Autobusni kolodvor Mali Lošinj

tel 1: 060 311 311 (naplatno/extra charge)
 
 
  -> Povoljan smještaj u Malom Lošinju
    by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:00 
06:12 
0h 12min 
2,70 EUR
 
Mali Lošinj - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(20,34 HRK)
 
06:30 
06:47 
0h 17min 
4,80 EUR
 
Mali Lošinj - Nerezine
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
06:30 
08:50 
2h 20min 
11,90 EUR
 
Mali Lošinj - Porozina
Odaberi i kupi
 
(89,66 HRK)
 
06:30 
06:52 
0h 22min 
5,40 EUR
 
Mali Lošinj - Osor
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
06:30 
07:21 
0h 51min 
7,70 EUR
 
Mali Lošinj - Martinšćica
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
06:30 
07:49 
1h 19min 
8,70 EUR
 
Mali Lošinj - Loznati (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
06:30 
07:42 
1h 12min 
7,70 EUR
 
Mali Lošinj - Orlec
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
06:30 
13:30 
7h 0min 
33,60 EUR
 
Mali Lošinj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(253,16 HRK)
 
06:30 
12:35 
6h 5min 
32,20 EUR
 
Mali Lošinj - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(242,61 HRK)
 
06:30 
10:32 
4h 2min 
21,80 EUR
 
Mali Lošinj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(164,25 HRK)
 
06:30 
10:04 
3h 34min 
21,40 EUR
 
Mali Lošinj - Opatija
Odaberi i kupi
 
(161,24 HRK)
 
06:30 
09:55 
3h 25min 
20,40 EUR
 
Mali Lošinj - Lovran
Odaberi i kupi
 
(153,7 HRK)
 
06:30 
09:46 
3h 16min 
19,10 EUR
 
Mali Lošinj - Mošćenička Draga
Odaberi i kupi
 
(143,91 HRK)
 
06:30 
09:37 
3h 7min 
18,00 EUR
 
Mali Lošinj - Brseč
Odaberi i kupi
 
(135,62 HRK)
 
06:30 
09:27 
2h 57min 
17,00 EUR
 
Mali Lošinj - Brestova
Odaberi i kupi
 
(128,09 HRK)
 
06:30 
07:57 
1h 27min 
9,00 EUR
 
Mali Lošinj - Cres
Odaberi i kupi
 
(67,81 HRK)
 
06:30 
07:34 
1h 4min 
7,00 EUR
 
Mali Lošinj - Vrana (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(52,74 HRK)
 
06:30 
07:12 
0h 42min 
6,70 EUR
 
Mali Lošinj - Hrasta
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
06:30 
07:29 
0h 59min 
6,70 EUR
 
Mali Lošinj - Hrasta
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
06:30 
06:57 
0h 27min 
5,80 EUR
 
Mali Lošinj - Srem (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(43,7 HRK)
 
06:30 
07:01 
0h 31min 
5,80 EUR
 
Mali Lošinj - Srem (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(43,7 HRK)
 
06:30 
06:43 
0h 13min 
4,60 EUR
 
Mali Lošinj - Sv. Jakov
Odaberi i kupi
 
(34,66 HRK)
 
06:30 
06:40 
0h 10min 
4,00 EUR
 
Mali Lošinj - Čunski
Odaberi i kupi
 
(30,14 HRK)
 
06:30 
06:38 
0h 8min 
3,60 EUR
 
Mali Lošinj - Artatore
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
06:30 
07:46 
1h 16min 
7,70 EUR
 
Mali Lošinj - Batajna
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
06:30 
07:47 
1h 17min 
8,10 EUR
 
Mali Lošinj - Krčina
Odaberi i kupi
 
(61,03 HRK)
 
15:30 
15:40 
0h 10min 
2,70 EUR
 
Mali Lošinj - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(20,34 HRK)
 
17:15 
17:41 
0h 26min 
4,80 EUR
 
Mali Lošinj - Nerezine
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
17:15 
17:46 
0h 31min 
5,40 EUR
 
Mali Lošinj - Osor
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
17:15 
20:09 
2h 54min 
20,70 EUR
 
Mali Lošinj - Uvala Scott
Odaberi i kupi
 
(155,96 HRK)
 
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:27
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:30
Merag
Autotrans - Rijeka
15:30
Hrasta
Autotrans - Rijeka
15:30
Osor
Autotrans - Rijeka
15:30
Nerezine
Autotrans - Rijeka
15:30
Sv. Jakov
Autotrans - Rijeka
15:30
Čunski
Autotrans - Rijeka
15:30
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:30
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
15:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:30
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:30
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:30
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:30
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:30
Cres
Autotrans - Rijeka
15:30
Belej
Autotrans - Rijeka
15:30
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:30
Valbiska
Autotrans - Rijeka
15:30
Krčina
Autotrans - Rijeka
15:30
Batajna
Autotrans - Rijeka
15:30
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:30
Artatore
Autotrans - Rijeka
15:30
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:57
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
20:15
Merag
Autotrans - Rijeka
20:15
Osor
Autotrans - Rijeka
20:15
Hrasta
Autotrans - Rijeka
20:15
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
20:15
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Čunski
Autotrans - Rijeka
20:15
Valbiska
Autotrans - Rijeka
20:15
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:15
Belej
Autotrans - Rijeka
20:15
Cres
Autotrans - Rijeka
20:15
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:15
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:15
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:15
Škrbčići (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Artatore
Autotrans - Rijeka
20:15
Ustrine (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:15
Batajna
Autotrans - Rijeka
20:15
Krčina
Autotrans - Rijeka
20:42
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
 
odabir države: