Autobusno stajalište Hrasta Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:34
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
05:34
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:45
Cres
Autotrans - Rijeka
14:52
Cres
Autotrans - Rijeka
14:52
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:52
Malinska
Autotrans - Rijeka
14:52
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:52
Valbiska
Autotrans - Rijeka
15:20
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:20
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:39
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
15:39
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
18:04
Veli Lošinj
Autotrans - Rijeka
18:04
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
19:27
Valbiska
Autotrans - Rijeka
19:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:27
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:27
Zagreb
Autotrans - Rijeka
19:27
Cres
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:34 
11:10 
5h 36min 
31,30 EUR
 
Hrasta - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:34 
07:10 
1h 36min 
13,20 EUR
 
Hrasta - Malinska
Odaberi i kupi
 
05:34 
10:15 
4h 41min 
29,90 EUR
 
Hrasta - Karlovac
Odaberi i kupi
 
05:34 
08:16 
2h 42min 
19,40 EUR
 
Hrasta - Rijeka
Odaberi i kupi
 
05:34 
06:55 
1h 21min 
11,40 EUR
 
Hrasta - Valbiska
Odaberi i kupi
 
05:34 
06:19 
0h 45min 
6,30 EUR
 
Hrasta - Merag
Odaberi i kupi
 
05:34 
06:00 
0h 26min 
5,10 EUR
 
Hrasta - Cres
Odaberi i kupi
 
06:45 
07:34 
0h 49min 
6,70 EUR
 
Hrasta - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
06:45 
07:40 
0h 55min 
7,30 EUR
 
Hrasta - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
14:52 
15:40 
0h 48min 
7,30 EUR
 
Hrasta - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
14:52 
15:30 
0h 38min 
6,70 EUR
 
Hrasta - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
15:15 
15:24 
0h 9min 
4,00 EUR
 
Hrasta - Martinšćica
Odaberi i kupi
 
15:20 
15:28 
0h 8min 
4,00 EUR
 
Hrasta - Martinšćica
Odaberi i kupi
 
15:20 
15:53 
0h 33min 
5,10 EUR
 
Hrasta - Cres
Odaberi i kupi
 
15:39 
15:53 
0h 14min 
5,10 EUR
 
Hrasta - Cres
Odaberi i kupi
 
18:04 
18:30 
0h 26min 
5,10 EUR
 
Hrasta - Cres
Odaberi i kupi
 
18:04 
18:49 
0h 45min 
6,30 EUR
 
Hrasta - Merag
Odaberi i kupi
 
18:04 
19:25 
1h 21min 
11,40 EUR
 
Hrasta - Valbiska
Odaberi i kupi
 
18:04 
20:36 
2h 32min 
19,40 EUR
 
Hrasta - Rijeka
Odaberi i kupi
 
18:04 
22:25 
4h 21min 
29,90 EUR
 
Hrasta - Karlovac
Odaberi i kupi
 
18:04 
19:40 
1h 36min 
13,20 EUR
 
Hrasta - Malinska
Odaberi i kupi
 
18:04 
23:20 
5h 16min 
31,30 EUR
 
Hrasta - Zagreb
Odaberi i kupi
 
19:27 
20:15 
0h 48min 
6,70 EUR
 
Hrasta - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
19:27 
20:32 
1h 5min 
7,30 EUR
 
Hrasta - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: