Autobusno stajalište Plomin Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Plominu
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:24
Marčana
Autotrans - Rijeka
06:24
Pula
Autotrans - Rijeka
09:15
Labin
Brioni - Pula
09:15
Labin
Nomago - Ljubljana
09:43
Pula
Autotrans - Rijeka
09:43
Marčana
Autotrans - Rijeka
10:01
Lovran
Autotrans - Rijeka
10:01
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:01
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:01
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:16
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:16
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:16
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:16
Lovran
Autotrans - Rijeka
14:45
Labin
Nomago - Ljubljana
14:45
Labin
Brioni - Pula
14:47
Lovran
Autotrans - Rijeka
14:47
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:47
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:47
Opatija
Autotrans - Rijeka
15:30
Rijeka
Brioni - Pula
15:30
Rijeka
Nomago - Ljubljana
15:35
Marčana
Autotrans - Rijeka
15:35
Pula
Autotrans - Rijeka
16:30
Pula
Autotrans - Rijeka
16:30
Marčana
Autotrans - Rijeka
17:06
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:06
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:06
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:06
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:00
Rijeka
Nomago - Ljubljana
19:00
Rijeka
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:24 
10:15 
3h 51min 
21,50 EUR
 
Plomin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:24 
07:30 
1h 6min 
7,10 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
06:24 
07:00 
0h 36min 
5,40 EUR
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
06:24 
06:33 
0h 9min 
3,20 EUR
 
Plomin - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
09:15 
10:15 
1h 0min 
8,20 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
09:15 
10:15 
1h 0min 
8,20 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
09:45 
10:47 
1h 2min 
7,10 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
09:45 
13:30 
3h 45min 
21,50 EUR
 
Plomin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
09:45 
09:50 
0h 5min 
3,20 EUR
 
Plomin - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
09:45 
10:17 
0h 32min 
5,40 EUR
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
10:05 
10:20 
0h 15min 
4,20 EUR
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
10:05 
11:15 
1h 10min 
8,50 EUR
 
Plomin - Pula
Odaberi i kupi
 
10:05 
11:00 
0h 55min 
6,70 EUR
 
Plomin - Marčana
Odaberi i kupi
 
11:20 
12:20 
1h 0min 
6,70 EUR
 
Plomin - Marčana
Odaberi i kupi
 
11:20 
12:35 
1h 15min 
8,50 EUR
 
Plomin - Pula
Odaberi i kupi
 
11:20 
11:35 
0h 15min 
4,20 EUR
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
14:45 
15:45 
1h 0min 
8,20 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
14:45 
15:45 
1h 0min 
8,20 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
14:50 
15:05 
0h 15min 
4,20 EUR
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
14:50 
16:00 
1h 10min 
8,50 EUR
 
Plomin - Pula
Odaberi i kupi
 
14:50 
15:45 
0h 55min 
6,70 EUR
 
Plomin - Marčana
Odaberi i kupi
 
15:30 
15:45 
0h 15min 
3,80 EUR
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
15:30 
15:45 
0h 15min 
3,30 EUR
 
Plomin - Labin
Odaberi i kupi
 
15:35 
19:40 
4h 5min 
21,50 EUR
 
Plomin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
15:35 
16:45 
1h 10min 
7,10 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
15:35 
15:39 
0h 4min 
3,20 EUR
 
Plomin - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
15:35 
16:09 
0h 34min 
5,40 EUR
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
16:35 
17:09 
0h 34min 
5,40 EUR
 
Plomin - Lovran
Odaberi i kupi
 
16:35 
16:39 
0h 4min 
3,20 EUR
 
Plomin - Zagorje (Plomin)
Odaberi i kupi
 
16:35 
17:40 
1h 5min 
7,10 EUR
 
Plomin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: