor
18:00
Tivat
Ozlem tours - Novi Pazar
18:00
Herceg Novi
Ozlem tours - Novi Pazar
18:00
Kotor
Ozlem tours - Novi Pazar
18:00
Budva
Ozlem tours - Novi Pazar
18:13
Budva
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Cetinje
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Kotor
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Herceg Novi
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Igalo
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Risan
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Baošići
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Bijela
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Radanovići
Pavićević tours - Danilovgrad
18:13
Markovići
Pavićević tours - Danilovgrad
18:14
Šušanj
Express Tours - Podgorica
18:14
Utjeha
Express Tours - Podgorica
18:14
Dobre Vode
Express Tours - Podgorica
18:14
Virpazar
Express Tours - Podgorica
18:14
Sutomore
Express Tours - Podgorica
18:14
Ulcinj
Express Tours - Podgorica
18:14
Bar
Express Tours - Podgorica
18:20
Danilovgrad
4. Decembar - Nikšić
18:20
Nikšić
4. Decembar - Nikšić
18:20
Bogetići
4. Decembar - Nikšić
18:30
Jugodrvo (Tivat)
Gardašević - Nikšić
18:30
Markovići
Gardašević - Nikšić
18:30
Radanovići
Gardašević - Nikšić
18:30
Bijela
Gardašević - Nikšić
18:30
Baošići
Gardašević - Nikšić
18:30
Raška
Ozlem tours - Novi Pazar
18:30
Kolašin
Drum - Podgorica
18:30
Kraljevo
Ozlem tours - Novi Pazar
18:30
Novi Pazar
Ozlem tours - Novi Pazar
18:30
Andrijevica
Drum - Podgorica
18:30
Igalo
Gardašević - Nikšić
18:30
Mojkovac
Drum - Podgorica
18:30
Berane
Drum - Podgorica
18:30
Beograd
Ozlem tours - Novi Pazar
18:30
Budva
Gardašević - Nikšić
18:30
Cetinje
Gardašević - Nikšić
18:30
Tivat
Gardašević - Nikšić
18:30
Herceg Novi
Gardašević - Nikšić
18:30
Kragujevac
Ozlem tours - Novi Pazar
18:45
Nikšić
Glunex - Nikšić
18:45
Danilovgrad
Glunex - Nikšić
18:45
Spuž
Glunex - Nikšić
18:45
Bogetići
Glunex - Nikšić
19:05
Šušanj
Zejdin - Ulcinj
19:05
Dobre Vode
Zejdin - Ulcinj
19:05
Utjeha
Zejdin - Ulcinj
19:05
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
19:05
Virpazar
Zejdin - Ulcinj
19:05
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
19:05
Bar
Zejdin - Ulcinj
19:28
Danilovgrad
Glušica - Nikšić
19:28
Nikšić
Glušica - Nikšić
19:28
Bogetići
Glušica - Nikšić
19:28
Spuž
Glušica - Nikšić
19:30
Šavnik
Radulović prevoz - Pljevlja
19:30
Žabljak
Radulović prevoz - Pljevlja
19:30
Pljevlja
Radulović prevoz - Pljevlja
19:47
Andrijevica
Elan Company - Plav
19:47
Berane
Elan Company - Plav
19:47
Mojkovac
Elan Company - Plav
19:47
Igalo
Alo Express - Podgorica
19:47
Plav
Elan Company - Plav
19:47
Kolašin
Elan Company - Plav
19:47
Herceg Novi
Alo Express - Podgorica
19:47
Budva
Alo Express - Podgorica
19:47
Cetinje
Alo Express - Podgorica
19:47
Tivat
Alo Express - Podgorica
19:47
Baošići
Alo Express - Podgorica
19:47
Bijela
Alo Express - Podgorica
19:47
Radanovići
Alo Express - Podgorica
19:47
Gusinje
Elan Company - Plav
19:47
Trebaljevo
Elan Company - Plav
19:47
Trepča
Elan Company - Plav
19:49
Bijela
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Markovići
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Radanovići
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Baošići
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Risan
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Herceg Novi
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Cetinje
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
19:49
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
