Autobusno stajalište Petrovac (MNE) Crna Gora

Direktni polasci prema Sutomoru,  Baru,  Kotoru,  Ulcinju,  Bijeloj,  Tivtu,  Delta Cityju (Podgorica) i Podgorici.
 
Linije s presjedanjem prema Žabljaku.
 
  -> Povoljan smještaj u Petrovcu
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:15
Prijepolje
Banbus - Beograd
07:35
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
07:35
Bar
Zejdin - Ulcinj
08:11
Delta City (Podgorica)
Dan Tours Perović - Danilovgrad
08:30
Bar
Zejdin - Ulcinj
08:30
Sutomore
Zejdin - Ulcinj
08:30
Ulcinj
Zejdin - Ulcinj
09:25
Sutomore
Trik Travel - Cetinje
09:25
Bar
Trik Travel - Cetinje
09:25
Brčko
Viena Tour - Lončari
09:50
Bar
Smart Travel - Budva
09:50
Sutomore
Smart Travel - Budva
09:50
Ulcinj
Smart Travel - Budva
10:10
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
10:10
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
10:10
Bijela
Krivokapić Tours - Herceg Novi
11:00
Bijela
Krivokapić Tours - Herceg Novi
11:00
Kotor
Krivokapić Tours - Herceg Novi
11:00
Tivat
Krivokapić Tours - Herceg Novi
11:50
Bar
Magic Line - Cetinje
11:50
Sutomore
Magic Line - Cetinje
11:50
Ulcinj
Magic Line - Cetinje
13:00
Trebinje
Lalatović Travel - Budva
13:00
Bijela
Zejdin - Ulcinj
13:00
Kotor
Zejdin - Ulcinj
13:20
Sutomore
Dangrad - Danilovgrad
13:20
Bar
Dangrad - Danilovgrad
13:30
Kotor
Zejdin - Ulcinj
13:55
Podgorica
Nikšić prevoz - Nikšić
13:55
Delta City (Podgorica)
Nikšić prevoz - Nikšić
14:55
Bijela
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
14:55
Kotor
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
14:55
Tivat
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
15:10
Bar
Krivokapić Tours - Herceg Novi
15:10
Ulcinj
Krivokapić Tours - Herceg Novi
15:10
Sutomore
Krivokapić Tours - Herceg Novi
16:15
Sutomore
Nikšić prevoz - Nikšić
16:15
Ulcinj
Nikšić prevoz - Nikšić
16:15
Bar
Nikšić prevoz - Nikšić
16:30
Tivat
Dangrad - Danilovgrad
16:30
Kotor
Dangrad - Danilovgrad
17:10
Bar
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:10
Sutomore
Krivokapić Tours - Herceg Novi
17:20
Kotor
Nikšić prevoz - Nikšić
17:20
Bijela
Nikšić prevoz - Nikšić
18:14
Sutomore
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:14
Bar
Autoprevoz Zaton - Herceg Novi
18:44
Tivat
Trik Travel - Cetinje
18:44
Kotor
Trik Travel - Cetinje
19:15
Bar
Lalatović Travel - Budva
19:15
Sutomore
Lalatović Travel - Budva
19:15
Ulcinj
Lalatović Travel - Budva
19:38
Kotor
Lalatović Travel - Budva
20:45
Ulcinj
Nikšić prevoz - Nikšić
20:45
Sutomore
Nikšić prevoz - Nikšić
20:45
Bar
Nikšić prevoz - Nikšić
22:13
Bar
Lalatović Travel - Budva
22:13
Sutomore
Lalatović Travel - Budva
22:13
Ulcinj
Lalatović Travel - Budva
22:40
Dubrovnik
Božur/Čazmatrans
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:40 
10:10 
3h 30min 
17,50 EUR
 
Petrovac (MNE) - Trebinje
Odaberi i kupi
 
07:00 
10:45 
3h 45min 
29,00 EUR
 
Petrovac (MNE) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
07:35 
08:44 
1h 9min 
6,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Kotor
Odaberi i kupi
 
07:35 
09:23 
1h 48min 
8,20 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bijela
Odaberi i kupi
 
08:24 
08:46 
0h 22min 
3,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
08:24 
09:49 
1h 25min 
6,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
08:24 
09:07 
0h 43min 
4,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
08:30 
09:45 
1h 15min 
6,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Kotor
Odaberi i kupi
 
09:25 
11:05 
1h 40min 
6,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Kotor
Odaberi i kupi
 
09:25 
10:50 
1h 25min 
6,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Tivat
Odaberi i kupi
 
10:10 
11:45 
1h 35min 
7,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
10:10 
11:16 
1h 6min 
4,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
10:10 
10:30 
0h 20min 
3,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
11:00 
11:15 
0h 15min 
3,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
11:00 
11:30 
0h 30min 
4,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
11:48 
12:30 
0h 42min 
4,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
11:48 
13:05 
1h 17min 
6,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
11:48 
12:13 
0h 25min 
3,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:00 
13:20 
0h 20min 
3,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:00 
13:31 
0h 31min 
3,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
13:20 
14:50 
1h 30min 
6,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Kotor
Odaberi i kupi
 
13:20 
14:30 
1h 10min 
5,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Tivat
Odaberi i kupi
 
13:30 
14:30 
1h 0min 
5,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
13:30 
14:00 
0h 30min 
3,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
13:30 
13:45 
0h 15min 
3,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:55 
14:15 
0h 20min 
2,85 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
13:55 
14:30 
0h 35min 
3,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
13:55 
15:00 
1h 5min 
5,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Ulcinj
Odaberi i kupi
 
14:55 
15:25 
0h 30min 
4,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Bar
Odaberi i kupi
 
14:55 
15:10 
0h 15min 
3,35 EUR
 
Petrovac (MNE) - Sutomore
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari