Autobusni kolodvor Novi Vinodolski

tel 1: +385 51 245 865
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:55
Crikvenica
Gaja - Križpolje
05:55
Selce (raskršće)
Gaja - Križpolje
06:25
Senj
Autotrans - Rijeka
06:25
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:25
Povile
Autotrans - Rijeka
06:55
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
06:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
06:55
Bakarac
Autotrans - Rijeka
06:55
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:55
Šmrika
Autotrans - Rijeka
06:55
Dramalj
Autotrans - Rijeka
06:55
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:55
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:35
Banjol (Rab)
Autotrans - Rijeka
07:35
Banjol (Rab)
Autotrans - Rijeka
07:35
Stinica
Autotrans - Rijeka
07:35
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
07:35
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
07:35
Kalić
Autotrans - Rijeka
07:35
Kalić
Autotrans - Rijeka
07:35
Bunica
Autotrans - Rijeka
07:35
Pag
Autotrans - Rijeka
07:35
Pag
Autotrans - Rijeka
07:35
Rab
Autotrans - Rijeka
07:35
Rab
Autotrans - Rijeka
07:35
Barbat (Rab)
Autotrans - Rijeka
07:35
Barbat (Rab)
Autotrans - Rijeka
07:35
Novalja
Autotrans - Rijeka
07:35
Novalja
Autotrans - Rijeka
07:35
Povile
Autotrans - Rijeka
07:35
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:35
Senj
Autotrans - Rijeka
07:35
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:35
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:24
Senj
Autotrans - Rijeka
09:24
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:24
Povile
Autotrans - Rijeka
09:54
Rovinj
Autotrans - Rijeka
09:54
Labin
Autotrans - Rijeka
09:54
Pula
Autotrans - Rijeka
09:54
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
09:54
Dramalj
Autotrans - Rijeka
09:54
Šmrika
Autotrans - Rijeka
09:54
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:54
Bakarac
Autotrans - Rijeka
09:54
Delnice
Autotrans - Rijeka
09:54
Delnice
Autotrans - Rijeka
09:54
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:54
Zagreb
Autotrans - Rijeka
09:54
Karlovac
Autotrans - Rijeka
09:54
Opatija
Autotrans - Rijeka
09:54
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:54
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:25
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:25
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:25
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:25
Fužine
Autotrans - Rijeka
12:25
Karlovac
Autotrans - Rijeka
12:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
12:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:25
Delnice
Autotrans - Rijeka
12:25
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:25
Šmrika
Autotrans - Rijeka
12:25
Dramalj
Autotrans - Rijeka
12:25
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:25
Bakarac
Autotrans - Rijeka
12:25
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:25
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:25
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:25
Dramalj
Autotrans - Rijeka
13:25
Šmrika
Autotrans - Rijeka
13:25
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:25
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:25
Karlovac
Autotrans - Rijeka
13:25
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:25
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:25
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:40
Senj
Autotrans - Rijeka
13:40
Povile
Autotrans - Rijeka
13:40
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:30
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:30
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Šmrika
Autotrans - Rijeka
14:30
Dramalj
Autotrans - Rijeka
14:30
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:30
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:45
Split
Brioni - Pula
14:48
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:48
Povile
Autotrans - Rijeka
14:48
Senj
Autotrans - Rijeka
14:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:50
Dramalj
Autotrans - Rijeka
14:50
Šmrika
Autotrans - Rijeka
14:50
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
14:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Fužine
Autotrans - Rijeka
14:50
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
15:25
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:25
Bakarac
Autotrans - Rijeka
15:25
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:25
Šmrika
Autotrans - Rijeka
15:25
Dramalj
Autotrans - Rijeka
15:25
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:10
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:10
Dramalj
Autotrans - Rijeka
16:10
Šmrika
Autotrans - Rijeka
16:10
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:10
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:10
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:10
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:10
Bakarac
Autotrans - Rijeka
16:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:10
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:10
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:10
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
16:10
Fužine
Autotrans - Rijeka
16:40
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:40
Primošten
Autotrans - Rijeka
16:40
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:40
Vodice
Autotrans - Rijeka
16:40
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:40
Drage
Autotrans - Rijeka
16:40
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:40
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
16:40
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
16:40
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:40
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
16:40
Posedarje
Autotrans - Rijeka
16:40
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
16:40
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Solin
Autotrans - Rijeka
16:40
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:40
Kalić
Autotrans - Rijeka
16:40
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
16:40
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
16:40
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:40
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
16:40
Delnice
Autotrans - Rijeka
16:40
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Dramalj
Autotrans - Rijeka
16:40
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:40
Split
Autotrans - Rijeka
16:40
Senj
Autotrans - Rijeka
16:40
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Povile
Autotrans - Rijeka
16:40
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:05
Rovinj
Autotrans - Rijeka
17:05
Rovinj
Autotrans - Rijeka
17:05
Pula
Autotrans - Rijeka
17:05
Pula
Autotrans - Rijeka
17:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:05
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:05
Šmrika
Autotrans - Rijeka
17:05
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:05
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:05
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:05
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:10
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:10
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:10
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:10
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:10
Šmrika
Autotrans - Rijeka
17:10
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:10
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:45
Senj
Gaja - Križpolje
17:45
Klenovica (raskršće)
Gaja - Križpolje
17:45
Povile
Gaja - Križpolje
17:45
Zagreb
Gaja - Križpolje
18:55
Bakarac
Autotrans - Rijeka
18:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:55
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:55
Dramalj
Autotrans - Rijeka
18:55
Šmrika
Autotrans - Rijeka
18:55
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:55
Labin
Autotrans - Rijeka
18:55
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:55
Pula
Autotrans - Rijeka
18:55
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:55
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:55
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:55
Vrbovsko
Autotrans - Rijeka
18:55
Fužine
Autotrans - Rijeka
19:05
Šibenik
FlixBus
19:38
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:38
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:38
Karlobag
Autotrans - Rijeka
19:38
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:38
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
19:38
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:38
Brist
Autotrans - Rijeka
19:38
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
19:38
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:38
Drage
Autotrans - Rijeka
19:38
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:38
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
19:38
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:38
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:38
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
19:38
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:38
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
19:38
Posedarje
Autotrans - Rijeka
19:38
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
19:38
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:38
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
19:38
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:38
Solin
Autotrans - Rijeka
19:38
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
19:38
Kalić
Autotrans - Rijeka
19:38
Split
Autotrans - Rijeka
19:38
Ploče
Autotrans - Rijeka
19:38
Gradac
Autotrans - Rijeka
19:38
Makarska
Autotrans - Rijeka
19:38
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:38
Senj
Autotrans - Rijeka
19:38
Povile
Autotrans - Rijeka
19:38
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:59
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:59
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:59
Šmrika
Autotrans - Rijeka
19:59
Dramalj
Autotrans - Rijeka
19:59
Karlovac
Autotrans - Rijeka
19:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:59
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:59
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:59
Delnice
Autotrans - Rijeka
19:59
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:59
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:50
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:50
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:50
Dramalj
Autotrans - Rijeka
20:50
Šmrika
Autotrans - Rijeka
20:50
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:50
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:50
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:50
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:00
Pula
Brioni - Pula
22:09
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:09
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:09
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
22:09
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:09
Šmrika
Autotrans - Rijeka
22:09
Dramalj
Autotrans - Rijeka
22:09
Rijeka
Autotrans - Rijeka
22:09
Karlovac
Autotrans - Rijeka
22:09
Bakarac
Autotrans - Rijeka
22:09
Delnice
Autotrans - Rijeka
22:09
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:00 
09:25 
3h 25min 
124,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
06:00 
09:10 
3h 10min 
123,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(16,32 EUR)
06:00 
06:55 
0h 55min 
57,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,57 EUR)
06:00 
08:15 
2h 15min 
113,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
06:00 
06:40 
0h 40min 
42,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
06:00 
06:28 
0h 28min 
38,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:00 
06:20 
0h 20min 
32,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:00 
06:15 
0h 15min 
27,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
06:00 
06:24 
0h 24min 
35,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:00 
06:35 
0h 35min 
41,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:00 
06:10 
0h 10min 
24,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
06:00 
06:03 
0h 3min 
17,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Povile
Odaberi i kupi
 
(2,26 EUR)
06:00 
06:25 
0h 25min 
34,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Senj
Odaberi i kupi
 
(4,51 EUR)
06:00 
06:08 
0h 8min 
23,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Klenovica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,05 EUR)
06:00 
06:32 
0h 32min 
39,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
06:25 
07:04 
0h 39min 
39,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
06:25 
06:30 
0h 5min 
24,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(3,19 EUR)
06:25 
07:08 
0h 43min 
41,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:25 
09:20 
2h 55min 
115,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(15,26 EUR)
06:25 
06:56 
0h 31min 
35,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Jadranovo (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
06:25 
06:35 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
06:25 
06:50 
0h 25min 
32,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:25 
07:00 
0h 35min 
38,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:25 
07:14 
0h 49min 
42,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
06:25 
07:29 
1h 4min 
57,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,57 EUR)
06:25 
10:15 
3h 50min 
124,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
06:30 
07:29 
0h 59min 
57,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,57 EUR)
06:30 
07:14 
0h 44min 
42,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
06:30 
07:00 
0h 30min 
38,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Šmrika
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:30 
06:50 
0h 20min 
32,00 HRK
 
Novi Vinodolski - Dramalj
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
 
 
odabir države: