Autobusno stajalište Martin Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:31
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
06:31
Stara Jošava
Autotrans - Rijeka
12:38
Stara Jošava
Autotrans - Rijeka
12:38
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
14:08
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
14:08
Stara Jošava
Autotrans - Rijeka
18:23
Stara Jošava
Autotrans - Rijeka
18:23
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
19:43
Orahovica (HR)
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:33 
07:00 
0h 27min 
4,20 EUR
 
Martin - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
07:23 
07:50 
0h 27min 
4,20 EUR
 
Martin - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
09:34 
10:00 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Martin - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
12:33 
13:00 
0h 27min 
4,20 EUR
 
Martin - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
18:49 
19:15 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Martin - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
19:49 
20:13 
0h 24min 
4,20 EUR
 
Martin - Orahovica (HR)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: