Autobusni kolodvor Zadar

tel 1: 060 305 305 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 23 316 915 (cals outside Crroatia)
radno vrijeme: 5:30 - 22:00
 
Prometno je povezan s ostalim dijelovima grada jer na kolodvoru staju i lokalne autobusne linije kao i prijevoz za trajektnu luku Gaženica.
Autobusni kolodvor Zadar izravno je povezan i sa Zračnom lukom Zadar, a prijevoz se obavlja autobusom Liburnije koji polazi sa perona 8.
Popularne linije su autobus Zadar Zagreb, zatim autobus Zadar Split te autobus Zadar Starigrad Paklenica i autobus Zadar Beograd
autobus Zadar Benkovac

autobus Zadar Knin
autobus Zadar Šibenik
autobus Zadar Rijeka
autobus Zadar Plitvička jezera
 
  -> Povoljan smještaj u Zadru
    by Booking.com
 
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
03:30 
07:00 
3h 30min 
15,00 EUR
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
05:30 
08:05 
2h 35min 
15,79 EUR
 
Zadar - Split
Odaberi i kupi
 
05:30 
05:44 
0h 14min 
5,31 EUR
 
Zadar - Sukošan
Odaberi i kupi
 
05:30 
05:57 
0h 27min 
6,64 EUR
 
Zadar - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
05:30 
06:20 
0h 50min 
7,96 EUR
 
Zadar - Polača
Odaberi i kupi
 
05:30 
06:40 
1h 10min 
9,29 EUR
 
Zadar - Stankovci
Odaberi i kupi
 
05:30 
05:40 
0h 10min 
3,98 EUR
 
Zadar - Bibinje
Odaberi i kupi
 
07:00 
17:15 
10h 15min 
45,00 EUR
 
Zadar - Sremska Mitrovica
Odaberi i kupi
 
(339,05 HRK)
 
07:00 
18:10 
11h 10min 
49,00 EUR
 
Zadar - Beograd
Odaberi i kupi
 
(369,19 HRK)
 
07:00 
10:30 
3h 30min 
15,79 EUR
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
07:30 
11:05 
3h 35min 
21,00 EUR
 
Zadar - Rijeka
Odaberi i kupi
 
07:30 
13:20 
5h 50min 
32,00 EUR
 
Zadar - Kupres
Odaberi i kupi
 
(241,1 HRK)
 
07:30 
15:15 
7h 45min 
36,00 EUR
 
Zadar - Vitez
Odaberi i kupi
 
(271,24 HRK)
 
07:30 
14:55 
7h 25min 
36,00 EUR
 
Zadar - Travnik
Odaberi i kupi
 
(271,24 HRK)
 
07:30 
17:20 
9h 50min 
39,00 EUR
 
Zadar - Maglaj
Odaberi i kupi
 
(293,85 HRK)
 
07:30 
17:45 
10h 15min 
39,00 EUR
 
Zadar - Usora
Odaberi i kupi
 
(293,85 HRK)
 
07:30 
08:45 
1h 15min 
11,00 EUR
 
Zadar - Gospić
Odaberi i kupi
 
07:30 
13:45 
6h 15min 
34,00 EUR
 
Zadar - Bugojno
Odaberi i kupi
 
(256,17 HRK)
 
07:30 
15:50 
8h 20min 
37,00 EUR
 
Zadar - Zenica
Odaberi i kupi
 
(278,78 HRK)
 
07:30 
14:05 
6h 35min 
34,00 EUR
 
Zadar - Donji Vakuf
Odaberi i kupi
 
(256,17 HRK)
 
07:50 
10:10 
2h 20min 
14,50 EUR
 
Zadar - Split
Odaberi i kupi
 
(109,25 HRK)
 
08:00 
11:35 
3h 35min 
18,30 EUR
 
Zadar - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(137,88 HRK)
 
08:00 
11:35 
3h 35min 
18,30 EUR
 
Zadar - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(137,88 HRK)
 
08:00 
12:20 
4h 20min 
20,90 EUR
 
Zadar - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(157,47 HRK)
 
08:00 
12:20 
4h 20min 
20,90 EUR
 
Zadar - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(157,47 HRK)
 
08:00 
11:55 
3h 55min 
19,70 EUR
 
Zadar - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
(148,43 HRK)
 
08:00 
12:50 
4h 50min 
23,00 EUR
 
Zadar - Opatija
Odaberi i kupi
 
(173,29 HRK)
 
08:00 
12:55 
4h 55min 
23,00 EUR
 
Zadar - Opatija
Odaberi i kupi
 
(173,29 HRK)
 
08:00 
13:50 
5h 50min 
29,70 EUR
 
Zadar - Labin
Odaberi i kupi
 
(223,77 HRK)
 
08:00 
13:50 
5h 50min 
29,70 EUR
 
Zadar - Labin
Odaberi i kupi
 
(223,77 HRK)
 
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
03:30
Split
Autotrans - Rijeka
03:30
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
03:30
Rogotin
Autotrans - Rijeka
03:30
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
03:30
Blato
Autotrans - Rijeka
03:30
Smokvica
Autotrans - Rijeka
03:30
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
03:30
Korčula
Autotrans - Rijeka
03:30
Dominče (ferry port)
Autotrans - Rijeka
03:30
Orebić (ferry port)
Autotrans - Rijeka
03:30
Potomje
Autotrans - Rijeka
03:30
Janjina
Autotrans - Rijeka
03:30
Putniković
Autotrans - Rijeka
05:30
Slavonski Brod
Slavonija bus - Velika Kopanica
05:30
Novska
Slavonija bus - Velika Kopanica
05:30
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
05:30
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
05:30
Đakovo
Slavonija bus - Velika Kopanica
07:35
Ražanac
Antonio tours - Pag
07:35
Pag
Antonio tours - Pag
07:35
Novalja
Antonio tours - Pag
07:35
Kolan
Antonio tours - Pag
07:35
Šimuni
Antonio tours - Pag
07:35
Gorica (Pag)
Antonio tours - Pag
07:35
Rtina
Antonio tours - Pag
07:55
Biograd na moru
Brioni - Pula
07:55
Biograd na moru
Nomago - Ljubljana
07:55
Trogir
Brioni - Pula
07:55
Trogir
Nomago - Ljubljana
07:55
Split
Brioni - Pula
07:55
Split
Nomago - Ljubljana
07:55
Šibenik
Nomago - Ljubljana
07:55
Šibenik
Brioni - Pula
09:10
Sukošan
Slavonija bus - Velika Kopanica
09:10
Biograd na moru
Slavonija bus - Velika Kopanica
09:10
Sveti Filip i Jakov
Slavonija bus - Velika Kopanica
09:10
Bibinje
Slavonija bus - Velika Kopanica
12:26
Svinca
Autotrans - Rijeka
12:26
Podorljak
Autotrans - Rijeka
12:26
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
12:26
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
12:26
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
12:26
Turanj
Autotrans - Rijeka
12:26
Sukošan
Autotrans - Rijeka
12:26
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
12:26
Zečevo
Autotrans - Rijeka
12:26
Dolac
Autotrans - Rijeka
12:26
Bilo
Autotrans - Rijeka
12:26
Šparadići
Autotrans - Rijeka
12:26
Žaborić
Autotrans - Rijeka
12:26
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:26
Drage
Autotrans - Rijeka
12:26
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:26
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
12:26
Marina
Autotrans - Rijeka
12:26
Solin
Autotrans - Rijeka
12:26
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:26
Prosika
Autotrans - Rijeka
12:26
Brodarica
Autotrans - Rijeka
12:26
Šibenik
Autotrans - Rijeka
12:26
Primošten
Autotrans - Rijeka
12:26
Vodice
Autotrans - Rijeka
12:26
Pirovac
Autotrans - Rijeka
12:26
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
12:26
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
12:26
Split
Autotrans - Rijeka
12:30
Split
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
12:30
Skradin
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
13:30
Novska
Slavonija bus - Velika Kopanica
13:30
Slavonski Brod
Slavonija bus - Velika Kopanica
13:30
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
13:35
Ražanac
Antonio tours - Pag
13:35
Pag
Antonio tours - Pag
13:35
Gorica (Pag)
Antonio tours - Pag
13:35
Šimuni
Antonio tours - Pag
13:35
Kolan
Antonio tours - Pag
13:35
Novalja
Antonio tours - Pag
13:35
Rtina
Antonio tours - Pag
13:38
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
13:38
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
13:38
Posedarje
Autotrans - Rijeka
13:38
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
13:38
Senj
Autotrans - Rijeka
13:38
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:38
Cesarica
Autotrans - Rijeka
13:38
Karlobag
Autotrans - Rijeka
13:38
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
13:38
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
13:38
Mandalina
Autotrans - Rijeka
13:38
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
13:38
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
13:38
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
13:38
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
13:38
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
13:38
Kalić
Autotrans - Rijeka
13:38
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
13:38
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
13:38
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
13:38
Dušikrava
Autotrans - Rijeka
13:38
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
13:38
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:38
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:38
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:38
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:38
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
13:38
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:38
Rovinj
Autotrans - Rijeka
13:38
Pula
Autotrans - Rijeka
13:38
Labin
Autotrans - Rijeka
13:38
Opatija
Autotrans - Rijeka
13:38
Šmrika
Autotrans - Rijeka
13:38
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:38
Dramalj
Autotrans - Rijeka
13:38
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:38
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
14:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:00
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
14:45
Split
Antonio tours - Pag
15:00
Zagreb
Prijevoz Francuzević - Dugo Selo
15:30
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
15:56
Split
Autotrans - Rijeka
15:56
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
15:56
Slano
Autotrans - Rijeka
15:56
Ploče
Autotrans - Rijeka
15:56
Makarska
Autotrans - Rijeka
15:56
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
15:56
Omiš
Autotrans - Rijeka
15:56
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
15:56
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
15:56
Marina
Autotrans - Rijeka
15:56
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:56
Solin
Autotrans - Rijeka
15:56
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:56
Vodice
Autotrans - Rijeka
15:56
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:56
Brodarica
Autotrans - Rijeka
15:56
Prosika
Autotrans - Rijeka
15:56
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
15:56
Doli
Autotrans - Rijeka
15:56
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
15:56
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
15:56
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:56
Podorljak
Autotrans - Rijeka
15:56
Svinca
Autotrans - Rijeka
15:56
Rogotin
Autotrans - Rijeka
15:56
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:56
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
15:56
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:56
Zečevo
Autotrans - Rijeka
15:56
Dolac
Autotrans - Rijeka
15:56
Bilo
Autotrans - Rijeka
15:56
Šparadići
Autotrans - Rijeka
15:56
Gradac
Autotrans - Rijeka
15:56
Brist
Autotrans - Rijeka
15:56
Podgora
Autotrans - Rijeka
15:56
Tučepi
Autotrans - Rijeka
15:56
Žaborić
Autotrans - Rijeka
15:56
Drvenik
Autotrans - Rijeka
15:56
Živogošće
Autotrans - Rijeka
15:56
Igrane
Autotrans - Rijeka
15:56
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
15:56
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:56
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
15:56
Promajna
Autotrans - Rijeka
15:56
Drage
Autotrans - Rijeka
15:56
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:56
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:56
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:56
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
16:20
Skradin
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
16:20
Split
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
16:30
Zadar aerodrom
Liburnija - Zadar
16:45
Tomislavgrad
Jelinak - Zagreb
16:45
Kupres
Jelinak - Zagreb
16:45
Vitez
Jelinak - Zagreb
16:45
Travnik
Jelinak - Zagreb
16:45
Maglaj
Jelinak - Zagreb
16:45
Usora
Jelinak - Zagreb
16:45
Bugojno
Jelinak - Zagreb
16:45
Zenica
Jelinak - Zagreb
16:45
Donji Vakuf
Jelinak - Zagreb
17:20
Zeleni Hrast
Autotrans - Rijeka
17:20
Posedarje
Autotrans - Rijeka
17:20
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:20
Šibuljine
Autotrans - Rijeka
17:20
Karlobag
Autotrans - Rijeka
17:20
Cesarica
Autotrans - Rijeka
17:20
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:20
Senj
Autotrans - Rijeka
17:20
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
17:20
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
17:20
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
17:20
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
17:20
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
17:20
Mandalina
Autotrans - Rijeka
17:20
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
17:20
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
17:20
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
17:20
Kalić
Autotrans - Rijeka
17:20
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
17:20
Dušikrava
Autotrans - Rijeka
17:20
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
17:20
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
17:20
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:20
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:20
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:20
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
17:20
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
17:20
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:20
Bakarac
Autotrans - Rijeka
17:20
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:20
Dramalj
Autotrans - Rijeka
17:20
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:20
Šmrika
Autotrans - Rijeka
17:20
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:20
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
17:50
Novi Vinodolski
Brioni - Pula
17:50
Novi Vinodolski
Nomago - Ljubljana
17:50
Senj
Brioni - Pula
17:50
Senj
Nomago - Ljubljana
17:50
Karlobag
Brioni - Pula
17:50
Karlobag
Nomago - Ljubljana
17:50
Starigrad Paklenica
Nomago - Ljubljana
17:50
Starigrad Paklenica
Brioni - Pula
17:50
Posedarje
Brioni - Pula
17:50
Posedarje
Nomago - Ljubljana
17:50
Opatija
Brioni - Pula
17:50
Opatija
Nomago - Ljubljana
17:50
Labin
Brioni - Pula
17:50
Labin
Nomago - Ljubljana
17:50
Pula
Brioni - Pula
17:50
Pula
Nomago - Ljubljana
17:50
Rijeka
Brioni - Pula
17:50
Rijeka
Nomago - Ljubljana
17:50
Crikvenica
Brioni - Pula
17:50
Crikvenica
Nomago - Ljubljana
18:00
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
18:05
Rijeka
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
18:05
Gospić
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
18:35
Split
Antonio tours - Pag
19:00
Pirovac
Samoborček - Samobor
19:00
Vodice
Samoborček - Samobor
19:00
Šibenik
Samoborček - Samobor
19:00
Biograd na moru
Samoborček - Samobor
19:30
Posedarje
Slavonija bus - Velika Kopanica
19:30
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
19:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
19:35
Pag
Antonio tours - Pag
19:35
Novalja
Antonio tours - Pag
19:35
Kolan
Antonio tours - Pag
19:35
Šimuni
Antonio tours - Pag
19:35
Gorica (Pag)
Antonio tours - Pag
19:35
Ražanac
Antonio tours - Pag
19:35
Rtina
Antonio tours - Pag
20:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:10
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:10
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
20:10
Šmrika
Autotrans - Rijeka
20:10
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:10
Dramalj
Autotrans - Rijeka
20:10
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:10
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:10
Senj
Autotrans - Rijeka
20:10
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:10
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:10
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
20:22
Bilo
Autotrans - Rijeka
20:22
Šparadići
Autotrans - Rijeka
20:22
Dolac
Autotrans - Rijeka
20:22
Zečevo
Autotrans - Rijeka
20:22
Žaborić
Autotrans - Rijeka
20:22
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:22
Drage
Autotrans - Rijeka
20:22
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:22
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
20:22
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:22
Turanj
Autotrans - Rijeka
20:22
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:22
Svinca
Autotrans - Rijeka
20:22
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:22
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
20:22
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
20:22
Marina
Autotrans - Rijeka
20:22
Solin
Autotrans - Rijeka
20:22
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:22
Prosika
Autotrans - Rijeka
20:22
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:22
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:22
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:22
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:22
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:22
Split
Autotrans - Rijeka
20:22
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:22
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:22
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
20:40
Jastrebarsko
Samoborček - Samobor
21:30
Zagreb
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
21:35
Split
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:35
Sukošan
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:35
Sveti Filip i Jakov
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:35
Polača
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:35
Bibinje
Slavonija bus - Velika Kopanica
21:35
Stankovci
Slavonija bus - Velika Kopanica
22:05
Podorljak
Autotrans - Rijeka
22:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
22:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
22:05
Turanj
Autotrans - Rijeka
22:05
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
22:05
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
22:05
Drage
Autotrans - Rijeka
22:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:05
Seget
Autotrans - Rijeka
22:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
22:05
Solin
Autotrans - Rijeka
22:05
Marina
Autotrans - Rijeka
22:05
Prosika
Autotrans - Rijeka
22:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
22:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
22:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
22:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
22:05
Brodarica
Autotrans - Rijeka
22:05
Split
Autotrans - Rijeka
22:05
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
22:05
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
22:05
Bibinje
Autotrans - Rijeka
22:30
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
odabir države: