Autobusni kolodvor u Gospiću

Trg Zrinskih i Frankopana bb
tel 1: +385 53 572 658
tel 2: +385 53 574 495
 
Centar Like, za ljubitelje nedirnute prirode i ugodnih ljetnih noći.
Arriva 060 888 624 (naplatno)
autobus Gospić Zagreb
 
  -> Povoljan smještaj u Gospiću
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
01:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
06:43
Kvarte
Autotrans - Rijeka
06:50
Kvarte
Autotrans - Rijeka
06:50
Otočac
Autotrans - Rijeka
07:00
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
07:40
Karlobag
Autotrans - Rijeka
07:50
Kvarte
Autotrans - Rijeka
08:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
09:25
Zagreb
Velebit tours - Gospić
10:25
Split
FlixBus
10:30
Zagreb
Velebit tours - Gospić
12:00
Frankfurt
FlixBus
12:00
Zadar
Velebit tours - Gospić
13:25
Ljubljana
FlixBus
14:10
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
15:05
Kvarte
Autotrans - Rijeka
15:05
Otočac
Autotrans - Rijeka
15:10
Zadar
Velebit tours - Gospić
15:30
Zagreb
Velebit tours - Gospić
16:40
Zagreb
Velebit tours - Gospić
18:10
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
18:59
Brinje
Autotrans - Rijeka
18:59
Otočac
Autotrans - Rijeka
18:59
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:59
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:59
Kvarte
Autotrans - Rijeka
19:13
Kvarte
Autotrans - Rijeka
19:13
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:13
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:13
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:13
Bakarac
Autotrans - Rijeka
19:13
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:13
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
19:13
Senj
Autotrans - Rijeka
19:13
Otočac
Autotrans - Rijeka
21:15
Zagreb
Velebit tours - Gospić
21:30
Zadar
Velebit tours - Gospić
22:30
Zagreb
Velebit tours - Gospić
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
01:00 
08:00 
7h 0min 
 
 
Gospić - Dubrovnik
Odaberi i kupi
04:30 
07:00 
2h 30min 
 
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
04:30 
07:00 
2h 30min 
106,00 HRK
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(14,07 EUR)
05:20 
07:45 
2h 25min 
112,00 HRK
 
Gospić - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(14,86 EUR)
05:20 
06:10 
0h 50min 
54,00 HRK
 
Gospić - Otočac
Odaberi i kupi
 
(7,17 EUR)
05:20 
08:40 
3h 20min 
116,00 HRK
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
06:55 
07:17 
0h 22min 
32,00 HRK
 
Gospić - Perušić
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:00 
07:16 
0h 16min 
32,00 HRK
 
Gospić - Perušić
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:00 
07:49 
0h 49min 
54,00 HRK
 
Gospić - Otočac
Odaberi i kupi
 
(7,17 EUR)
09:25 
10:30 
1h 5min 
79,00 HRK
 
Gospić - Zadar
Odaberi i kupi
 
(10,49 EUR)
09:25 
10:30 
1h 5min 
 
 
Gospić - Zadar
Odaberi i kupi
10:00 
12:00 
2h 0min 
 
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
12:45 
15:10 
2h 25min 
 
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
12:45 
15:10 
2h 25min 
79,00 HRK
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(10,49 EUR)
14:10 
15:05 
0h 55min 
47,00 HRK
 
Gospić - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
14:15 
18:10 
3h 55min 
 
 
Gospić - Makarska
Odaberi i kupi
15:00 
15:51 
0h 51min 
51,00 HRK
 
Gospić - Korenica
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
15:05 
15:24 
0h 19min 
32,00 HRK
 
Gospić - Perušić
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
15:10 
15:29 
0h 19min 
32,00 HRK
 
Gospić - Perušić
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
15:10 
16:00 
0h 50min 
54,00 HRK
 
Gospić - Otočac
Odaberi i kupi
 
(7,17 EUR)
15:30 
16:40 
1h 10min 
79,00 HRK
 
Gospić - Zadar
Odaberi i kupi
 
(10,49 EUR)
15:30 
16:40 
1h 10min 
 
 
Gospić - Zadar
Odaberi i kupi
19:15 
21:30 
2h 15min 
 
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
19:15 
21:30 
2h 15min 
99,00 HRK
 
Gospić - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(13,14 EUR)
20:20 
10:25 
14h 5min 
 
 
Gospić - Stuttgart
Odaberi i kupi
 
 
21:15 
22:30 
1h 15min 
79,00 HRK
 
Gospić - Zadar
Odaberi i kupi
 
(10,49 EUR)
21:15 
22:30 
1h 15min 
 
 
Gospić - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: