bus Osijek Split - Slavonija bus - Velika Kopanica

 
relacija:
Osijek - Split
prijevoz:
autobus   interni br.: 8326
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
osim:
24.12.2022.    
 
25.12.2022.     Božić
 
26.12.2022.     Sveti Stjepan
 
27.12.2022.    
 
31.12.2022.    
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Osijek 
 
 
22:00
Đakovo 
 
22:40 
22:40
Vrpolje 
 
22:51 
22:51
Andrijevci 
 
22:59 
22:59
Garčin 
 
23:07 
23:07
Bukovlje 
 
23:15 
23:15
Slavonski Brod 
 
23:25 
23:30
Novska 
+1
00:35 
00:35
Zagreb 
+1
01:45 
02:00
Bosiljevo 
+1
03:00 
03:00
Poličnik 
+1
05:10 
05:10
Zadar 
+1
05:30 
05:30
Bibinje 
+1
05:40 
05:40
Sukošan 
+1
05:44 
05:44
Sveti Filip i Jakov 
+1
05:57 
05:57
Biograd na moru (raskršće) 
+1
06:05 
06:05
Polača 
+1
06:20 
06:20
Stankovci 
+1
06:40 
06:40
Split 
+1
08:05