Autobusno stajalište Gusinje Crna Gora

Direktni polasci prema Plavu,  Beranama,  Zlatica,  Podgorici,  Kolašinu i Mojkovcu.
 
Linije s presjedanjem prema Kotoru,  Peći,  Sutomoru,  Tirani i Žabljaku.
 
  -> Povoljan smještaj u Gusinju
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:35
Plav
Ortak - Berane
07:35
Berane
Ortak - Berane
12:22
Berane
Elan Company - Plav
12:22
Plav
Elan Company - Plav
12:22
Podgorica
Elan Company - Plav
12:22
Kolašin
Elan Company - Plav
12:22
Mojkovac
Elan Company - Plav
12:22
Zlatica
Elan Company - Plav
14:20
Zlatica
Arena Tours - Podgorica
14:20
Podgorica
Arena Tours - Podgorica
14:20
Plav
Arena Tours - Podgorica
14:20
Berane
Arena Tours - Podgorica
14:20
Kolašin
Arena Tours - Podgorica
17:46
Berane
Elan Company - Plav
17:46
Plav
Elan Company - Plav
17:46
Podgorica
Elan Company - Plav
17:46
Zlatica
Elan Company - Plav
17:46
Mojkovac
Elan Company - Plav
17:46
Kolašin
Elan Company - Plav
21:31
Kolašin
Elan Company - Plav
21:31
Mojkovac
Elan Company - Plav
21:31
Zlatica
Elan Company - Plav
21:31
Podgorica
Elan Company - Plav
21:31
Plav
Elan Company - Plav
21:31
Berane
Elan Company - Plav
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:46 
08:38 
2h 52min 
8,70 EUR
 
Gusinje - Kolašin
Odaberi i kupi
 
05:46 
09:58 
4h 12min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Podgorica
Odaberi i kupi
 
05:46 
06:16 
0h 30min 
1,35 EUR
 
Gusinje - Plav
Odaberi i kupi
 
05:46 
08:13 
2h 27min 
7,70 EUR
 
Gusinje - Mojkovac
Odaberi i kupi
 
05:46 
07:19 
1h 33min 
4,35 EUR
 
Gusinje - Berane
Odaberi i kupi
 
05:46 
09:48 
4h 2min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Zlatica
Odaberi i kupi
 
07:40 
08:50 
1h 10min 
3,35 EUR
 
Gusinje - Berane
Odaberi i kupi
 
07:40 
08:07 
0h 27min 
1,35 EUR
 
Gusinje - Plav
Odaberi i kupi
 
12:21 
12:41 
0h 20min 
1,85 EUR
 
Gusinje - Plav
Odaberi i kupi
 
12:21 
13:44 
1h 23min 
4,35 EUR
 
Gusinje - Berane
Odaberi i kupi
 
12:21 
14:48 
2h 27min 
8,70 EUR
 
Gusinje - Mojkovac
Odaberi i kupi
 
12:21 
16:41 
4h 20min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Podgorica
Odaberi i kupi
 
12:21 
15:13 
2h 52min 
9,70 EUR
 
Gusinje - Kolašin
Odaberi i kupi
 
12:21 
16:31 
4h 10min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Zlatica
Odaberi i kupi
 
15:45 
19:37 
3h 52min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Zlatica
Odaberi i kupi
 
15:45 
18:27 
2h 42min 
9,70 EUR
 
Gusinje - Kolašin
Odaberi i kupi
 
15:45 
19:47 
4h 2min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Podgorica
Odaberi i kupi
 
15:45 
18:02 
2h 17min 
8,70 EUR
 
Gusinje - Mojkovac
Odaberi i kupi
 
15:45 
17:00 
1h 15min 
5,35 EUR
 
Gusinje - Berane
Odaberi i kupi
 
15:45 
16:00 
0h 15min 
1,35 EUR
 
Gusinje - Plav
Odaberi i kupi
 
16:45 
17:00 
0h 15min 
2,35 EUR
 
Gusinje - Plav
Odaberi i kupi
 
16:45 
20:50 
4h 5min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Podgorica
Odaberi i kupi
 
16:45 
19:30 
2h 45min 
10,70 EUR
 
Gusinje - Kolašin
Odaberi i kupi
 
16:45 
20:40 
3h 55min 
13,70 EUR
 
Gusinje - Zlatica
Odaberi i kupi
 
16:45 
18:00 
1h 15min 
5,35 EUR
 
Gusinje - Berane
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
Ada BojanaAndrijevicaBaošićiBarutanaBečićiBeraneBijelaBiočaBiogradsko jezeroBogetićiBrajićiBraticaBrezojevicaBrzavaBudošBuljaricaCarev LazCetinjski putČanjDelta City (Podgorica)Dobre VodeDobrotaDobrska ŽupaDobrsko SeloDragaljDrenošticaĐurđevića TaraGodijeljaGolubovciGrahovo (MNE)GusinjeIgaloIvanova KoritaJankovića KršJasenovo poljeJugodrvo (Tivat)KamenariKamenicaKavačKomaniKosanicaKosićKrstacKručeKumborLapčićiLastva GrbaljskaLedeniceLepenacLepetaniLovćenLugeMarkovićiMeterizi (MNE)MišićiMokro (MNE)MorinjMost na LimuMratinjeMurinoNikšićki putNjegovođaObzovicaOčinićiOdžak (MNE)Orahovac (MNE)Orja LukaOsječenicaOstrogPečuricePepicePerastPetrovac (MNE)Pivski ManastirPlužinePodaPodbožurPržnoRadanovićiRadovićiRafailovićiReževićiRibarevineRisanRudineSpužStari BarStraševinaStubica (MNE)SutorinaSveti StasijeSveti StefanŠavnikŠćepan PoljeŠušanjTrebaljevoTrubjelaUliciUlotinaUtjehaVidrovanVilusiVinickaVirpazarZabrđeZagorakZaton (MNE)ZavalaZlaticaŽanjićŽari