Autobusni kolodvor u Metkoviću

tel 1: 060 365 365 (naplatno/extra charge)
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:15
Dubrovnik
Vincek - Varaždin
05:20
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
05:20
Ploče
Croatia Bus - Zagreb
05:20
Karlovac
Croatia Bus - Zagreb
06:15
Zagreb
Samoborček - Samobor
06:25
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
07:00
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
07:45
Zagreb
Vincek - Varaždin
08:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
15:00
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
15:00
Ploče
Croatia Bus - Zagreb
15:00
Karlovac
Croatia Bus - Zagreb
15:15
Mostar
Globtour - Međugorje
15:45
Zenica
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
17:30
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:15
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
18:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
18:57
Ploče
Promet Makarska - Makarska
19:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
20:30
Samobor
Samoborček - Samobor
21:10
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
21:10
Ploče
Croatia Bus - Zagreb
21:30
Zagreb
Velebit tours - Gospić
21:45
Dubrovnik
Velebit tours - Gospić
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:05 
13:10 
8h 5min 
26,54 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(199,97 HRK)
 
05:05 
05:30 
0h 25min 
7,96 EUR
 
Metković - Ploče
Odaberi i kupi
 
(59,97 HRK)
 
05:05 
13:10 
8h 5min 
 
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:10 
08:00 
2h 50min 
 
 
Metković - Split
Odaberi i kupi
 
05:10 
05:50 
0h 40min 
5,10 EUR
 
Metković - Ploče
Odaberi i kupi
 
05:10 
13:45 
8h 35min 
33,98 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:20 
06:45 
1h 25min 
 
 
Metković - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
06:20 
08:00 
1h 40min 
 
 
Metković - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
07:45 
09:15 
1h 30min 
 
 
Metković - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
09:20 
17:30 
8h 10min 
 
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
09:20 
17:30 
8h 10min 
26,41 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(198,99 HRK)
 
10:30 
17:30 
7h 0min 
31,00 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(233,57 HRK)
 
10:30 
18:15 
7h 45min 
 
 
Metković - Samobor
Odaberi i kupi
 
12:35 
17:30 
4h 55min 
 
 
Metković - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
14:00 
15:45 
1h 45min 
 
 
Metković - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
14:45 
18:00 
3h 15min 
 
 
Metković - Split
Odaberi i kupi
 
15:00 
17:15 
2h 15min 
 
 
Metković - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
15:15 
21:45 
6h 30min 
 
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
16:15 
19:20 
3h 5min 
 
 
Metković - Split
Odaberi i kupi
 
16:15 
16:41 
0h 26min 
5,10 EUR
 
Metković - Ploče
Odaberi i kupi
 
18:00 
20:00 
2h 0min 
 
 
Metković - Mostar
Odaberi i kupi
 
19:00 
20:30 
1h 30min 
 
 
Metković - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
20:00 
21:30 
1h 30min 
 
 
Metković - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
20:00 
04:15 
8h 15min 
26,41 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(198,99 HRK)
 
20:00 
04:15 
8h 15min 
 
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
22:40 
06:25 
7h 45min 
 
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
22:40 
06:25 
7h 45min 
26,41 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(198,99 HRK)
 
22:40 
05:50 
7h 10min 
23,76 EUR
 
Metković - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(179,02 HRK)
 
23:40 
07:00 
7h 20min 
31,00 EUR
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(233,57 HRK)
 
23:40 
07:00 
7h 20min 
 
 
Metković - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: