Autobusno stajalište Podgora Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Podgori
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:20
Igrane
Promet Makarska - Makarska
09:18
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
09:18
Split
Promet Makarska - Makarska
09:18
Makarska
Promet Makarska - Makarska
09:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
09:45
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
10:33
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
10:33
Makarska
Promet Makarska - Makarska
10:33
Split
Promet Makarska - Makarska
10:44
Ploče
Autotrans - Rijeka
10:44
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
10:44
Igrane
Autotrans - Rijeka
10:44
Živogošće
Autotrans - Rijeka
10:45
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
10:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:15
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
16:10
Mostar
Centrotrans - Sarajevo
16:10
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
16:25
Igrane
Promet Makarska - Makarska
17:27
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
17:27
Makarska
Promet Makarska - Makarska
17:27
Split
Promet Makarska - Makarska
18:53
Makarska
Autotrans - Rijeka
18:53
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:53
Split
Autotrans - Rijeka
18:53
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:53
Vodice
Autotrans - Rijeka
18:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:53
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:53
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
20:15
Tučepi
Promet Makarska - Makarska
20:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:20 
08:00 
1h 40min 
12,30 EUR
 
Podgora - Split
Odaberi i kupi
 
06:20 
06:50 
0h 30min 
3,40 EUR
 
Podgora - Makarska
Odaberi i kupi
 
06:20 
06:24 
0h 4min 
2,70 EUR
 
Podgora - Tučepi
Odaberi i kupi
 
09:18 
09:25 
0h 7min 
3,10 EUR
 
Podgora - Igrane
Odaberi i kupi
 
09:50 
09:55 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Podgora - Tučepi
Odaberi i kupi
 
09:50 
10:05 
0h 15min 
3,10 EUR
 
Podgora - Makarska
Odaberi i kupi
 
10:33 
10:40 
0h 7min 
3,10 EUR
 
Podgora - Igrane
Odaberi i kupi
 
10:44 
11:52 
1h 8min 
7,00 EUR
 
Podgora - Omiš
Odaberi i kupi
 
10:44 
10:57 
0h 13min 
3,50 EUR
 
Podgora - Makarska
Odaberi i kupi
 
10:44 
11:27 
0h 43min 
4,70 EUR
 
Podgora - Donja Brela
Odaberi i kupi
 
10:44 
20:30 
9h 46min 
39,60 EUR
 
Podgora - Rijeka
Odaberi i kupi
 
10:44 
12:23 
1h 39min 
10,20 EUR
 
Podgora - Split
Odaberi i kupi
 
10:44 
18:25 
7h 41min 
31,90 EUR
 
Podgora - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
10:44 
15:56 
5h 12min 
21,60 EUR
 
Podgora - Zadar
Odaberi i kupi
 
10:44 
14:30 
3h 46min 
15,80 EUR
 
Podgora - Šibenik
Odaberi i kupi
 
10:44 
13:29 
2h 45min 
10,70 EUR
 
Podgora - Trogir
Odaberi i kupi
 
10:50 
11:05 
0h 15min 
3,10 EUR
 
Podgora - Makarska
Odaberi i kupi
 
10:50 
10:55 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Podgora - Tučepi
Odaberi i kupi
 
14:15 
14:25 
0h 10min 
3,30 EUR
 
Podgora - Igrane
Odaberi i kupi
 
16:25 
16:30 
0h 5min 
2,40 EUR
 
Podgora - Tučepi
Odaberi i kupi
 
16:25 
16:40 
0h 15min 
2,80 EUR
 
Podgora - Makarska
Odaberi i kupi
 
17:12 
18:30 
1h 18min 
10,90 EUR
 
Podgora - Split
Odaberi i kupi
 
17:27 
17:36 
0h 9min 
3,10 EUR
 
Podgora - Igrane
Odaberi i kupi
 
18:53 
19:55 
1h 2min 
6,60 EUR
 
Podgora - Rogotin
Odaberi i kupi
 
18:53 
19:02 
0h 9min 
2,80 EUR
 
Podgora - Igrane
Odaberi i kupi
 
18:53 
19:47 
0h 54min 
6,20 EUR
 
Podgora - Ploče
Odaberi i kupi
 
18:53 
20:04 
1h 11min 
7,90 EUR
 
Podgora - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
18:53 
21:43 
2h 50min 
17,30 EUR
 
Podgora - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
20:15 
20:25 
0h 10min 
2,80 EUR
 
Podgora - Igrane
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: