Autobusni kolodvor Plitvička Jezera kontakt

 
 
  -> Povoljan smještaj u Plitvičkim Jezerima
    by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:52 
09:30 
2h 38min 
14,90 EUR
 
Plitvička Jezera - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:52 
08:28 
1h 36min 
10,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Karlovac
Odaberi i kupi
 
06:52 
07:30 
0h 38min 
5,50 EUR
 
Plitvička Jezera - Slunj
Odaberi i kupi
 
06:52 
08:09 
1h 17min 
8,30 EUR
 
Plitvička Jezera - Tušilović
Odaberi i kupi
 
06:52 
07:13 
0h 21min 
3,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Grabovac (Slunj)
Odaberi i kupi
 
06:52 
07:01 
0h 9min 
2,80 EUR
 
Plitvička Jezera - Selište
Odaberi i kupi
 
06:52 
07:20 
0h 28min 
4,50 EUR
 
Plitvička Jezera - Rakovica
Odaberi i kupi
 
06:52 
07:59 
1h 7min 
8,00 EUR
 
Plitvička Jezera - Budačka Rijeka
Odaberi i kupi
 
09:45 
15:20 
5h 35min 
19,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Trogir
Odaberi i kupi
 
09:45 
11:05 
1h 20min 
7,90 EUR
 
Plitvička Jezera - Gračac
Odaberi i kupi
 
09:45 
11:50 
2h 5min 
13,14 EUR
 
Plitvička Jezera - Zagreb
Odaberi i kupi
 
09:45 
16:00 
6h 15min 
23,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Split
Odaberi i kupi
 
09:45 
12:30 
2h 45min 
12,30 EUR
 
Plitvička Jezera - Zadar
Odaberi i kupi
 
09:45 
14:20 
4h 35min 
17,70 EUR
 
Plitvička Jezera - Šibenik
Odaberi i kupi
 
10:45 
12:55 
2h 10min 
14,90 EUR
 
Plitvička Jezera - Zagreb
Odaberi i kupi
 
13:07 
13:34 
0h 27min 
4,50 EUR
 
Plitvička Jezera - Korenica
Odaberi i kupi
 
13:07 
13:09 
0h 2min 
2,30 EUR
 
Plitvička Jezera - Mukinje
Odaberi i kupi
 
13:50 
14:00 
0h 10min 
3,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Korenica
Odaberi i kupi
 
13:50 
19:25 
5h 35min 
19,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Trogir
Odaberi i kupi
 
13:50 
15:20 
1h 30min 
7,90 EUR
 
Plitvička Jezera - Gračac
Odaberi i kupi
 
13:50 
18:10 
4h 20min 
17,70 EUR
 
Plitvička Jezera - Šibenik
Odaberi i kupi
 
13:50 
16:40 
2h 50min 
12,30 EUR
 
Plitvička Jezera - Zadar
Odaberi i kupi
 
13:50 
20:00 
6h 10min 
23,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Split
Odaberi i kupi
 
14:45 
16:10 
1h 25min 
10,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Karlovac
Odaberi i kupi
 
14:45 
17:05 
2h 20min 
14,90 EUR
 
Plitvička Jezera - Zagreb
Odaberi i kupi
 
14:45 
15:15 
0h 30min 
5,50 EUR
 
Plitvička Jezera - Slunj
Odaberi i kupi
 
14:45 
15:45 
1h 0min 
8,00 EUR
 
Plitvička Jezera - Budačka Rijeka
Odaberi i kupi
 
14:45 
15:00 
0h 15min 
4,50 EUR
 
Plitvička Jezera - Rakovica
Odaberi i kupi
 
14:45 
14:52 
0h 7min 
2,80 EUR
 
Plitvička Jezera - Selište
Odaberi i kupi
 
14:45 
14:58 
0h 13min 
3,20 EUR
 
Plitvička Jezera - Grabovac (Slunj)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:52
Korenica
Autopromet - Slunj
06:52
Mukinje
Autotrans - Rijeka
06:52
Rudanovac
Autopromet - Slunj
06:52
Jezerce
Autopromet - Slunj
06:52
Mukinje
Autopromet - Slunj
09:00
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
09:00
Slunj
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
09:45
Zagreb
AP - Varaždin
09:45
Karlovac
AP - Varaždin
09:45
Varaždin
AP - Varaždin
10:15
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
10:45
Knin
Ines tours - Drniš
10:45
Gračac
Ines tours - Drniš
13:07
Zagreb
Autopromet - Slunj
13:07
Tušilović
Autopromet - Slunj
13:07
Karlovac
Autopromet - Slunj
13:07
Slunj
Autopromet - Slunj
13:07
Budačka Rijeka
Autopromet - Slunj
13:07
Rakovica
Autopromet - Slunj
13:07
Grabovac (Slunj)
Autopromet - Slunj
13:07
Selište
Autopromet - Slunj
13:50
Varaždin
AP - Varaždin
13:50
Slunj
AP - Varaždin
13:50
Karlovac
AP - Varaždin
13:50
Zagreb
AP - Varaždin
14:45
Ličko Petrovo Selo
Autopromet - Slunj
16:20
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
16:20
Karlovac
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
17:15
Korenica
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
17:15
Knin
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
17:15
Imotski
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
17:15
Lovreć
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
17:16
Jezerce
Autopromet - Slunj
17:16
Ličko Petrovo Selo
Autopromet - Slunj
17:16
Mukinje
Autopromet - Slunj
17:50
Gračac
AP - Varaždin
17:50
Korenica
AP - Varaždin
17:50
Zadar
AP - Varaždin
17:50
Šibenik
AP - Varaždin
17:50
Trogir
AP - Varaždin
17:50
Split
AP - Varaždin
18:30
Zagreb
Ines tours - Drniš
 
odabir države: