Nomago - Ljubljana Autobusni prijevoznik Slovenija

Ljubljana
tel:
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
03:45 
05:00 
1h 15min 
 
15,10 EUR
 
Pula - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
03:45 
07:15 
3h 30min 
 
25,70 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
04:50 
0h 20min 
 
2,00 EUR
 
Zlatar - Marija Bistrica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
05:50 
1h 20min 
 
5,20 EUR
 
Zlatar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:40 
04:50 
0h 10min 
 
1,90 EUR
 
Zlatar Bistrica - Marija Bistrica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:40 
05:50 
1h 10min 
 
4,90 EUR
 
Zlatar Bistrica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:45 
05:35 
0h 50min 
 
 
 
Rogaška Slatina - Celje
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:45 
06:30 
1h 45min 
 
 
 
Slovenj Gradec - Ljubljana
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:50 
05:50 
1h 0min 
 
4,50 EUR
 
Marija Bistrica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:50 
06:43 
1h 53min 
 
 
 
Celje - Ljubljana
 
 
 
 
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
15,00 EUR
 
Ljubljana - Ljubljana aerodrom
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
4,50 EUR
 
Split - Trogir
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
06:30 
1h 30min 
 
8,90 EUR
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
06:43 
1h 43min 
 
 
 
Celje - Maribor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
07:15 
2h 15min 
 
13,10 EUR
 
Rijeka - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
07:20 
2h 20min 
 
13,90 EUR
 
Split - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
07:55 
2h 55min 
 
15,90 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
10:30 
5h 30min 
 
27,70 EUR
 
Split - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
11:00 
6h 0min 
 
28,50 EUR
 
Split - Senj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
11:35 
6h 35min 
 
29,50 EUR
 
Split - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
12:20 
7h 20min 
 
31,00 EUR
 
Split - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
12:55 
7h 55min 
 
35,70 EUR
 
Split - Opatija
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
 
44,90 EUR
 
Split - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:20 
06:10 
0h 50min 
 
 
 
Bovec - Tolmin
 
 
 
 
 
05:20 
06:31 
1h 11min 
 
 
 
Celje - Ljubljana
 
 
 
 
 
05:30 
06:05 
0h 35min 
 
5,80 EUR
 
Pula - Žminj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
06:20 
0h 50min 
 
8,40 EUR
 
Pula - Pazin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
06:30 
1h 0min 
 
7,40 EUR
 
Trogir - Šibenik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
07:10 
1h 40min 
 
15,10 EUR
 
Pula - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
07:20 
1h 50min 
 
12,00 EUR
 
Trogir - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
 
odabir države:
 
 
AP Murska Sobota - Murska SobotaArriva - KranjArriva Dolenjska in Primorska - KoperNomago - LjubljanaPrevozi Rok Jaklič - DobrničSlovenske železnice - LjubljanaTripstAir - Ljubljana