Autobusno stajalište Marina Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Marini
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
09:20
Zadar
Autotrans - Rijeka
09:20
Sukošan
Autotrans - Rijeka
09:20
Pirovac
Autotrans - Rijeka
09:20
Vodice
Autotrans - Rijeka
09:20
Šibenik
Autotrans - Rijeka
09:20
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
09:20
Primošten
Autotrans - Rijeka
09:44
Trogir
Autotrans - Rijeka
09:44
Solin
Autotrans - Rijeka
09:44
Split
Autotrans - Rijeka
12:15
Split
Autotrans - Rijeka
12:15
Solin
Autotrans - Rijeka
12:15
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:43
Trogir
Autotrans - Rijeka
13:43
Ploče
Autotrans - Rijeka
13:43
Tučepi
Autotrans - Rijeka
13:43
Makarska
Autotrans - Rijeka
13:43
Solin
Autotrans - Rijeka
13:43
Split
Autotrans - Rijeka
15:58
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:58
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:58
Vodice
Autotrans - Rijeka
15:58
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:58
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:58
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:58
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:58
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:17
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:17
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:17
Sukošan
Autotrans - Rijeka
17:17
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:17
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:17
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:17
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:14
Split
Autotrans - Rijeka
18:14
Solin
Autotrans - Rijeka
18:14
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:45
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:45
Solin
Autotrans - Rijeka
19:45
Split
Autotrans - Rijeka
19:49
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:49
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
19:49
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:49
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:49
Pirovac
Autotrans - Rijeka
19:49
Sukošan
Autotrans - Rijeka
19:49
Zadar
Autotrans - Rijeka
19:49
Primošten
Autotrans - Rijeka
19:49
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
22:33
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:33
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
22:33
Sukošan
Autotrans - Rijeka
22:33
Pirovac
Autotrans - Rijeka
22:33
Šibenik
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
09:20 
10:05 
0h 45min 
4,80 EUR
 
Marina - Split
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
09:20 
09:34 
0h 14min 
2,60 EUR
 
Marina - Trogir
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
09:20 
09:53 
0h 33min 
4,00 EUR
 
Marina - Solin
Odaberi i kupi
 
(30,14 HRK)
 
09:44 
10:03 
0h 19min 
4,20 EUR
 
Marina - Primošten
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
09:44 
14:47 
5h 3min 
22,60 EUR
 
Marina - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(170,28 HRK)
 
09:44 
09:55 
0h 11min 
3,40 EUR
 
Marina - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
09:44 
12:12 
2h 28min 
11,70 EUR
 
Marina - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(88,15 HRK)
 
09:44 
11:53 
2h 9min 
9,90 EUR
 
Marina - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(74,59 HRK)
 
09:44 
11:46 
2h 2min 
9,50 EUR
 
Marina - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(71,58 HRK)
 
09:44 
17:34 
7h 50min 
31,30 EUR
 
Marina - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(235,83 HRK)
 
09:44 
16:50 
7h 6min 
29,30 EUR
 
Marina - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(220,76 HRK)
 
09:44 
12:26 
2h 42min 
12,20 EUR
 
Marina - Zadar
Odaberi i kupi
 
(91,92 HRK)
 
09:44 
10:32 
0h 48min 
6,70 EUR
 
Marina - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
09:44 
11:29 
1h 45min 
8,30 EUR
 
Marina - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(62,54 HRK)
 
09:44 
11:16 
1h 32min 
7,70 EUR
 
Marina - Vodice
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
09:44 
10:24 
0h 40min 
6,30 EUR
 
Marina - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
12:15 
12:53 
0h 38min 
4,40 EUR
 
Marina - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
12:15 
13:17 
1h 2min 
6,70 EUR
 
Marina - Vodice
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
12:15 
13:29 
1h 14min 
6,80 EUR
 
Marina - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(51,23 HRK)
 
12:15 
13:05 
0h 50min 
5,20 EUR
 
Marina - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
12:15 
14:32 
2h 17min 
11,10 EUR
 
Marina - Zadar
Odaberi i kupi
 
(83,63 HRK)
 
12:15 
13:57 
1h 42min 
9,10 EUR
 
Marina - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
12:15 
14:18 
2h 3min 
10,50 EUR
 
Marina - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(79,11 HRK)
 
12:15 
14:21 
2h 6min 
10,90 EUR
 
Marina - Bibinje
Odaberi i kupi
 
(82,13 HRK)
 
12:15 
12:26 
0h 11min 
2,60 EUR
 
Marina - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
12:15 
12:33 
0h 18min 
2,80 EUR
 
Marina - Primošten
Odaberi i kupi
 
(21,1 HRK)
 
13:43 
17:53 
4h 10min 
22,60 EUR
 
Marina - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(170,28 HRK)
 
13:43 
13:53 
0h 10min 
3,40 EUR
 
Marina - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
13:43 
14:01 
0h 18min 
4,20 EUR
 
Marina - Primošten (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
13:43 
15:42 
1h 59min 
11,70 EUR
 
Marina - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(88,15 HRK)
 
 
 
 
odabir države: