Autobusno stajalište Graz Austrija

Linije s presjedanjem prema Prijedoru,  Tuzli i Virovitici.
 
  -> Povoljan smještaj u Gracu
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:05
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
14:55
Orašje
Viena Tour - Lončari
16:30
Maglaj
Biss Tours - Zenica
16:30
Žepče
Biss Tours - Zenica
16:30
Sarajevo
Biss Tours - Zenica
16:30
Doboj
Biss Tours - Zenica
16:30
Derventa
Biss Tours - Zenica
18:32
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
18:35
Doboj
Centrotrans - Sarajevo
18:35
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
18:35
Žepče
Centrotrans - Sarajevo
18:35
Maglaj
Centrotrans - Sarajevo
20:30
Žepče
Globtour - Međugorje
20:30
Maglaj
Globtour - Međugorje
20:30
Mostar
Globtour - Međugorje
20:30
Derventa
Globtour - Međugorje
20:30
Sarajevo
Globtour - Međugorje
20:30
Doboj
Globtour - Međugorje
20:30
Zagreb
Globtour - Međugorje
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
19:52 
01:40 +1
5h 48min 
30,00 EUR
 
Graz - Orašje
Odaberi i kupi
 
20:30 
02:55 +1
6h 25min 
26,50 EUR
 
Graz - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
20:30 
05:21 +1
8h 51min 
43,50 EUR
 
Graz - Zenica
Odaberi i kupi
 
20:30 
07:05 +1
10h 35min 
45,50 EUR
 
Graz - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
20:30 
06:50 +1
10h 20min 
45,50 EUR
 
Graz - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
20:30 
07:05 +1
10h 35min 
44,10 EUR
 
Graz - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
20:30 
06:50 +1
10h 20min 
44,10 EUR
 
Graz - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
20:30 
04:45 +1
8h 15min 
41,50 EUR
 
Graz - Donji Vakuf
Odaberi i kupi
 
20:30 
04:10 +1
7h 40min 
41,50 EUR
 
Graz - Jajce
Odaberi i kupi
 
20:30 
06:01 +1
9h 31min 
45,50 EUR
 
Graz - Kakanj
Odaberi i kupi
 
20:30 
05:35 +1
9h 5min 
43,50 EUR
 
Graz - Vitez
Odaberi i kupi
 
20:30 
05:20 +1
8h 50min 
43,50 EUR
 
Graz - Travnik
Odaberi i kupi
 
20:30 
02:05 +1
5h 35min 
26,50 EUR
 
Graz - Gradiška
Odaberi i kupi
 
22:15 
07:00 +1
8h 45min 
62,00 EUR
 
Graz - Beograd
Odaberi i kupi
 
22:15 
08:37 +1
10h 22min 
48,00 EUR
 
Graz - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
22:15 
05:00 +1
6h 45min 
44,00 EUR
 
Graz - Doboj
Odaberi i kupi
 
22:15 
04:10 +1
5h 55min 
44,00 EUR
 
Graz - Derventa
Odaberi i kupi
 
22:15 
05:30 +1
7h 15min 
46,00 EUR
 
Graz - Maglaj
Odaberi i kupi
 
22:15 
05:50 +1
7h 35min 
62,00 EUR
 
Graz - Novi Sad
Odaberi i kupi
 
22:15 
06:00 +1
7h 45min 
46,00 EUR
 
Graz - Žepče
Odaberi i kupi
 
23:30 
12:40 +1
13h 10min 
45,00 EUR
 
Graz - Mostar
Odaberi i kupi
 
23:30 
02:50 +1
3h 20min 
45,00 EUR
 
Graz - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države:
 
AltenmarktAnifAnsfeldenArlbergBečBischofshofenBludenzBregenzBrunn am GebirgeDornbirnDrasenhofenFeldkirchFrastanzGmundenGortzisGotzisGrazGraz aerodromHallHeiligenkreuzHohenemsHorbranzImstInnsbruckJembachJenbachKitzbuhelKlagenfurtKufsteinLaakirchenLambachLandeckLeobenLiezenLinzLoferLustenauMattighofenMondseeNeunkirchenRankweilSaalfeldenSaint GeorgenSalzburgSattledtSaubenSchardingSchladmingSchwacSchwarzachSent PoltenSpielfeldSt. JohannSt. PoltenSteyrSydneyThalgauTisisVillachVorchdorfWalsWatensWelsWiener NeustadtWolkersdorfWorglZell am See