Krivokapić Tours Herceg Novi

Herceg Novi
tel: +382 69 088 833
e-mail:
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
04:10 
05:15 
1h 5min 
 
3,50 EUR
 
Igalo - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:10 
06:00 
1h 50min 
 
6,50 EUR
 
Igalo - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:10 
07:30 
3h 20min 
 
9,50 EUR
 
Igalo - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:10 
07:30 
3h 20min 
 
 
 
Igalo - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
04:50 
0h 30min 
 
2,00 EUR
 
Herceg Novi - Risan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
05:15 
0h 55min 
 
3,50 EUR
 
Herceg Novi - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
05:30 
1h 10min 
 
3,50 EUR
 
Herceg Novi - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
05:37 
1h 17min 
 
4,00 EUR
 
Herceg Novi - Jugodrvo (Tivat)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
06:00 
1h 40min 
 
6,50 EUR
 
Herceg Novi - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
06:50 
2h 30min 
 
8,00 EUR
 
Herceg Novi - Cetinje
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
07:23 
3h 3min 
 
9,50 EUR
 
Herceg Novi - Delta City (Podgorica)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:20 
07:30 
3h 10min 
 
9,50 EUR
 
Herceg Novi - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
05:15 
0h 45min 
 
3,00 EUR
 
Baošići - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
05:30 
1h 0min 
 
3,00 EUR
 
Baošići - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
06:00 
1h 30min 
 
6,00 EUR
 
Baošići - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:30 
07:30 
3h 0min 
 
9,50 EUR
 
Baošići - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:33 
05:15 
0h 42min 
 
3,00 EUR
 
Bijela - Kotor
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:33 
05:30 
0h 57min 
 
3,00 EUR
 
Bijela - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:33 
06:00 
1h 27min 
 
6,00 EUR
 
Bijela - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:33 
07:30 
2h 57min 
 
9,50 EUR
 
Bijela - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:50 
06:00 
1h 10min 
 
5,00 EUR
 
Risan - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:50 
07:30 
2h 40min 
 
9,00 EUR
 
Risan - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:15 
05:30 
0h 15min 
 
3,00 EUR
 
Kotor - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:15 
06:00 
0h 45min 
 
4,50 EUR
 
Kotor - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:15 
06:50 
1h 35min 
 
7,50 EUR
 
Kotor - Cetinje
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:15 
07:23 
2h 8min 
 
9,00 EUR
 
Kotor - Delta City (Podgorica)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:15 
07:30 
2h 15min 
 
9,00 EUR
 
Kotor - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
06:00 
0h 30min 
 
4,00 EUR
 
Tivat - Budva
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
07:23 
1h 53min 
 
9,00 EUR
 
Tivat - Delta City (Podgorica)
Odaberi i kupi
 
 
 
 
05:30 
07:30 
2h 0min 
 
9,00 EUR
 
Tivat - Podgorica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: