Autobusno stajalište Kip Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:09
Pakrac
Autotrans - Rijeka
07:30
Pakrac
Autotrans - Rijeka
07:30
Daruvar
Autotrans - Rijeka
12:10
Daruvar
Autotrans - Rijeka
12:30
Pakrac
Autotrans - Rijeka
13:30
Pakrac
Autotrans - Rijeka
13:35
Daruvar
Autotrans - Rijeka
13:59
Pakrac
Autotrans - Rijeka
14:25
Daruvar
Autotrans - Rijeka
14:25
Daruvar
Autotrans - Rijeka
15:09
Pakrac
Autotrans - Rijeka
19:25
Daruvar
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:09 
07:19 
0h 10min 
1,50 EUR
 
Kip - Daruvar
Odaberi i kupi
 
07:30 
07:40 
0h 10min 
1,50 EUR
 
Kip - Daruvar
Odaberi i kupi
 
07:30 
07:49 
0h 19min 
3,50 EUR
 
Kip - Pakrac
Odaberi i kupi
 
12:10 
12:30 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Kip - Pakrac
Odaberi i kupi
 
12:30 
12:40 
0h 10min 
1,50 EUR
 
Kip - Daruvar
Odaberi i kupi
 
13:30 
13:40 
0h 10min 
1,50 EUR
 
Kip - Daruvar
Odaberi i kupi
 
13:35 
13:53 
0h 18min 
3,50 EUR
 
Kip - Pakrac
Odaberi i kupi
 
13:59 
14:09 
0h 10min 
1,50 EUR
 
Kip - Daruvar
Odaberi i kupi
 
14:25 
14:45 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Kip - Pakrac
Odaberi i kupi
 
14:25 
14:44 
0h 19min 
3,50 EUR
 
Kip - Pakrac
Odaberi i kupi
 
15:09 
15:19 
0h 10min 
1,50 EUR
 
Kip - Daruvar
Odaberi i kupi
 
19:25 
19:44 
0h 19min 
3,50 EUR
 
Kip - Pakrac
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: