Autobusno stajalište Galižana Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Galižani
    by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
05:10
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
05:50
Pula
Autotrans - Rijeka
06:55
Pula
Autotrans - Rijeka
07:20
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:20
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
07:20
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
10:35
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
10:35
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
10:35
Rovinj
Autotrans - Rijeka
13:35
Pula
Autotrans - Rijeka
14:15
Pula
Autotrans - Rijeka
14:35
Pula
Autotrans - Rijeka
14:58
Rovinj
Autotrans - Rijeka
14:58
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
14:58
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
15:15
Pula
Autotrans - Rijeka
16:05
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
16:05
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:05
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
16:20
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
16:20
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:20
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
17:25
Pula
Autotrans - Rijeka
18:15
Vodnjan
Autotrans - Rijeka
18:15
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:20
Pula
Autotrans - Rijeka
18:20
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:10 
10:15 
5h 5min 
25,20 EUR
 
Galižana - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:10 
07:30 
2h 20min 
15,00 EUR
 
Galižana - Rijeka
Odaberi i kupi
 
05:10 
05:15 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
05:55 
06:00 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
05:55 
06:30 
0h 35min 
5,60 EUR
 
Galižana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
05:55 
06:21 
0h 26min 
5,20 EUR
 
Galižana - Sarižol
Odaberi i kupi
 
06:55 
07:20 
0h 25min 
5,20 EUR
 
Galižana - Sarižol
Odaberi i kupi
 
06:55 
07:30 
0h 35min 
5,60 EUR
 
Galižana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
07:20 
07:25 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
07:31 
07:36 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
10:35 
10:40 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
13:40 
14:14 
0h 34min 
5,60 EUR
 
Galižana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
13:40 
13:45 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
13:40 
14:05 
0h 25min 
5,20 EUR
 
Galižana - Sarižol
Odaberi i kupi
 
14:35 
15:01 
0h 26min 
5,20 EUR
 
Galižana - Sarižol
Odaberi i kupi
 
14:35 
14:40 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
14:35 
15:08 
0h 33min 
5,60 EUR
 
Galižana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
14:58 
15:03 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
15:15 
15:50 
0h 35min 
5,60 EUR
 
Galižana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
15:15 
15:43 
0h 28min 
5,20 EUR
 
Galižana - Sarižol
Odaberi i kupi
 
16:05 
16:10 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
16:20 
16:25 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
17:25 
18:00 
0h 35min 
5,60 EUR
 
Galižana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
17:25 
17:30 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
17:25 
17:50 
0h 25min 
5,20 EUR
 
Galižana - Sarižol
Odaberi i kupi
 
18:15 
18:20 
0h 5min 
2,70 EUR
 
Galižana - Pula
Odaberi i kupi
 
18:20 
18:50 
0h 30min 
5,60 EUR
 
Galižana - Rovinj
Odaberi i kupi
 
18:20 
18:42 
0h 22min 
5,20 EUR
 
Galižana - Sarižol
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: