Autobusni kolodvor u Pagu

tel 1: +385 53 661 500
tel 2: +385 53 661 114 (Arriva)
 
Pag je poznat po jakoj buri i slaboj vegetaciji. Na južnoj strani otoka je mostom spojen s kopnom.
 
  -> Povoljan smještaj u Pagu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:10
Novalja
Antonio tours - Pag
11:45
Zadar
Antonio tours - Pag
13:35
Novalja
Antonio tours - Pag
15:30
Zadar
Antonio tours - Pag
17:43
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:43
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:43
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:43
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:43
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:43
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:43
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
17:43
Osijek
Panturist - Osijek
17:43
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:43
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:43
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:43
Đakovo
Panturist - Osijek
17:43
Slavonski Brod
Panturist - Osijek
17:43
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:43
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:43
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:43
Senj
Autotrans - Rijeka
17:43
Senj
Autotrans - Rijeka
17:43
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
17:43
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
17:43
Novalja
Autotrans - Rijeka
17:43
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
17:43
Žigljen
Autotrans - Rijeka
19:35
Novalja
Antonio tours - Pag
21:45
Split
Antonio tours - Pag
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:00 
10:25 
5h 25min 
241,00 HRK
 
Pag - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(31,99 EUR)
05:00 
10:25 
5h 25min 
242,00 HRK
 
Pag - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(32,12 EUR)
05:00 
08:29 
3h 29min 
162,00 HRK
 
Pag - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
05:00 
08:29 
3h 29min 
162,00 HRK
 
Pag - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
05:00 
09:23 
4h 23min 
231,00 HRK
 
Pag - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(30,66 EUR)
05:00 
09:23 
4h 23min 
231,00 HRK
 
Pag - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(30,66 EUR)
05:00 
08:08 
3h 8min 
150,00 HRK
 
Pag - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
05:00 
08:08 
3h 8min 
150,00 HRK
 
Pag - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
05:00 
08:00 
3h 0min 
124,00 HRK
 
Pag - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
05:00 
08:00 
3h 0min 
124,00 HRK
 
Pag - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
05:00 
07:45 
2h 45min 
139,00 HRK
 
Pag - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(18,45 EUR)
05:00 
07:45 
2h 45min 
138,00 HRK
 
Pag - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
05:00 
07:56 
2h 56min 
144,00 HRK
 
Pag - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(19,11 EUR)
05:00 
07:56 
2h 56min 
145,00 HRK
 
Pag - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(19,24 EUR)
05:00 
07:40 
2h 40min 
139,00 HRK
 
Pag - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,45 EUR)
05:00 
07:40 
2h 40min 
138,00 HRK
 
Pag - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,32 EUR)
05:00 
07:35 
2h 35min 
129,00 HRK
 
Pag - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(17,12 EUR)
05:00 
07:35 
2h 35min 
130,00 HRK
 
Pag - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
05:00 
07:08 
2h 8min 
131,00 HRK
 
Pag - Senj
Odaberi i kupi
 
(17,39 EUR)
05:00 
07:08 
2h 8min 
131,00 HRK
 
Pag - Senj
Odaberi i kupi
 
(17,39 EUR)
05:00 
06:58 
1h 58min 
121,00 HRK
 
Pag - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
05:00 
06:58 
1h 58min 
120,00 HRK
 
Pag - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
(15,93 EUR)
05:00 
06:41 
1h 41min 
104,00 HRK
 
Pag - Starigrad (Senj)
Odaberi i kupi
 
(13,8 EUR)
05:00 
06:41 
1h 41min 
104,00 HRK
 
Pag - Starigrad (Senj)
Odaberi i kupi
 
(13,8 EUR)
05:00 
05:33 
0h 33min 
41,00 HRK
 
Pag - Novalja
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
05:00 
16:09 
11h 9min 
328,00 HRK
 
Pag - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
(43,53 EUR)
05:00 
15:15 
10h 15min 
338,00 HRK
 
Pag - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(44,86 EUR)
05:00 
16:05 
11h 5min 
355,00 HRK
 
Pag - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(47,12 EUR)
05:00 
16:50 
11h 50min 
370,00 HRK
 
Pag - Osijek
Odaberi i kupi
 
(49,11 EUR)
05:00 
16:50 
11h 50min 
359,00 HRK
 
Pag - Požega (HR)
Odaberi i kupi
 
(47,65 EUR)
 
 
 
odabir države: