Pavićević tours Danilovgrad

Danilovgrad
tel: +382 69 073 297
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
09:55 
10:35 
0h 40min 
 
3,50 EUR
 
Podgorica - Cetinje
Odaberi i kupi
 
 
(26,37 HRK)
 
09:55 
11:05 
1h 10min 
 
6,00 EUR
 
Podgorica - Markovići
Odaberi i kupi
 
 
(45,21 HRK)
 
09:55 
11:16 
1h 21min 
 
7,50 EUR
 
Podgorica - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(56,51 HRK)
 
09:55 
11:32 
1h 37min 
 
8,50 EUR
 
Podgorica - Radanovići
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
09:55 
12:05 
2h 10min 
 
8,50 EUR
 
Podgorica - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(64,04 HRK)
 
09:55 
12:28 
2h 33min 
 
9,50 EUR
 
Podgorica - Risan
Odaberi i kupi
 
 
(71,58 HRK)
 
09:55 
12:50 
2h 55min 
 
10,00 EUR
 
Podgorica - Bijela
Odaberi i kupi
 
 
(75,34 HRK)
 
09:55 
12:53 
2h 58min 
 
10,50 EUR
 
Podgorica - Baošići
Odaberi i kupi
 
 
(79,11 HRK)
 
09:55 
13:05 
3h 10min 
 
10,50 EUR
 
Podgorica - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(79,11 HRK)
 
09:55 
13:10 
3h 15min 
 
11,50 EUR
 
Podgorica - Igalo
Odaberi i kupi
 
 
(86,65 HRK)
 
10:01 
10:35 
0h 34min 
 
3,00 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Cetinje
Odaberi i kupi
 
 
(22,6 HRK)
 
10:01 
11:16 
1h 15min 
 
6,50 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(48,97 HRK)
 
10:01 
12:05 
2h 4min 
 
7,50 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(56,51 HRK)
 
10:01 
13:05 
3h 4min 
 
9,50 EUR
 
Delta City (Podgorica) - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(71,58 HRK)
 
10:35 
11:16 
0h 41min 
 
3,00 EUR
 
Cetinje - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(22,6 HRK)
 
10:35 
12:05 
1h 30min 
 
5,00 EUR
 
Cetinje - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(37,67 HRK)
 
10:35 
13:05 
2h 30min 
 
7,50 EUR
 
Cetinje - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(56,51 HRK)
 
11:16 
12:05 
0h 49min 
 
4,00 EUR
 
Budva - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
11:16 
12:28 
1h 12min 
 
5,00 EUR
 
Budva - Risan
Odaberi i kupi
 
 
(37,67 HRK)
 
11:16 
12:50 
1h 34min 
 
5,50 EUR
 
Budva - Bijela
Odaberi i kupi
 
 
(41,44 HRK)
 
11:16 
12:53 
1h 37min 
 
6,50 EUR
 
Budva - Baošići
Odaberi i kupi
 
 
(48,97 HRK)
 
11:16 
13:05 
1h 49min 
 
6,50 EUR
 
Budva - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(48,97 HRK)
 
11:16 
13:10 
1h 54min 
 
7,50 EUR
 
Budva - Igalo
Odaberi i kupi
 
 
(56,51 HRK)
 
12:05 
12:50 
0h 45min 
 
4,00 EUR
 
Kotor - Bijela
Odaberi i kupi
 
 
(30,14 HRK)
 
12:05 
12:53 
0h 48min 
 
4,50 EUR
 
Kotor - Baošići
Odaberi i kupi
 
 
(33,91 HRK)
 
12:05 
13:05 
1h 0min 
 
4,50 EUR
 
Kotor - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(33,91 HRK)
 
12:05 
13:10 
1h 5min 
 
5,50 EUR
 
Kotor - Igalo
Odaberi i kupi
 
 
(41,44 HRK)
 
12:28 
13:05 
0h 37min 
 
2,50 EUR
 
Risan - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
 
(18,84 HRK)
 
14:30 
16:15 
1h 45min 
 
4,50 EUR
 
Igalo - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
(33,91 HRK)
 
14:30 
16:55 
2h 25min 
 
7,50 EUR
 
Igalo - Budva
Odaberi i kupi
 
 
(56,51 HRK)
 
 
odabir države: