Autobusni kolodvor Opatija kontakt

tel 1: +385 51 271 617
 
 
  -> Povoljan smještaj u Opatiji
by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:15 
10:15 
3h 0min 
18,80 EUR
 
Opatija - Zagreb
Odaberi i kupi
 
07:15 
09:20 
2h 5min 
17,40 EUR
 
Opatija - Karlovac
Odaberi i kupi
 
07:15 
07:30 
0h 15min 
4,30 EUR
 
Opatija - Rijeka
Odaberi i kupi
 
07:15 
09:41 
2h 26min 
8,20 EUR
 
Opatija - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
07:15 
09:41 
2h 26min 
8,20 EUR
 
Opatija - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
07:15 
16:40 
9h 25min 
36,00 EUR
 
Opatija - Split
Odaberi i kupi
 
07:15 
18:28 
11h 13min 
40,40 EUR
 
Opatija - Makarska
Odaberi i kupi
 
07:15 
21:43 
14h 28min 
55,20 EUR
 
Opatija - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
07:15 
10:18 
3h 3min 
11,40 EUR
 
Opatija - Senj
Odaberi i kupi
 
07:15 
13:38 
6h 23min 
24,00 EUR
 
Opatija - Zadar
Odaberi i kupi
 
07:15 
15:05 
7h 50min 
30,50 EUR
 
Opatija - Šibenik
Odaberi i kupi
 
07:15 
09:50 
2h 35min 
8,50 EUR
 
Opatija - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
07:15 
14:42 
7h 27min 
28,90 EUR
 
Opatija - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
09:55 
10:15 
0h 20min 
3,80 EUR
 
Opatija - Rijeka
Odaberi i kupi
 
10:35 
10:45 
0h 10min 
3,60 EUR
 
Opatija - Lovran
Odaberi i kupi
 
10:35 
10:49 
0h 14min 
4,00 EUR
 
Opatija - Medveja
Odaberi i kupi
 
10:35 
10:54 
0h 19min 
4,60 EUR
 
Opatija - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
10:35 
11:05 
0h 30min 
5,40 EUR
 
Opatija - Brseč
Odaberi i kupi
 
10:35 
11:16 
0h 41min 
5,90 EUR
 
Opatija - Plomin
Odaberi i kupi
 
10:35 
11:25 
0h 50min 
6,20 EUR
 
Opatija - Vozilići
Odaberi i kupi
 
10:35 
11:35 
1h 0min 
7,10 EUR
 
Opatija - Labin
Odaberi i kupi
 
10:35 
12:25 
1h 50min 
11,40 EUR
 
Opatija - Loborika
Odaberi i kupi
 
10:35 
12:20 
1h 45min 
10,90 EUR
 
Opatija - Marčana
Odaberi i kupi
 
10:35 
11:48 
1h 13min 
8,20 EUR
 
Opatija - Raša
Odaberi i kupi
 
10:35 
12:01 
1h 26min 
9,10 EUR
 
Opatija - Barban
Odaberi i kupi
 
10:35 
12:35 
2h 0min 
13,30 EUR
 
Opatija - Pula
Odaberi i kupi
 
12:50 
13:50 
1h 0min 
7,80 EUR
 
Opatija - Labin
Odaberi i kupi
 
12:50 
14:45 
1h 55min 
13,10 EUR
 
Opatija - Pula
Odaberi i kupi
 
12:55 
14:45 
1h 50min 
13,10 EUR
 
Opatija - Pula
Odaberi i kupi
 
12:55 
13:50 
0h 55min 
7,80 EUR
 
Opatija - Labin
Odaberi i kupi
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:10
Vozilići
Autotrans - Rijeka
07:10
Brseč
Autotrans - Rijeka
07:10
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
07:10
Medveja
Autotrans - Rijeka
07:10
Lovran
Autotrans - Rijeka
07:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:10
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
07:10
Bale
Autotrans - Rijeka
07:10
Pula
Autotrans - Rijeka
07:10
Loborika
Autotrans - Rijeka
07:10
Labin
Autotrans - Rijeka
09:55
Labin
Brioni - Pula
09:55
Pula
Brioni - Pula
09:55
Lovran
Brioni - Pula
10:35
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:35
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:35
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:35
Delnice
Autotrans - Rijeka
12:50
Rijeka
Brioni - Pula
12:50
Crikvenica
Brioni - Pula
12:50
Split
Brioni - Pula
12:50
Zadar
Brioni - Pula
12:50
Šibenik
Brioni - Pula
12:55
Šibenik
Nomago - Ljubljana
12:55
Zadar
Nomago - Ljubljana
12:55
Split
Nomago - Ljubljana
12:55
Crikvenica
Nomago - Ljubljana
12:55
Rijeka
Nomago - Ljubljana
12:55
Pula
Brioni - Pula
12:55
Pula
Nomago - Ljubljana
12:55
Labin
Brioni - Pula
12:55
Labin
Nomago - Ljubljana
14:50
Rijeka
Brioni - Pula
14:50
Rijeka
Nomago - Ljubljana
14:50
Delnice
Brioni - Pula
14:50
Delnice
Nomago - Ljubljana
14:50
Zagreb
Brioni - Pula
14:50
Zagreb
Nomago - Ljubljana
14:50
Karlovac
Brioni - Pula
14:50
Karlovac
Nomago - Ljubljana
15:25
Labin
Brioni - Pula
15:25
Labin
Nomago - Ljubljana
15:25
Pula
Brioni - Pula
15:25
Pula
Nomago - Ljubljana
15:25
Lovran
Brioni - Pula
15:25
Lovran
Nomago - Ljubljana
16:20
Brseč
Autotrans - Rijeka
16:20
Vozilići
Autotrans - Rijeka
16:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:20
Ičići
Autotrans - Rijeka
16:20
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:20
Medveja
Autotrans - Rijeka
16:20
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:20
Labin
Autotrans - Rijeka
16:20
Loborika
Autotrans - Rijeka
16:20
Pula
Autotrans - Rijeka
16:20
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:20
Delnice
Brioni - Pula
18:20
Delnice
Nomago - Ljubljana
18:20
Karlovac
Brioni - Pula
18:20
Karlovac
Nomago - Ljubljana
18:20
Zagreb
Brioni - Pula
18:20
Zagreb
Nomago - Ljubljana
18:20
Rijeka
Brioni - Pula
18:20
Rijeka
Nomago - Ljubljana
19:55
Pula
Brioni - Pula
19:55
Pula
Nomago - Ljubljana
19:55
Labin
Brioni - Pula
19:55
Labin
Nomago - Ljubljana
19:55
Lovran
Brioni - Pula
19:55
Lovran
Nomago - Ljubljana
20:50
Rijeka
Brioni - Pula
20:50
Rijeka
Nomago - Ljubljana
 
odabir države:
 
Beli ManastirBelišćeBenkovacBiograd na moruBjelovarBuzetCernikCresCrikvenicaČakovecČazmaDaruvarDelniceDonji MiholjacDrnišDubrovnikDugo SeloĐakovoĐurđevacGarešnicaGlinaGospićGrubišno PoljeImotskiIvanecIvanić-GradKarlovacKninKoprivnicaKorčulaKrapinaKriževciKrkKutinaLabinLudbregMakarskaMali LošinjMetkovićMursko SrediščeNašiceNova GradiškaNovaljaNovi MarofNovi VinodolskiNovigradNovskaOgulinOmišOpatijaOrahovicaOsijekOtočacPagPakracPazinPetrinjaPlitvička JezeraPločePorečPožega (HR)PregradaPulaRabRijekaRovinjSamoborSenjSinjSisakSlatinaSlavonski BrodSplitStari GradStubičke TopliceSukošanSveti Ivan ZelinaŠibenikTrogirUmagValpovoVaraždinVaraždinske TopliceVelika GoricaVinkovciVirViroviticaVodiceVojnićVrbovecVrbovskoVukovarZabokZadarZagrebZlatarŽupanja