19:50
Igalo
4. Decembar - Nikšić
19:50
Risan
4. Decembar - Nikšić
19:50
Cetinje
4. Decembar - Nikšić
19:50
Budva
4. Decembar - Nikšić
19:50
Dubrovnik
Božur/Čazmatrans
19:50
Herceg Novi
4. Decembar - Nikšić
19:50
Kotor
4. Decembar - Nikšić
19:50
Tivat
4. Decembar - Nikšić
19:50
Baošići
4. Decembar - Nikšić
19:50
Bijela
4. Decembar - Nikšić
19:50
Radanovići
4. Decembar - Nikšić
19:50
Jugodrvo (Tivat)
4. Decembar - Nikšić
20:18
Spuž
Stanišić - Nikšić
20:18
Bogetići
Stanišić - Nikšić
20:18
Danilovgrad
Stanišić - Nikšić
20:18
Nikšić
Stanišić - Nikšić
20:20
Danilovgrad
Touring - Kotor
20:20
Nikšić
Touring - Kotor
20:28
Kotor
Lalatović Turist - Budva
20:28
Budva
Lalatović Turist - Budva
20:28
Cetinje
Lalatović Turist - Budva
20:28
Jugodrvo (Tivat)
Lalatović Turist - Budva
20:45
Sarajevo
Transprom - Sarajevo
20:45
Foča
Transprom - Sarajevo
20:45
Istočno Sarajevo
Transprom - Sarajevo
20:50
Andrijevica
Arena Tours - Podgorica
20:50
Plav
Arena Tours - Podgorica
20:50
Mojkovac
Arena Tours - Podgorica
20:50
Berane
Arena Tours - Podgorica
20:50
Kolašin
Arena Tours - Podgorica
20:50
Gusinje
Arena Tours - Podgorica
20:55
Radanovići
Glušica - Nikšić
20:55
Jugodrvo (Tivat)
Glušica - Nikšić
20:55
Kotor
Glušica - Nikšić
20:55
Cetinje
Glušica - Nikšić
20:55
Budva
Glušica - Nikšić
20:58
Nikšić
Stanišić - Nikšić
20:58
Danilovgrad
Stanišić - Nikšić
20:58
Spuž
Stanišić - Nikšić
20:58
Bogetići
Stanišić - Nikšić
21:35
Jugodrvo (Tivat)
Papović - Nikšić
21:35
Radanovići
Papović - Nikšić
21:35
Kotor
Papović - Nikšić
21:35
Budva
Papović - Nikšić
21:35
Cetinje
Papović - Nikšić
21:36
Cetinje
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Budva
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Herceg Novi
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Igalo
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Radanovići
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Baošići
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Risan
Dangrad - Danilovgrad
21:36
Jugodrvo (Tivat)
Dangrad - Danilovgrad
21:43
Bogetići
Glušica - Nikšić
21:43
Danilovgrad
Glušica - Nikšić
21:43
Nikšić
Glušica - Nikšić
21:50
Sutomore
MS tours - Podgorica
21:50
Virpazar
MS tours - Podgorica
21:50
Bar
MS tours - Podgorica
21:50
Ulcinj
MS tours - Podgorica
21:50
Šušanj
MS tours - Podgorica
21:50
Utjeha
MS tours - Podgorica
21:50
Dobre Vode
MS tours - Podgorica
22:10
Baošići
Ellit Express - Podgorica
22:10
Radanovići
Ellit Express - Podgorica
22:10
Bijela
Ellit Express - Podgorica
22:10
Tivat
Ellit Express - Podgorica
22:10
Budva
Ellit Express - Podgorica
22:10
Cetinje
Ellit Express - Podgorica
22:10
Herceg Novi
Ellit Express - Podgorica
22:12
Kotor
Adriatic Travel - Podgorica
22:12
Cetinje
Adriatic Travel - Podgorica
22:12
Budva
Adriatic Travel - Podgorica
22:12
Tivat
Adriatic Travel - Podgorica
22:12
Radanovići
Adriatic Travel - Podgorica
22:12
Markovići
Adriatic Travel - Podgorica
22:25
Raška
Lasta MNE Lasta SRB
22:25
Kragujevac
Lasta MNE Lasta SRB
22:25
Beograd
Lasta MNE Lasta SRB
22:25
Novi Pazar
Lasta MNE Lasta SRB
22:25
Kraljevo
Lasta MNE Lasta SRB
22:58
Herceg Novi
Alo Express - Podgorica
22:58
Budva
Alo Express - Podgorica
22:58
Cetinje
Alo Express - Podgorica
22:58
Tivat
Alo Express - Podgorica
22:58
Baošići
Alo Express - Podgorica
22:58
Radanovići
Alo Express - Podgorica
22:58
Bijela
Alo Express - Podgorica
 
odabir države:
 
BarBijelo PoljeBudvaCetinjeDanilovgradHerceg NoviJabukeKolašinKotorMojkovacNikšićPlavPljevljaPodgoricaRožajeSutomoreTivatUlcinjŽabljak