Autobusni kolodvor u Omišu

tel 1: +385 21 864 210
 
  -> Povoljan smještaj u Omišu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:15
Dubrovnik
Vincek - Varaždin
06:38
Makarska
Promet Makarska - Makarska
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
07:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
07:30
Makarska
Promet Makarska - Makarska
07:38
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:00
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
08:40
Split
Promet - Split
08:50
Makarska
Promet Makarska - Makarska
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:40
Split
Promet - Split
09:45
Cista Provo
FlixBus
10:07
Makarska
Promet Makarska - Makarska
10:30
Split
Promet Makarska - Makarska
10:40
Split
Promet - Split
10:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
11:00
Mostar
Globtour - Međugorje
11:38
Makarska
Promet Makarska - Makarska
11:40
Split
Promet - Split
11:52
Krvavice
Autotrans - Rijeka
11:52
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
11:52
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
11:52
Slano
Autotrans - Rijeka
11:52
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:52
Ploče
Autotrans - Rijeka
11:52
Gradac
Autotrans - Rijeka
11:52
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
11:52
Živogošće
Autotrans - Rijeka
11:52
Podgora
Autotrans - Rijeka
11:52
Tučepi
Autotrans - Rijeka
11:52
Makarska
Autotrans - Rijeka
11:52
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
11:52
Mimice
Autotrans - Rijeka
11:52
Ruskamen
Autotrans - Rijeka
12:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
12:30
Split
Promet Makarska - Makarska
12:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:15
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
14:25
Split
Croatia Bus - Zagreb
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:38
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:38
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:45
Imotski
Delminium travel - Solin
15:05
Makarska
Čazmatrans Promet - Čazma
15:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
15:15
Metković
Promet Makarska - Makarska
15:15
Mostar
Globtour - Međugorje
16:30
Split
Promet Makarska - Makarska
17:07
Makarska
Promet Makarska - Makarska
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
17:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
17:46
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:46
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:46
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:46
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:46
Split
Autotrans - Rijeka
17:46
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:46
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:46
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:46
Pula
Autotrans - Rijeka
17:46
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:10
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
18:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:40
Makarska
Promet Makarska - Makarska
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Metković
Promet Makarska - Makarska
21:40
Split
Globtour - Međugorje
22:30
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
23:00
Makarska
Promet Makarska - Makarska
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
03:00 
06:45 
3h 45min 
 
 
Omiš - Dubrovnik
Odaberi i kupi
05:45 
09:15 
3h 30min 
 
 
Omiš - Dubrovnik
Odaberi i kupi
06:38 
07:15 
0h 37min 
 
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
07:30 
08:00 
0h 30min 
 
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
07:30 
08:40 
1h 10min 
 
 
Omiš - Split
 
08:00 
08:50 
0h 50min 
 
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
08:00 
13:45 
5h 45min 
 
 
Omiš - Zagreb
Odaberi i kupi
08:15 
14:25 
6h 10min 
 
 
Omiš - Sarajevo
Odaberi i kupi
08:30 
09:40 
1h 10min 
 
 
Omiš - Split
 
09:00 
13:20 
4h 20min 
 
 
Omiš - Zadar
Odaberi i kupi
09:10 
09:45 
0h 35min 
 
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
 
 
09:10 
14:45 
5h 35min 
 
 
Omiš - Zagreb
Odaberi i kupi
09:30 
10:40 
1h 10min 
 
 
Omiš - Split
 
09:45 
10:30 
0h 45min 
 
 
Omiš - Makarska
Odaberi i kupi
10:01 
17:30 
7h 29min 
 
 
Omiš - Sarajevo
Odaberi i kupi
10:07 
10:45 
0h 38min 
 
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
10:30 
11:40 
1h 10min 
 
 
Omiš - Split
 
10:35 
14:30 
3h 55min 
 
 
Omiš - Dubrovnik
Odaberi i kupi
11:38 
12:15 
0h 37min 
 
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
11:45 
12:30 
0h 45min 
 
 
Omiš - Makarska
Odaberi i kupi
11:52 
20:30 
8h 38min 
271,00 HRK
 
Omiš - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(35,97 EUR)
11:52 
12:23 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
11:52 
18:25 
6h 33min 
221,00 HRK
 
Omiš - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
11:52 
15:56 
4h 4min 
133,00 HRK
 
Omiš - Zadar
Odaberi i kupi
 
(17,65 EUR)
11:52 
14:30 
2h 38min 
91,00 HRK
 
Omiš - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(12,08 EUR)
11:52 
13:29 
1h 37min 
47,00 HRK
 
Omiš - Trogir
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
12:38 
18:15 
5h 37min 
 
 
Omiš - Zagreb
Odaberi i kupi
13:30 
14:15 
0h 45min 
 
 
Omiš - Makarska
Odaberi i kupi
14:35 
18:30 
3h 55min 
 
 
Omiš - Dubrovnik
Odaberi i kupi
14:38 
15:15 
0h 37min 
 
 
Omiš - Split
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države: