bus Herceg Novi Sarajevo - BLUE LINE - Herceg Novi

 
relacija:
Herceg Novi - Sarajevo
prijevoz:
autobus   interni br.: 1946
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Herceg Novi 
 
 
08:00
Neum 
 
10:35 
10:35
Metković 
 
11:15 
11:15
Doljani 
 
11:35 
11:35
Čapljina 
 
11:50 
11:50
Počitelj 
 
12:00 
12:00
Mostar 
 
12:45 
12:45
Jablanica 
 
13:40 
13:40
Konjic 
 
14:25 
14:25
Hadžići 
 
15:22 
15:22
Ilidža 
 
15:35 
15:35
Sarajevo 
 
15:50