bus Osijek Split - Autoprometno poduzeće - Požega

 
relacija:
Osijek - Split
prijevoz:
autobus   interni br.: 8327
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 30.06.
 
01.09. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Osijek 
 
 
22:30
Đakovo 
 
23:10 
23:10
Slavonski Brod 
+1
00:05 
00:05
Nova Gradiška 
+1
00:50 
00:50
Zagreb 
+1
02:40 
03:00
Zadar 
+1
06:30 
07:00
Bibinje 
+1
07:11 
07:11
Sukošan 
+1
07:14 
07:14
Biograd na moru 
+1
07:33 
07:33
Tisno (raskršće) 
+1
08:04 
08:04
Vodice 
+1
08:13 
08:13
Šibenik 
+1
08:25 
08:30
Primošten 
+1
09:02 
09:02
Trogir 
+1
09:34 
09:34
Split 
+1
10:05 
 
 
 
 
Autoprometno poduzeće d.d. iz Požege (skraćeno APP d.d.) je član Arriva grupe.