Liburnija Zadar

Ante Starčevića 1
Zadar
tel: 060 305 305 (naplatno / extra charge)
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
04:45 
05:25 
0h 40min 
 
 
 
Nadin - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:50 
05:35 
0h 45min 
 
 
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:50 
06:00 
1h 10min 
 
 
 
Vir - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
05:20 
0h 20min 
 
 
 
Zadar aerodrom - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:00 
05:40 
0h 40min 
 
 
 
Privlaka - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:20 
06:05 
0h 45min 
 
 
 
Zadar - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
06:35 
1h 5min 
 
 
 
Vir - Zadar
Odaberi i kupi
 
više polazaka 
 
 
05:30 
06:40 
1h 10min 
 
 
 
Vir - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:35 
05:55 
0h 20min 
 
 
 
Zadar - Zadar aerodrom
Odaberi i kupi
 
promjena svaki mjesec 
 
 
05:40 
05:50 
0h 10min 
 
 
 
Zadar - Zadar (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:45 
06:25 
0h 40min 
 
 
 
Privlaka - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:50 
06:35 
0h 45min 
 
 
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
06:10 
0h 10min 
 
 
 
Zadar - Zadar (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:00 
06:20 
0h 20min 
 
 
 
Zadar aerodrom - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:15 
06:35 
0h 20min 
 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
 
 
 
06:20 
06:40 
0h 20min 
 
 
 
Muline (Ugljan) - Preko (Ugljan)
 
 
više polazaka (linija 204) 
 
 
06:20 
07:00 
0h 40min 
 
 
 
Raštević - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:20 
07:00 
0h 40min 
 
 
 
Privlaka - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:20 
07:05 
0h 45min 
 
 
 
Zadar - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:20 
07:05 
0h 45min 
 
 
 
Raštević - Zadar
 
 
više polazaka 
 
 
06:20 
07:10 
0h 50min 
 
 
 
Gornji Karin - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
07:05 
0h 35min 
 
 
 
Nin - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
07:10 
0h 40min 
 
 
 
Nadin - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
07:15 
0h 45min 
 
 
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
07:20 
0h 50min 
 
 
 
Pridraga - Zadar
 
 
više polazaka 
 
 
06:30 
07:40 
1h 10min 
 
 
 
Zadar - Vir
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:30 
07:40 
1h 10min 
 
 
 
Vir - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:35 
06:55 
0h 20min 
 
 
 
Zadar - Zadar aerodrom
Odaberi i kupi
 
promjena svaki mjesec 
 
 
06:40 
07:20 
0h 40min 
 
 
 
Škabrnja - Zadar
 
 
više polazaka 
 
 
06:45 
07:25 
0h 40min 
 
 
 
Privlaka - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: