Autobusno stajalište Gornji Humac (raskršće) Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
11:05
Supetar
Autotrans - Rijeka
11:05
Supetar
Autotrans - Rijeka
11:05
Supetar
Autotrans - Rijeka
11:05
Postira
Autotrans - Rijeka
11:05
Postira
Autotrans - Rijeka
11:05
Splitska (Brač)
Autotrans - Rijeka
11:05
Splitska (Brač)
Autotrans - Rijeka
11:05
Pučišća
Autotrans - Rijeka
11:05
Pučišća
Autotrans - Rijeka
11:35
Bol
Autotrans - Rijeka
13:20
Splitska (Brač)
Autotrans - Rijeka
13:20
Postira
Autotrans - Rijeka
13:20
Supetar
Autotrans - Rijeka
13:20
Pučišća
Autotrans - Rijeka
14:00
Bol
Autotrans - Rijeka
14:00
Bol
Autotrans - Rijeka
16:20
Splitska (Brač)
Autotrans - Rijeka
16:20
Supetar
Autotrans - Rijeka
16:20
Postira
Autotrans - Rijeka
16:20
Pučišća
Autotrans - Rijeka
16:45
Sumartin
Autotrans - Rijeka
16:45
Bol
Autotrans - Rijeka
16:45
Povlja
Autotrans - Rijeka
18:40
Splitska (Brač)
Autotrans - Rijeka
18:40
Postira
Autotrans - Rijeka
18:40
Supetar
Autotrans - Rijeka
18:40
Pučišća
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
11:05 
11:20 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Bol
Odaberi i kupi
 
11:05 
11:25 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Sumartin
Odaberi i kupi
 
11:35 
12:20 
0h 45min 
4,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Supetar
Odaberi i kupi
 
13:20 
13:35 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Bol
Odaberi i kupi
 
14:00 
15:00 
1h 0min 
4,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Supetar
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:35 
0h 35min 
4,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Supetar
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:45 
0h 45min 
4,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Splitska (Brač)
Odaberi i kupi
 
14:00 
14:20 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Pučišća
Odaberi i kupi
 
16:20 
16:35 
0h 15min 
3,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Bol
Odaberi i kupi
 
16:45 
17:40 
0h 55min 
4,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Supetar
Odaberi i kupi
 
16:45 
17:25 
0h 40min 
4,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Supetar
Odaberi i kupi
 
16:45 
17:05 
0h 20min 
3,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Pučišća
Odaberi i kupi
 
16:45 
17:30 
0h 45min 
4,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Splitska (Brač)
Odaberi i kupi
 
18:40 
19:05 
0h 25min 
3,50 EUR
 
Gornji Humac (raskršće) - Sumartin
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: