Autobusno stajalište Jurandvor Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Jurandvoru
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:03
Baška
Autotrans - Rijeka
07:13
Baška
Autotrans - Rijeka
08:48
Baška
Autotrans - Rijeka
11:42
Punat
Autotrans - Rijeka
11:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:42
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:42
Zagreb
Autotrans - Rijeka
11:42
Omišalj
Autotrans - Rijeka
11:42
Malinska
Autotrans - Rijeka
11:42
Krk
Autotrans - Rijeka
11:42
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:42
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
12:48
Baška
Autotrans - Rijeka
14:12
Punat
Autotrans - Rijeka
14:12
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:12
Karlovac
Autotrans - Rijeka
14:12
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:12
Krk
Autotrans - Rijeka
14:12
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:12
Omišalj
Autotrans - Rijeka
14:12
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:12
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:12
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
14:12
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:33
Baška
Autotrans - Rijeka
17:03
Baška
Autotrans - Rijeka
19:42
Punat
Autotrans - Rijeka
19:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:42
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:42
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:42
Krk
Autotrans - Rijeka
19:42
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:42
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
19:48
Baška
Autotrans - Rijeka
20:08
Punat
Autotrans - Rijeka
20:08
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:08
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:08
Krk
Autotrans - Rijeka
20:08
Malinska
Autotrans - Rijeka
20:08
Omišalj
Autotrans - Rijeka
20:08
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:08
Sveti Vid - Miholjice
Autotrans - Rijeka
20:08
Dina (raskršće)
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:03 
11:10 
5h 7min 
25,90 EUR
 
Jurandvor - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:03 
07:29 
1h 26min 
7,70 EUR
 
Jurandvor - Omišalj
Odaberi i kupi
 
06:03 
07:12 
1h 9min 
6,00 EUR
 
Jurandvor - Malinska
Odaberi i kupi
 
06:03 
06:44 
0h 41min 
5,10 EUR
 
Jurandvor - Krk
Odaberi i kupi
 
06:03 
06:30 
0h 27min 
4,80 EUR
 
Jurandvor - Punat
Odaberi i kupi
 
06:03 
08:09 
2h 6min 
11,40 EUR
 
Jurandvor - Rijeka
Odaberi i kupi
 
06:03 
07:44 
1h 41min 
8,70 EUR
 
Jurandvor - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
06:03 
07:53 
1h 50min 
9,70 EUR
 
Jurandvor - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
06:03 
10:15 
4h 12min 
24,60 EUR
 
Jurandvor - Karlovac
Odaberi i kupi
 
07:13 
07:40 
0h 27min 
4,80 EUR
 
Jurandvor - Punat
Odaberi i kupi
 
07:13 
07:54 
0h 41min 
5,10 EUR
 
Jurandvor - Krk
Odaberi i kupi
 
08:48 
09:27 
0h 39min 
5,10 EUR
 
Jurandvor - Krk
Odaberi i kupi
 
08:48 
09:52 
1h 4min 
6,00 EUR
 
Jurandvor - Malinska
Odaberi i kupi
 
08:48 
10:09 
1h 21min 
7,70 EUR
 
Jurandvor - Omišalj
Odaberi i kupi
 
08:48 
13:30 
4h 42min 
25,90 EUR
 
Jurandvor - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:48 
09:14 
0h 26min 
4,80 EUR
 
Jurandvor - Punat
Odaberi i kupi
 
08:48 
10:46 
1h 58min 
11,70 EUR
 
Jurandvor - Rijeka
Odaberi i kupi
 
08:48 
10:23 
1h 35min 
9,00 EUR
 
Jurandvor - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
08:48 
12:55 
4h 7min 
15,60 EUR
 
Jurandvor - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
08:48 
11:55 
3h 7min 
15,30 EUR
 
Jurandvor - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
08:48 
12:35 
3h 47min 
24,60 EUR
 
Jurandvor - Karlovac
Odaberi i kupi
 
08:48 
10:32 
1h 44min 
10,00 EUR
 
Jurandvor - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
08:48 
12:45 
3h 57min 
12,80 EUR
 
Jurandvor - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
08:48 
11:45 
2h 57min 
13,00 EUR
 
Jurandvor - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
12:48 
14:33 
1h 45min 
9,70 EUR
 
Jurandvor - Bakar (raskršće)
Odaberi i kupi
 
12:48 
17:00 
4h 12min 
24,60 EUR
 
Jurandvor - Karlovac
Odaberi i kupi
 
12:48 
14:24 
1h 36min 
8,70 EUR
 
Jurandvor - Kraljevica
Odaberi i kupi
 
12:48 
14:54 
2h 6min 
11,40 EUR
 
Jurandvor - Rijeka
Odaberi i kupi
 
12:48 
13:15 
0h 27min 
4,80 EUR
 
Jurandvor - Punat
Odaberi i kupi
 
12:48 
17:55 
5h 7min 
25,90 EUR
 
Jurandvor - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: