Autobusno stajalište Munchen Njemačka

Linije s presjedanjem prema Podgorici,  Prnjavoru (BIH),  Puli i Varaždinu.
 
  -> Povoljan smještaj u Minhenu
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:05
Sarajevo
Globtour - Međugorje
00:05
Zenica
Globtour - Međugorje
00:05
Doboj
Globtour - Međugorje
00:05
Maglaj
Globtour - Međugorje
00:05
Žepče
Globtour - Međugorje
00:05
Derventa
Globtour - Međugorje
01:00
Novi Sad
Lasta/Severtrans/DTG
01:00
Beograd
Lasta/Severtrans/DTG
01:30
Brčko
TransTurist - Tuzla
01:30
Orašje
TransTurist - Tuzla
01:30
Tuzla
TransTurist - Tuzla
02:00
Bihać
Globtour - Međugorje
02:00
Mostar
Globtour - Međugorje
02:00
Tomislavgrad
Globtour - Međugorje
02:00
Banja Luka
Globtour - Međugorje
02:00
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
02:00
Zagreb
Globtour - Međugorje
02:00
Donji Vakuf
Globtour - Međugorje
02:00
Jajce
Globtour - Međugorje
02:00
Međugorje
Globtour - Međugorje
02:00
Široki Brijeg
Globtour - Međugorje
02:00
Livno
Globtour - Međugorje
06:35
Sanski Most
Autoprevoz bus - Mostar
08:45
Derventa
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:45
Žepče
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:45
Maglaj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:45
Doboj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:45
Zenica
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:45
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
21:35
Zagreb
Jelinak - Zagreb
21:35
Vitez
Jelinak - Zagreb
21:35
Nova Gradiška
Jelinak - Zagreb
22:21
Tuzla
Halilović bus Big Sim - Kalesija
22:21
Živinice
Halilović bus Big Sim - Kalesija
22:21
Sarajevo
Halilović bus Big Sim - Kalesija
22:21
Brčko
Halilović bus Big Sim - Kalesija
22:21
Zenica
Halilović bus Big Sim - Kalesija
22:21
Doboj
Halilović bus Big Sim - Kalesija
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
15:30 
22:15 
6h 45min 
39,82 EUR
 
Munchen - Zagreb
Odaberi i kupi
 
16:55 
01:00 +1
8h 5min 
45,00 EUR
 
Munchen - Zagreb
Odaberi i kupi
 
16:55 
06:55 +1
14h 0min 
65,03 EUR
 
Munchen - Vitez
Odaberi i kupi
 
16:55 
02:35 +1
9h 40min 
60,00 EUR
 
Munchen - Nova Gradiška
Odaberi i kupi
 
18:30 
04:40 +1
10h 10min 
51,50 EUR
 
Munchen - Gradiška
Odaberi i kupi
 
18:30 
07:40 +1
13h 10min 
60,50 EUR
 
Munchen - Orašje
Odaberi i kupi
 
18:30 
09:30 +1
15h 0min 
60,50 EUR
 
Munchen - Tuzla
Odaberi i kupi
 
18:30 
05:35 +1
11h 5min 
51,50 EUR
 
Munchen - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
18:30 
08:10 +1
13h 40min 
60,50 EUR
 
Munchen - Brčko
Odaberi i kupi
 
19:00 
06:30 +1
11h 30min 
50,00 EUR
 
Munchen - Bihać
Odaberi i kupi
 
19:00 
09:40 +1
14h 40min 
52,50 EUR
 
Munchen - Zenica
Odaberi i kupi
 
19:00 
08:35 +1
13h 35min 
56,65 EUR
 
Munchen - Zenica
Odaberi i kupi
 
19:00 
07:10 +1
12h 10min 
56,65 EUR
 
Munchen - Doboj
Odaberi i kupi
 
19:00 
09:15 +1
14h 15min 
56,65 EUR
 
Munchen - Donji Vakuf
Odaberi i kupi
 
19:00 
08:30 +1
13h 30min 
56,65 EUR
 
Munchen - Jajce
Odaberi i kupi
 
19:00 
13:35 +1
18h 35min 
56,65 EUR
 
Munchen - Međugorje
Odaberi i kupi
 
19:00 
12:30 +1
17h 30min 
56,65 EUR
 
Munchen - Široki Brijeg
Odaberi i kupi
 
19:00 
11:30 +1
16h 30min 
56,65 EUR
 
Munchen - Livno
Odaberi i kupi
 
19:00 
07:35 +1
12h 35min 
56,65 EUR
 
Munchen - Maglaj
Odaberi i kupi
 
19:00 
08:10 +1
13h 10min 
52,50 EUR
 
Munchen - Maglaj
Odaberi i kupi
 
19:00 
07:30 +1
12h 30min 
79,00 EUR
 
Munchen - Novi Sad
Odaberi i kupi
 
19:00 
07:55 +1
12h 55min 
56,65 EUR
 
Munchen - Žepče
Odaberi i kupi
 
19:00 
08:28 +1
13h 28min 
52,50 EUR
 
Munchen - Žepče
Odaberi i kupi
 
19:00 
09:00 +1
14h 0min 
79,00 EUR
 
Munchen - Beograd
Odaberi i kupi
 
19:00 
07:00 +1
12h 0min 
56,65 EUR
 
Munchen - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
19:00 
11:45 +1
16h 45min 
57,50 EUR
 
Munchen - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
19:00 
10:20 +1
15h 20min 
56,65 EUR
 
Munchen - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
19:00 
01:50 +1
6h 50min 
34,33 EUR
 
Munchen - Zagreb
Odaberi i kupi
 
19:00 
02:50 +1
7h 50min 
55,00 EUR
 
Munchen - Zagreb
Odaberi i kupi
 
19:00 
12:50 +1
17h 50min 
56,65 EUR
 
Munchen - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
AachenAalenAltensteigAschaffenburgAugsburgBad Reichenhall GrenzeBad WaldseeBalingenBayreuthBerlinBerlin Sudkreuz (train station)BiberachBielefeldBochumBonnBotnangBreitenauBremenBremerhavenCalwChemnitzCologne Bonn airportDankerdorfDarmstadtDeggendorfDessauDetmoldDonaueschingenDortmundDresdenDresden NeustadtDuisburgDusseldorfElmshornEssenEttlingenFrankfurtFreiburgFreilassingFreudenstadtFriedrichshafenFurthGeislingenGiessenGießen MathematikumGoppingenGottingenGuterslohHagenHamburgHammHannoverHeidelbergHeidenheimHeilbronnHerenbergHildesheimHofHomburgHorb am NeckarIngolstadtKaiserslauternKarchheimKarlsruheKasselKehlKircheimKirchheimKoblenzKonstanzKrefeldLandauLandsbergLangenLeipzigLeverkusenLimburgLindauLudwigshafenMainzMannheimMemmingenMontabaurMuhldorfMullheimMunchenMunsterMunster - OsnabruckNagoldNeuhausNeustadtNurembergNurtigenOberhausenOberndorfOchsenhausenOffenbachOffenburgOldenburgOsnabruckPaderbornPassauPforzheimPidingPuttgardenRadolfzellRavensburgRegensburgRemscheidReutlingenRosenbachRosenbach GrenzeRosenheimRostockRottenburgRottweilSaarbruckenSchwabich GmundSchwenningenSimbachSindelfingenSingenSolingenStraubingStuttgartSulz am NeckarTitisee-NeustadtTraunsteinTrierTubingenTuttlingenUlmVechtaVillingen-SchwenningenWangenWellheimWiesbadenWuppertalWurzburgZinnwald