Autobusni kolodvor u Novigradu

tel 1: +385 52 757 660
 
Na sredini između Poreča i Umaga.
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:23
Karigador
Autotrans - Rijeka
08:23
Umag
Autotrans - Rijeka
13:30
Gostivar
Hafet-Tours - Tetovo
14:55
Karigador
Autotrans - Rijeka
14:55
Buje
Autotrans - Rijeka
15:40
Buje
Autotrans - Rijeka
15:40
Karigador
Autotrans - Rijeka
15:54
Cestarska Kuća
Autotrans - Rijeka
15:54
Pula
Autotrans - Rijeka
15:54
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
15:54
Poreč
Autotrans - Rijeka
19:27
Premantura
Arriva - Kranj
19:50
Poreč
Autotrans - Rijeka
19:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:50
Buzet
Autotrans - Rijeka
20:25
Umag
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:25 
10:40 
2h 15min 
82,00 HRK
 
Novigrad - Pula
Odaberi i kupi
 
(10,88 EUR)
08:25 
10:30 
2h 5min 
73,00 HRK
 
Novigrad - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
(9,69 EUR)
08:25 
10:18 
1h 53min 
64,00 HRK
 
Novigrad - Bale
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
08:25 
09:41 
1h 16min 
66,00 HRK
 
Novigrad - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(8,76 EUR)
08:25 
08:49 
0h 24min 
33,00 HRK
 
Novigrad - Poreč
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
08:35 
10:02 
1h 27min 
73,00 HRK
 
Novigrad - Buzet
Odaberi i kupi
 
(9,69 EUR)
08:35 
14:00 
5h 25min 
228,00 HRK
 
Novigrad - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(30,26 EUR)
08:35 
11:18 
2h 43min 
108,00 HRK
 
Novigrad - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(14,33 EUR)
08:35 
13:05 
4h 30min 
218,00 HRK
 
Novigrad - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(28,93 EUR)
08:35 
08:53 
0h 18min 
35,00 HRK
 
Novigrad - Umag
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
15:45 
19:27 
3h 42min 
 
 
Novigrad - Kranj
Odaberi i kupi
15:55 
16:16 
0h 21min 
35,00 HRK
 
Novigrad - Umag
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
19:50 
20:10 
0h 20min 
35,00 HRK
 
Novigrad - Umag
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
20:25 
00:05 
3h 40min 
218,00 HRK
 
Novigrad - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(28,93 EUR)
20:25 
22:25 
2h 0min 
113,00 HRK
 
Novigrad - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
20:25 
01:05 
4h 40min 
228,00 HRK
 
Novigrad - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(30,26 EUR)
20:25 
20:40 
0h 15min 
33,00 HRK
 
Novigrad - Poreč
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
20:25 
21:20 
0h 55min 
59,00 HRK
 
Novigrad - Pazin
Odaberi i kupi
 
(7,83 EUR)
20:25 
03:45 
7h 20min 
272,00 HRK
 
Novigrad - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
(36,1 EUR)
20:25 
04:35 
8h 10min 
290,00 HRK
 
Novigrad - Đakovo
Odaberi i kupi
 
(38,49 EUR)
20:25 
05:15 
8h 50min 
307,00 HRK
 
Novigrad - Osijek
Odaberi i kupi
 
(40,75 EUR)
 
 
 
 
odabir države: