Libertas Dubrovnik

Dubrovnik
tel:
e-mail:
 
Prometuje samo na lokalnim, gradskim linijama.
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:01 
00:30 
0h 29min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
01:00 
01:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
01:30 
02:00 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
 
 
Cavtat - Dubrovnik
 
 
 
 
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
06:15 
06:45 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
07:00 
07:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
08:00 
08:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
08:04 
08:44 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik aerodrom - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:00 
09:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
09:30 
10:00 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
09:55 
10:15 
0h 20min 
 
 
 
Mlini (HR) - Dubrovnik
 
 
više polazaka 
 
 
10:00 
10:30 
0h 30min 
 
 
 
Cavtat - Dubrovnik
 
 
 
 
 
10:00 
10:40 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik - Dubrovnik aerodrom
Odaberi i kupi
 
 
 
 
10:45 
11:05 
0h 20min 
 
 
 
Dubrovnik - Mlini (HR)
 
 
više polazaka 
 
 
10:45 
11:52 
1h 7min 
 
6,40 EUR
 
Dubrovnik - Ston
Odaberi i kupi
 
 
 
 
11:00 
11:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
12:00 
12:40 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik - Dubrovnik aerodrom
Odaberi i kupi
 
 
 
 
12:27 
13:07 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik aerodrom - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
12:39 
13:19 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik aerodrom - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:00 
14:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
14:14 
15:31 
1h 17min 
 
6,40 EUR
 
Dubrovnik - Ston
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:14 
17:00 
2h 46min 
 
12,20 EUR
 
Dubrovnik - Orebić (ferry port)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:15 
14:55 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik - Dubrovnik aerodrom
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:20 
15:00 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik - Dubrovnik aerodrom
Odaberi i kupi
 
 
 
 
15:00 
15:30 
0h 30min 
 
 
 
Cavtat - Dubrovnik
 
 
 
 
 
15:15 
16:22 
1h 7min 
 
6,40 EUR
 
Dubrovnik - Ston
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:54 
17:34 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik aerodrom - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
17:30 
0h 30min 
 
 
 
Dubrovnik - Cavtat
 
 
 
 
 
18:57 
19:37 
0h 40min 
 
4,50 EUR
 
Dubrovnik aerodrom - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: