Autobusno stajalište Karlobag Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Karlobagu
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
09:35
Zadar
Brioni - Pula
09:35
Zadar
Nomago - Ljubljana
11:36
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
11:36
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:36
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:36
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
11:36
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
11:36
Senj
Autotrans - Rijeka
11:36
Klada
Autotrans - Rijeka
11:36
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
11:36
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:36
Cesarica
Autotrans - Rijeka
14:47
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:47
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
14:47
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
14:47
Posedarje
Autotrans - Rijeka
14:47
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
14:47
Primošten
Autotrans - Rijeka
14:47
Mandalina
Autotrans - Rijeka
14:47
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:47
Split
Autotrans - Rijeka
14:47
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:47
Marina
Autotrans - Rijeka
14:47
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:47
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:47
Vodice
Autotrans - Rijeka
15:05
Gospić
Autotrans - Rijeka
15:15
Cesarica
Autotrans - Rijeka
15:15
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:15
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
15:15
Klada
Autotrans - Rijeka
15:15
Senj
Autotrans - Rijeka
15:15
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:15
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:15
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:15
Kraljevica
Autotrans - Rijeka
15:15
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:05
Rijeka
Brioni - Pula
16:05
Rijeka
Nomago - Ljubljana
16:05
Crikvenica
Brioni - Pula
16:05
Crikvenica
Nomago - Ljubljana
17:53
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:53
Split
Autotrans - Rijeka
17:53
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
17:53
Makarska
Autotrans - Rijeka
17:53
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
17:53
Marina
Autotrans - Rijeka
17:53
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:53
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:53
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:53
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:53
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:53
Posedarje
Autotrans - Rijeka
17:53
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
17:53
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:53
Mandalina
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:45 
07:40 
0h 55min 
6,40 EUR
 
Karlobag - Gospić
Odaberi i kupi
 
09:45 
12:20 
2h 35min 
15,70 EUR
 
Karlobag - Rijeka
Odaberi i kupi
 
09:45 
12:20 
2h 35min 
15,70 EUR
 
Karlobag - Rijeka
Odaberi i kupi
 
09:45 
11:35 
1h 50min 
11,60 EUR
 
Karlobag - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
09:45 
11:35 
1h 50min 
11,60 EUR
 
Karlobag - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
11:40 
16:40 
5h 0min 
25,40 EUR
 
Karlobag - Split
Odaberi i kupi
 
11:40 
18:16 
6h 36min 
29,30 EUR
 
Karlobag - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
11:40 
18:28 
6h 48min 
29,80 EUR
 
Karlobag - Makarska
Odaberi i kupi
 
11:40 
21:43 
10h 3min 
40,10 EUR
 
Karlobag - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
11:40 
13:38 
1h 58min 
10,10 EUR
 
Karlobag - Zadar
Odaberi i kupi
 
11:40 
16:06 
4h 26min 
22,60 EUR
 
Karlobag - Seget Vranjica
Odaberi i kupi
 
11:40 
15:31 
3h 51min 
19,50 EUR
 
Karlobag - Šparadići
Odaberi i kupi
 
11:40 
13:27 
1h 47min 
9,40 EUR
 
Karlobag - Murvica (donja)
Odaberi i kupi
 
11:40 
14:16 
2h 36min 
13,70 EUR
 
Karlobag - Biograd na moru (raskršće)
Odaberi i kupi
 
11:40 
12:31 
0h 51min 
5,80 EUR
 
Karlobag - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
11:40 
12:48 
1h 8min 
7,80 EUR
 
Karlobag - Maslenica (most)
Odaberi i kupi
 
11:40 
13:10 
1h 30min 
8,10 EUR
 
Karlobag - Posedarje
Odaberi i kupi
 
11:40 
14:38 
2h 58min 
15,00 EUR
 
Karlobag - Pirovac
Odaberi i kupi
 
11:40 
14:42 
3h 2min 
16,40 EUR
 
Karlobag - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
11:40 
14:50 
3h 10min 
16,40 EUR
 
Karlobag - Vodice
Odaberi i kupi
 
11:40 
15:05 
3h 25min 
18,30 EUR
 
Karlobag - Šibenik
Odaberi i kupi
 
11:40 
16:11 
4h 31min 
23,10 EUR
 
Karlobag - Trogir
Odaberi i kupi
 
14:50 
16:45 
1h 55min 
12,50 EUR
 
Karlobag - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
14:50 
16:40 
1h 50min 
11,40 EUR
 
Karlobag - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
14:50 
16:05 
1h 15min 
9,10 EUR
 
Karlobag - Senj
Odaberi i kupi
 
14:50 
15:54 
1h 4min 
8,50 EUR
 
Karlobag - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
14:50 
15:35 
0h 45min 
6,30 EUR
 
Karlobag - Starigrad (Senj)
Odaberi i kupi
 
14:50 
15:23 
0h 33min 
5,60 EUR
 
Karlobag - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
14:50 
16:55 
2h 5min 
13,30 EUR
 
Karlobag - Dramalj
Odaberi i kupi
 
14:50 
16:50 
2h 0min 
12,50 EUR
 
Karlobag - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: