Autobusni kolodvor Novalja kontakt

Špital
tel 1: +385 53 661 500
tel 2: +385 53 661 114
 
 
  -> Povoljan smještaj u Novalji
by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:45 
10:25 
4h 40min 
31,60 EUR
 
Novalja - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:45 
09:23 
3h 38min 
30,20 EUR
 
Novalja - Karlovac
Odaberi i kupi
 
05:45 
08:29 
2h 44min 
19,20 EUR
 
Novalja - Rijeka
Odaberi i kupi
 
05:45 
08:29 
2h 44min 
19,20 EUR
 
Novalja - Rijeka
Odaberi i kupi
 
05:45 
07:45 
2h 0min 
18,00 EUR
 
Novalja - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
05:45 
07:08 
1h 23min 
13,80 EUR
 
Novalja - Senj
Odaberi i kupi
 
05:45 
06:58 
1h 13min 
12,60 EUR
 
Novalja - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
05:45 
06:33 
0h 48min 
10,30 EUR
 
Novalja - Živi Bunari
Odaberi i kupi
 
05:45 
08:05 
2h 20min 
16,50 EUR
 
Novalja - Žuta Lokva
Odaberi i kupi
 
05:45 
08:19 
2h 34min 
17,60 EUR
 
Novalja - Brinje
Odaberi i kupi
 
05:45 
07:01 
1h 16min 
13,30 EUR
 
Novalja - Kalić
Odaberi i kupi
 
05:50 
10:10 
4h 20min 
30,00 EUR
 
Novalja - Split
Odaberi i kupi
 
05:50 
07:35 
1h 45min 
13,50 EUR
 
Novalja - Zadar
Odaberi i kupi
 
05:50 
06:20 
0h 30min 
6,00 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
05:50 
05:58 
0h 8min 
4,00 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
09:00 
09:11 
0h 11min 
4,00 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
09:00 
09:25 
0h 25min 
6,00 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
09:00 
10:45 
1h 45min 
13,50 EUR
 
Novalja - Zadar
Odaberi i kupi
 
09:00 
13:05 
4h 5min 
30,00 EUR
 
Novalja - Split
Odaberi i kupi
 
11:45 
13:35 
1h 50min 
13,50 EUR
 
Novalja - Zadar
Odaberi i kupi
 
11:45 
12:20 
0h 35min 
6,00 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
11:45 
11:56 
0h 11min 
4,00 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:11 
0h 11min 
4,00 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:30 
0h 30min 
6,00 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
14:00 
15:30 
1h 30min 
13,50 EUR
 
Novalja - Zadar
Odaberi i kupi
 
17:10 
17:43 
0h 33min 
5,50 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
17:10 
17:24 
0h 14min 
4,20 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
17:50 
19:35 
1h 45min 
13,50 EUR
 
Novalja - Zadar
Odaberi i kupi
 
17:50 
18:20 
0h 30min 
6,00 EUR
 
Novalja - Pag
Odaberi i kupi
 
17:50 
18:04 
0h 14min 
4,00 EUR
 
Novalja - Kolan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:33
Pag
Autotrans - Rijeka
05:33
Šimuni
Autotrans - Rijeka
05:33
Gajac
Autotrans - Rijeka
11:45
Zadar
Antonio tours - Pag
11:45
Pag
Antonio tours - Pag
11:45
Kolan
Antonio tours - Pag
13:30
Kolan
Antonio tours - Pag
13:30
Pag
Antonio tours - Pag
13:30
Zadar
Antonio tours - Pag
15:30
Zadar
Antonio tours - Pag
15:30
Pag
Antonio tours - Pag
15:30
Kolan
Antonio tours - Pag
17:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:05
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:05
Josipdol
Autotrans - Rijeka
17:05
Brinje
Autotrans - Rijeka
17:05
Senj
Autotrans - Rijeka
17:05
Kalić
Autotrans - Rijeka
17:05
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
17:05
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:05
Bačvice
Autotrans - Rijeka
17:05
Prizna
Autotrans - Rijeka
18:30
Pag
Antonio tours - Pag
18:30
Zadar
Antonio tours - Pag
18:30
Kolan
Antonio tours - Pag
21:45
Kolan
Antonio tours - Pag
21:45
Povljana
Antonio tours - Pag
21:45
Split
Antonio tours - Pag
21:45
Zadar
Antonio tours - Pag
21:45
Pag
Antonio tours - Pag
 
odabir države:
 
Beli ManastirBelišćeBenkovacBiograd na moruBjelovarBuzetCernikCresCrikvenicaČakovecČazmaDaruvarDelniceDonji MiholjacDrnišDubrovnikDugo SeloĐakovoĐurđevacGarešnicaGlinaGospićGrubišno PoljeImotskiIvanecIvanić-GradKarlovacKninKoprivnicaKorčulaKrapinaKriževciKrkKutinaLabinLudbregMakarskaMali LošinjMetkovićMursko SrediščeNašiceNova GradiškaNovaljaNovi MarofNovi VinodolskiNovigradNovskaOgulinOmišOpatijaOrahovicaOsijekOtočacPagPakracPazinPetrinjaPlitvička JezeraPločePorečPožega (HR)PregradaPulaRabRijekaRovinjSamoborSenjSinjSisakSlatinaSlavonski BrodSplitStari GradStubičke TopliceSukošanSveti Ivan ZelinaŠibenikTrogirUmagValpovoVaraždinVaraždinske TopliceVelika GoricaVinkovciVirViroviticaVodiceVojnićVrbovecVrbovskoVukovarZabokZadarZagrebZlatarŽupanja