Autobusni kolodvor u Našicama

tel 1: 060 334 030 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 31 613 720
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:16
Požega (HR)
Autotrans - Rijeka
06:16
Jakšić
Autotrans - Rijeka
06:30
Orahovica (HR)
Panturist - Osijek
06:30
Feričanci
Panturist - Osijek
06:50
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
07:10
Orahovica (HR)
Panturist - Osijek
07:10
Feričanci
Panturist - Osijek
09:20
Osijek
Panturist - Osijek
11:28
Osijek
Panturist - Osijek
12:40
Orahovica (HR)
Panturist - Osijek
12:40
Feričanci
Panturist - Osijek
13:04
Osijek
Panturist - Osijek
13:15
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
14:00
Orahovica (HR)
Panturist - Osijek
14:00
Feričanci
Panturist - Osijek
15:40
Osijek
Panturist - Osijek
16:30
Osijek
Autotrans - Rijeka
16:30
Osijek
Autotrans - Rijeka
16:47
Osijek
Panturist - Osijek
19:40
Orahovica (HR)
Panturist - Osijek
19:40
Feričanci
Panturist - Osijek
20:10
Donji Miholjac
Panturist - Osijek
21:07
Osijek
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:00 
06:00 
1h 0min 
50,00 HRK
 
Našice - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
06:17 
07:33 
1h 16min 
50,00 HRK
 
Našice - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
06:17 
07:33 
1h 16min 
50,00 HRK
 
Našice - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
07:10 
08:21 
1h 11min 
50,00 HRK
 
Našice - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
08:00 
08:32 
0h 32min 
32,00 HRK
 
Našice - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
08:00 
08:18 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Našice - Feričanci
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
08:15 
09:23 
1h 8min 
50,00 HRK
 
Našice - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
09:30 
10:00 
0h 30min 
32,00 HRK
 
Našice - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:30 
09:48 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Našice - Feričanci
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
12:30 
12:48 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Našice - Feričanci
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
12:30 
13:05 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Našice - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
13:40 
14:12 
0h 32min 
32,00 HRK
 
Našice - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
13:40 
13:58 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Našice - Feričanci
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
13:45 
14:59 
1h 14min 
50,00 HRK
 
Našice - Osijek
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
15:40 
16:12 
0h 32min 
32,00 HRK
 
Našice - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
15:40 
15:58 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Našice - Feričanci
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
16:30 
17:35 
1h 5min 
45,00 HRK
 
Našice - Požega (HR)
Odaberi i kupi
 
(5,97 EUR)
16:30 
17:25 
0h 55min 
38,00 HRK
 
Našice - Jakšić
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
19:45 
20:03 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Našice - Feričanci
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
19:45 
20:15 
0h 30min 
32,00 HRK
 
Našice - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
 
 
 
odabir države: