Autobusni kolodvor u Pazinu

tel 1: +385 52 624 364
 
  -> Povoljan smještaj u Pazinu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:56
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:56
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:56
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:56
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:56
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
07:56
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
07:56
Žminj
Autotrans - Rijeka
08:15
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
08:15
Poreč
Autotrans - Rijeka
08:17
Motovun
Autotrans - Rijeka
08:25
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
08:25
Poreč
Autotrans - Rijeka
08:25
Tar
Autotrans - Rijeka
08:50
Poreč
Autotrans - Rijeka
08:50
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
10:00
Pula
Brioni - Pula
10:30
Rijeka
Brioni - Pula
10:30
Zagreb
Brioni - Pula
10:45
Medulin
Fils - Pula
10:50
Pula
Autotrans - Rijeka
10:50
Rovinj
Autotrans - Rijeka
10:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:55
Fužine
Autotrans - Rijeka
11:45
Rovinj
Brioni - Pula
12:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:59
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:59
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:00
Rijeka
Brioni - Pula
14:11
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
14:11
Žminj
Autotrans - Rijeka
14:11
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
14:22
Tar
Autotrans - Rijeka
14:22
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
14:27
Motovun
Autotrans - Rijeka
14:30
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
14:30
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:15
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:15
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
15:59
Fužine
Autotrans - Rijeka
15:59
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
15:59
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:26
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:26
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:26
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:26
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:26
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
16:26
Žminj
Autotrans - Rijeka
16:26
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
16:35
Pula
Autotrans - Rijeka
16:35
Poreč
AP - Varaždin
16:35
Rovinj
Autotrans - Rijeka
17:40
Venice
Fils - Pula
17:48
Rovinj
Autotrans - Rijeka
17:48
Žbandaj
Autotrans - Rijeka
17:48
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
17:48
Poreč
Autotrans - Rijeka
20:00
Delnice
Autotrans - Rijeka
20:00
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:00
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:00
Pula
Brioni - Pula
20:09
Rovinj
Autotrans - Rijeka
20:09
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
20:09
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
20:09
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
20:09
Kanfanar
Autotrans - Rijeka
20:09
Žminj
Autotrans - Rijeka
20:09
Rovinjsko selo
Autotrans - Rijeka
20:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:30
Zagreb
Brioni - Pula
21:20
Poreč
Panturist - Osijek
21:20
Umag
Panturist - Osijek
21:20
Novigrad
Panturist - Osijek
23:30
Zagreb
Brioni - Pula
23:30
Rijeka
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:15 
10:45 
4h 30min 
 
 
Pazin - Venice
Odaberi i kupi
06:20 
10:00 
3h 40min 
 
 
Pazin - Zagreb
Odaberi i kupi
06:40 
07:27 
0h 47min 
35,00 HRK
 
Pazin - Motovun
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:45 
07:41 
0h 56min 
50,00 HRK
 
Pazin - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
06:45 
07:34 
0h 49min 
42,00 HRK
 
Pazin - Rovinjsko selo
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
06:45 
07:09 
0h 24min 
32,00 HRK
 
Pazin - Žminj
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:45 
07:14 
0h 29min 
35,00 HRK
 
Pazin - Kanfanar
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:45 
07:14 
0h 29min 
35,00 HRK
 
Pazin - Kanfanar
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:45 
07:18 
0h 33min 
35,00 HRK
 
Pazin - Kanfanar
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:45 
07:18 
0h 33min 
35,00 HRK
 
Pazin - Kanfanar
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:50 
07:12 
0h 22min 
32,00 HRK
 
Pazin - Jakovici
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:50 
07:23 
0h 33min 
39,00 HRK
 
Pazin - Žbandaj
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
06:50 
07:35 
0h 45min 
44,00 HRK
 
Pazin - Poreč
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
08:00 
11:45 
3h 45min 
 
 
Pazin - Zagreb
Odaberi i kupi
08:15 
09:14 
0h 59min 
70,00 HRK
 
Pazin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(9,29 EUR)
08:15 
09:14 
0h 59min 
70,00 HRK
 
Pazin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(9,29 EUR)
08:50 
09:51 
1h 1min 
69,00 HRK
 
Pazin - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(9,16 EUR)
08:50 
11:45 
2h 55min 
160,00 HRK
 
Pazin - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
08:50 
10:45 
1h 55min 
101,00 HRK
 
Pazin - Delnice
Odaberi i kupi
 
(13,41 EUR)
08:50 
16:50 
8h 0min 
266,00 HRK
 
Pazin - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(35,3 EUR)
08:50 
12:40 
3h 50min 
170,00 HRK
 
Pazin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(22,56 EUR)
08:50 
17:30 
8h 40min 
287,00 HRK
 
Pazin - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(38,09 EUR)
08:50 
18:25 
9h 35min 
307,00 HRK
 
Pazin - Osijek
Odaberi i kupi
 
(40,75 EUR)
09:30 
10:30 
1h 0min 
 
 
Pazin - Pula
Odaberi i kupi
09:30 
10:30 
1h 0min 
 
 
Pazin - Pula
Odaberi i kupi
10:50 
14:00 
3h 10min 
172,00 HRK
 
Pazin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(22,83 EUR)
10:50 
13:05 
2h 15min 
162,00 HRK
 
Pazin - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
11:00 
11:40 
0h 40min 
50,00 HRK
 
Pazin - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
11:45 
16:35 
4h 50min 
 
 
Pazin - Varaždin
Odaberi i kupi
13:00 
14:00 
1h 0min 
 
 
Pazin - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države: