Panturist Osijek kontakt

Sv. L. B. Mandića 33
Osijek
tel: +385 31 226 226
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
01:15 
06:14 
4h 59min 
 
145,00 HRK
 
Zagreb - Valpovo
Odaberi i kupi
 
 
(19,24 EUR)
01:15 
06:19 
5h 4min 
 
148,00 HRK
 
Zagreb - Belišće
Odaberi i kupi
 
 
(19,64 EUR)
01:15 
06:55 
5h 40min 
 
162,00 HRK
 
Zagreb - Donji Miholjac
Odaberi i kupi
 
 
(21,5 EUR)
04:20 
04:45 
0h 25min 
 
32,00 HRK
 
Donji Miholjac - Belišće
Odaberi i kupi
 
 
(4,25 EUR)
04:20 
05:35 
1h 15min 
 
50,00 HRK
 
Donji Miholjac - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
(6,64 EUR)
04:29 
05:35 
1h 6min 
 
45,00 HRK
 
Sveti Đurađ - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
(5,97 EUR)
04:30 
04:40 
0h 10min 
 
17,00 HRK
 
Osijek - Čepin
Odaberi i kupi
 
 
(2,26 EUR)
04:30 
04:49 
0h 19min 
 
29,00 HRK
 
Osijek - Beketinci (raskršće)
Odaberi i kupi
 
 
(3,85 EUR)
04:30 
04:52 
0h 22min 
 
32,00 HRK
 
Osijek - Vuka
Odaberi i kupi
 
 
(4,25 EUR)
04:30 
04:57 
0h 27min 
 
32,00 HRK
 
Osijek - Široko Polje
Odaberi i kupi
 
 
(4,25 EUR)
04:30 
05:01 
0h 31min 
 
35,00 HRK
 
Osijek - Tomašanci (raskršće)
Odaberi i kupi
 
 
(4,65 EUR)
04:30 
05:05 
0h 35min 
 
35,00 HRK
 
Osijek - Kuševac
Odaberi i kupi
 
 
(4,65 EUR)
04:30 
05:10 
0h 40min 
 
38,00 HRK
 
Osijek - Đakovo
Odaberi i kupi
 
 
(5,04 EUR)
04:30 
05:22 
0h 52min 
 
50,00 HRK
 
Osijek - Vrpolje
Odaberi i kupi
 
 
(6,64 EUR)
04:30 
05:27 
0h 57min 
 
51,00 HRK
 
Osijek - Čajkovci
Odaberi i kupi
 
 
(6,77 EUR)
04:30 
05:32 
1h 2min 
 
57,00 HRK
 
Osijek - Andrijevci
Odaberi i kupi
 
 
(7,57 EUR)
04:30 
05:36 
1h 6min 
 
57,00 HRK
 
Osijek - Staro Topolje
Odaberi i kupi
 
 
(7,57 EUR)
04:30 
05:42 
1h 12min 
 
63,00 HRK
 
Osijek - Garčin
Odaberi i kupi
 
 
(8,36 EUR)
04:30 
05:45 
1h 15min 
 
63,00 HRK
 
Osijek - Trnjani (HR)
Odaberi i kupi
 
 
(8,36 EUR)
04:30 
05:50 
1h 20min 
 
66,00 HRK
 
Osijek - Vranovci
Odaberi i kupi
 
 
(8,76 EUR)
04:30 
05:52 
1h 22min 
 
66,00 HRK
 
Osijek - Bukovlje
Odaberi i kupi
 
 
(8,76 EUR)
04:30 
06:00 
1h 30min 
 
68,00 HRK
 
Osijek - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
 
(9,03 EUR)
04:30 
08:30 
4h 0min 
 
141,00 HRK
 
Osijek - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(18,71 EUR)
04:30 
09:55 
5h 25min 
 
183,00 HRK
 
Osijek - Karlovac
Odaberi i kupi
 
 
(24,29 EUR)
04:30 
10:10 
5h 40min 
 
180,00 HRK
 
Osijek - Karlovac
Odaberi i kupi
 
 
(23,89 EUR)
04:30 
11:25 
6h 55min 
 
183,00 HRK
 
Osijek - Karlovac
Odaberi i kupi
 
 
(24,29 EUR)
04:30 
11:25 
6h 55min 
 
240,00 HRK
 
Osijek - Delnice
Odaberi i kupi
 
 
(31,85 EUR)
04:30 
11:30 
7h 0min 
 
295,00 HRK
 
Osijek - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(39,15 EUR)
04:30 
11:45 
7h 15min 
 
295,00 HRK
 
Osijek - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(39,15 EUR)
04:30 
12:15 
7h 45min 
 
295,00 HRK
 
Osijek - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
(39,15 EUR)
 
odabir države: