Neobas Banja Luka

Put srpskih branilaca 35
Banja Luka
tel: +387 51 306 855
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
06:15 
11:55 
5h 40min 
 
25,64 EUR
 
Banja Luka - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:35 
11:55 
5h 20min 
 
23,08 EUR
 
Laktaši - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
07:05 
11:55 
4h 50min 
 
23,08 EUR
 
Gradiška - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
12:00 
19:30 
7h 30min 
 
25,64 EUR
 
Banja Luka - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
15:30 
2h 30min 
 
8,72 EUR
 
Beograd - Bijeljina
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
16:45 
3h 45min 
 
12,31 EUR
 
Beograd - Lončari (BIH)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
17:05 
4h 5min 
 
13,85 EUR
 
Beograd - Šamac
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
17:30 
4h 30min 
 
14,87 EUR
 
Beograd - Modriča
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
18:30 
5h 30min 
 
17,44 EUR
 
Beograd - Derventa
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
19:30 
6h 30min 
 
20,00 EUR
 
Beograd - Prnjavor (BIH)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
19:30 
6h 30min 
 
20,00 EUR
 
Prnjavor (BIH) - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
13:00 
20:30 
7h 30min 
 
25,64 EUR
 
Beograd - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:00 
19:30 
5h 30min 
 
17,44 EUR
 
Derventa - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:20 
05:35 
15h 15min 
 
66,00 EUR
 
Stuttgart - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
15:00 
19:30 
4h 30min 
 
14,87 EUR
 
Modriča - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
15:25 
19:30 
4h 5min 
 
13,85 EUR
 
Šamac - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
15:45 
19:30 
3h 45min 
 
12,31 EUR
 
Lončari (BIH) - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
19:30 
2h 30min 
 
8,72 EUR
 
Bijeljina - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
20:55 
3h 55min 
 
16,41 EUR
 
Beograd - Brod (BIH)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
21:15 
4h 15min 
 
17,44 EUR
 
Beograd - Derventa
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
22:15 
5h 15min 
 
20,00 EUR
 
Beograd - Prnjavor (BIH)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
23:15 
6h 15min 
 
25,64 EUR
 
Beograd - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
23:15 
6h 15min 
 
25,64 EUR
 
Banja Luka - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:00 
23:15 
5h 15min 
 
20,00 EUR
 
Prnjavor (BIH) - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:30 
04:40 
10h 10min 
 
51,00 EUR
 
Munchen - Gradiška
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:30 
05:35 
11h 5min 
 
51,00 EUR
 
Munchen - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
19:00 
23:15 
4h 15min 
 
17,44 EUR
 
Derventa - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
19:20 
23:15 
3h 55min 
 
16,41 EUR
 
Brod (BIH) - Beograd
Odaberi i kupi
 
 
 
 
19:30 
04:40 
9h 10min 
 
51,00 EUR
 
Rosenheim - Gradiška
Odaberi i kupi
 
 
 
 
23:30 
04:20 
4h 50min 
 
23,08 EUR
 
Beograd - Gradiška
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: