Autobuska stanica Sarajevo kontakt

Put života 8
tel 1: +387 33 213 100
tel 2: +387 33 213 010 (info)
 
Glavna autobusna stanica u Sarajevu nalazi se u neposrednoj blizini željezničkog kolodvora. Prostrana je i ima prateće sadržaje za ugodan boravak putnika. Tramvajska stanica je u neposrednoj blizini. Linija "1" vozi na Baščaršiju, a "4" na Ilidžu. Podaci stanice Istočno Sarajevo
autobus Sarajevo Fojnica
autobus Sarajevo Bihać
autobus Sarajevo Konjic
 
  -> Povoljan smještaj u Sarajevu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:15
Novi Pazar
Balbuss - Novi Pazar
05:30
Ulcinj
Lalatović Travel - Budva
05:40
Bihać
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
06:00
Velika Kladuša
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
06:00
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
06:00
Linz
Biss Tours - Zenica
06:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
06:50
Vienna
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
07:00
Zenica
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
07:00
Fojnica
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
07:10
Frankfurt
Usora turs - Jelah
07:40
Zenica
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
07:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:05
Busovača
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:10
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:10
Koper
Croatia Bus - Zagreb
08:35
Mostar
Autoprevoz bus - Mostar
08:37
Vienna
Biss Tours - Zenica
08:38
Bugojno
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
08:46
Zavidovići
Prevoz putnika - Zavidovići
09:00
Fojnica
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
09:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
09:55
Bugojno
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
10:00
Odžak (BIH)
Prevoz turist - Odžak
10:15
Gradačac
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
10:20
Dortmund
Croatia Bus - Zagreb
10:39
Livno
LivnoBus - Livno
10:40
Mostar
Autoprevoz bus - Mostar
11:35
Prijedor
Biss Tours - Zenica
11:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
12:08
Tuzla
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
12:26
Mostar
Autoprevoz bus - Mostar
12:29
Zavidovići
Prevoz putnika - Zavidovići
12:40
Banja Luka
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
13:10
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
13:15
Tuzla
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
14:10
Bihać
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
14:25
Split
Croatia Bus - Zagreb
14:45
Dubrovnik
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
14:54
Stolac
Autoprevoz bus - Mostar
14:55
Ulcinj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
14:55
Tuzla
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
15:10
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
15:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
15:45
Zenica
Croatia Bus - Zagreb
16:30
Višegrad
Aroma - Rogatica
17:10
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
17:25
Bugojno
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
17:35
Mostar
Autoprevoz bus - Mostar
17:36
Zavidovići
Prevoz putnika - Zavidovići
17:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
17:51
Mostar
Prevoz putnika - Zavidovići
18:30
Gradačac
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:41
Goražde
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:45
Split
Croatia Bus - Zagreb
19:15
Tuzla
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
19:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
19:50
Brčko
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
20:15
Brčko
TransTurist - Tuzla
20:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
20:50
Mostar
Autoprevoz bus - Mostar
20:55
Banja Luka
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
20:55
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
20:55
Banja Luka
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
21:00
Bijeljina
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
21:05
Bihać
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
21:15
Tuzla
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
21:40
Kakanj
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
23:00
Vienna
Croatia Bus - Zagreb
23:17
Beograd
Lasta - Beograd
23:50
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:30 
09:45 
4h 15min 
 
 
Sarajevo - Bijeljina
Odaberi i kupi
05:30 
07:10 
1h 40min 
 
 
Sarajevo - Kakanj
Odaberi i kupi
05:30 
07:00 
1h 30min 
 
 
Sarajevo - Fojnica
Odaberi i kupi
05:30 
06:00 
0h 30min 
 
 
Sarajevo - Semizovac
Odaberi i kupi
06:00 
06:30 
0h 30min 
 
 
Sarajevo - Semizovac
Odaberi i kupi
06:00 
10:01 
1d 4h 1min 
 
 
Sarajevo - Duisburg
Odaberi i kupi
06:00 
08:35 
2h 35min 
 
 
Sarajevo - Mostar
Odaberi i kupi
06:00 
07:40 
1h 40min 
 
 
Sarajevo - Kakanj
Odaberi i kupi
06:00 
13:30 
7h 30min 
 
 
Sarajevo - Split
Odaberi i kupi
06:30 
07:40 
1h 10min 
 
 
Sarajevo - Zenica
Odaberi i kupi
06:30 
11:45 
5h 15min 
 
 
Sarajevo - Orašje
Odaberi i kupi
06:30 
12:15 
5h 45min 
 
 
Sarajevo - Brčko
Odaberi i kupi
06:30 
06:58 
0h 28min 
 
 
Sarajevo - Semizovac
Odaberi i kupi
06:45 
07:16 
0h 31min 
 
 
Sarajevo - Semizovac
Odaberi i kupi
06:45 
07:30 
0h 45min 
 
 
Sarajevo - Breza (BIH)
Odaberi i kupi
06:50 
09:12 
2h 22min 
 
 
Sarajevo - Višegrad
Odaberi i kupi
06:50 
16:15 
9h 25min 
 
 
Sarajevo - Beograd
Odaberi i kupi
07:00 
17:10 
10h 10min 
 
 
Sarajevo - Ulcinj
Odaberi i kupi
07:15 
13:40 
6h 25min 
270,00 HRK
 
Sarajevo - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(35,84 EUR)
07:30 
08:15 
0h 45min 
 
 
Sarajevo - Breza (BIH)
Odaberi i kupi
07:30 
14:10 
6h 40min 
 
 
Sarajevo - Bihać
Odaberi i kupi
07:30 
09:00 
1h 30min 
 
 
Sarajevo - Fojnica
Odaberi i kupi
07:30 
08:00 
0h 30min 
 
 
Sarajevo - Semizovac
Odaberi i kupi
07:45 
08:30 
0h 45min 
 
 
Sarajevo - Breza (BIH)
Odaberi i kupi
08:00 
20:45 
12h 45min 
 
 
Sarajevo - Vienna
Odaberi i kupi
08:00 
09:40 
1h 40min 
 
 
Sarajevo - Kakanj
Odaberi i kupi
08:00 
08:30 
0h 30min 
 
 
Sarajevo - Semizovac
Odaberi i kupi
08:00 
10:10 
2h 10min 
 
 
Sarajevo - Goražde
Odaberi i kupi
08:30 
09:00 
0h 30min 
 
 
Sarajevo - Semizovac
Odaberi i kupi
08:30 
13:00 
4h 30min 
 
 
Sarajevo - Gradačac
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države: