Autobuska stanica Foča

Direktni polasci prema Istočnom Sarajevu,  Tjentištu,  Trebinju,  Bileći,  Gackom,  Zvorniku,  Banja Luci,  Doboju,  Trnovu i Sarajevu.
 
Linije s presjedanjem prema Kotoru i Salzburgu.
 
  -> Povoljan smještaj u Foči
by Booking.com
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
03:30
Budva
Božur - Podgorica
03:30
Tivat
Božur - Podgorica
03:30
Herceg Novi
Božur - Podgorica
03:30
Nikšić
Božur - Podgorica
03:30
Podgorica
Božur - Podgorica
03:45
Herceg Novi
Sons - Istočno Sarajevo
04:50
Užice
Globtour - Međugorje
04:50
Novi Sad
Globtour - Međugorje
04:50
Beograd
Globtour - Međugorje
08:56
Trebinje
Sons - Istočno Sarajevo
08:56
Gacko
Sons - Istočno Sarajevo
08:56
Tjentište
Sons - Istočno Sarajevo
08:56
Bileća
Sons - Istočno Sarajevo
09:30
Trnovo
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
09:30
Istočno Sarajevo
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
10:10
Istočno Sarajevo
Sons - Istočno Sarajevo
10:51
Zvornik
Euro Petrol Oil - Zvornik
12:10
Plužine
CICMIL PREVOZ - Plužine
12:10
Podgorica
CICMIL PREVOZ - Plužine
12:10
Nikšić
CICMIL PREVOZ - Plužine
15:45
Banja Luka
Zam Tours - Laktaši
15:45
Doboj
Zam Tours - Laktaši
15:45
Istočno Sarajevo
Zam Tours - Laktaši
17:33
Istočno Sarajevo
Sons - Istočno Sarajevo
18:15
Plužine
Transprom - Sarajevo
18:15
Nikšić
Transprom - Sarajevo
18:15
Podgorica
Transprom - Sarajevo
19:30
Trebinje
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
19:30
Tjentište
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
19:30
Gacko
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
19:30
Bileća
Centrotrans ad - Istočno Sarajevo
23:30
Sarajevo
Globtour - Međugorje
23:35
Istočno Sarajevo
Sons - Istočno Sarajevo
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
03:45 
06:20 
2h 35min 
6,15 EUR
 
Foča - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
04:55 
06:55 
2h 0min 
6,15 EUR
 
Foča - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
08:56 
10:36 
1h 40min 
6,15 EUR
 
Foča - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
09:30 
11:00 
1h 30min 
6,00 EUR
 
Foča - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
09:30 
11:00 
1h 30min 
5,80 EUR
 
Foča - Gacko
Odaberi i kupi
 
09:30 
10:09 
0h 39min 
3,00 EUR
 
Foča - Tjentište
Odaberi i kupi
 
09:30 
12:00 
2h 30min 
8,90 EUR
 
Foča - Bileća
Odaberi i kupi
 
09:30 
16:10 
6h 40min 
26,00 EUR
 
Foča - Banja Luka
Odaberi i kupi
 
09:30 
13:40 
4h 10min 
20,50 EUR
 
Foča - Doboj
Odaberi i kupi
 
09:30 
12:40 
3h 10min 
10,90 EUR
 
Foča - Trebinje
Odaberi i kupi
 
10:10 
12:10 
2h 0min 
5,90 EUR
 
Foča - Plužine
Odaberi i kupi
 
10:10 
13:50 
3h 40min 
10,70 EUR
 
Foča - Nikšić
Odaberi i kupi
 
10:10 
14:45 
4h 35min 
15,30 EUR
 
Foča - Podgorica
Odaberi i kupi
 
12:20 
14:15 
1h 55min 
6,10 EUR
 
Foča - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
16:00 
20:45 
4h 45min 
15,00 EUR
 
Foča - Podgorica
Odaberi i kupi
 
16:00 
19:30 
3h 30min 
10,50 EUR
 
Foča - Nikšić
Odaberi i kupi
 
16:00 
17:25 
1h 25min 
6,00 EUR
 
Foča - Plužine
Odaberi i kupi
 
17:00 
21:05 
4h 5min 
14,00 EUR
 
Foča - Zvornik
Odaberi i kupi
 
17:33 
20:39 
3h 6min 
10,77 EUR
 
Foča - Trebinje
Odaberi i kupi
 
17:33 
18:17 
0h 44min 
2,82 EUR
 
Foča - Tjentište
Odaberi i kupi
 
17:33 
19:03 
1h 30min 
5,64 EUR
 
Foča - Gacko
Odaberi i kupi
 
17:33 
19:56 
2h 23min 
8,72 EUR
 
Foča - Bileća
Odaberi i kupi
 
18:15 
20:00 
1h 45min 
6,15 EUR
 
Foča - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
19:30 
21:20 
1h 50min 
6,30 EUR
 
Foča - Istočno Sarajevo
Odaberi i kupi
 
19:30 
20:40 
1h 10min 
4,80 EUR
 
Foča - Trnovo
Odaberi i kupi
 
22:45 
02:25 +1
3h 40min 
14,00 EUR
 
Foča - Nikšić
Odaberi i kupi
 
22:45 
03:45 +1
5h 0min 
19,00 EUR
 
Foča - Podgorica
Odaberi i kupi
 
22:45 
06:10 +1
7h 25min 
25,00 EUR
 
Foča - Herceg Novi
Odaberi i kupi
 
22:45 
04:40 +1
5h 55min 
23,00 EUR
 
Foča - Budva
Odaberi i kupi
 
22:45 
05:05 +1
6h 20min 
24,00 EUR
 
Foča - Tivat
Odaberi i kupi
 
 
 
odabir države:
 
AvtovacBabino SeloBakićiBanovićiBanja VrućicaBarevoBegov HanBelenićiBerkovićiBijakovićiBilaBjelajciBlažujBočacBočac MostBočac motelBosanska JagodinaBosanska KrupaBosanska OtokaBosanska RačaBosanski PetrovacBosansko GrahovoBotaicaBožinciBradinaBranjevoBrčanska MaltaBrestovskoBrezovo PoljeBrišnikBrkaBrod (BIH)Brod na DriniBukovica (raskršće)BunaBuna (raskršće)BužimCerikCrkvinaCrna RekaCrna RijekaCrveniceČapljeČehajeČelebićiČelićČelinacČelopekČemernoČitlukĆoralićiD. PoljeDoboj IstokDoboj JugDobošnicaDobrnjaDobro PoljeDobrunDoljaneDoljaniDomaljevacDomanovićiDonja JablanicaDonja SlatinaDonji PotokDragaljevacDrečevo (raskršće)DrežnicaDrinovciDrinjačaDrvarDubnički MostDubraveDubrave (raskršće)DušanovoFakovićiFekovićiFočaFojnicaGlamočGlavašiGlavičiceGoraždeGornji GraciGornji ŠepakGornji Vakuf-UskopljeGrabovica (BIH)GračanicaGrudeHadžićiHan DerventaHan PijesakHan PločaHan PogledHaseHodžićiHrgovi DonjiHrvaćaniHutovoIlidžaIlino BrdoIloviceIvanicaJablanicaJakševicaJanjaJanjićiJasenJelahJezeroJohovacKaćuniKalesijaKamenskoKaonikKarakajKaranovacKarlov Han (raskršće)KarušeKifino SeloKladanjKladariKlašniceKlobukKlokotnicaKnešpoljeKnežicaKočerinKojin HanKonjević Polje (raskršće)KonjevićiKonjicKopčićKoritaKostajnicaKotor VarošKotorskoKozlukKrakačaKraljevo PoljeKravicaKrepšićiKreševoKrupaKrupa na VrbasuKukarićiKupresLašva (raskršće)LipljeLiskovačaLopareLug (BIH)LukavacLukavicaLukeLukovacLužani (BIH)LješevoLjubijaLjubinjeLjubnićiMala KladušaMalovanMaočaMartin BrodMaslovareMatuzićiMeđuvođeMehurićiMeka GrudaMetlikMilićiMiloševacMiloševoMiljevacMiljevinaMokro (BIH)Mokronoge (raskršće)MoskoMostar KatedralaMramor (raskršće)MrkaljiNadaniciNedžarićiNemilaNeumNevesinjeNišićiNova BilaNova TopolaNovi ŠeherNovi TravnikObodnikOborciObudovacOdžak (BIH)OlovoOmarskaOrahovica (BIH)OrmanicaOrtiješOstrožacOštra LukaOštreljPalačkovciPalePatkovačaPazarićPećigradPeljavePilica (raskršće)PlačkovciPlanaPlana (raskršće)PočiteljPodgradinaPodlugoviPodmilačjePodnovljePodorašacPodromanijaPofalićiPosušjePotociPotočariPožarnicaPrevilePribinićProzorPuračićRašeljkeRaštelicaRavna RomanijaRažljevo (raskršće)RekavicaRekaviceRešeljkeRibnički MostRiljaRočevićRogaticaRogoušićiRudankaRudoRumbociSalakovacSambulovacSapnaSeljubljeSemizovacSimin HanSkelaniSlatina (BIH)SokolacSovići (raskršće)SrbacSrđevićiSrebrenicaSrednjeStepenStoliceSuho PoljeSumbulovacŠamacŠekovićiŠepakŠerićiŠešiljeŠešlijeŠićki BrodŠijeŠipovoŠpionicaŠtipovoŠtrpciŠuicaŠuica (raskršće)TarčinTasovčićiTeočak-KrstacTeslićTešanjTihaljinaTinijaTinjaTišćaTjentišteTobut (raskršće)TomislavgradTorlakovacTrnovoTromeđaTršićTugovoTuhaljiTurbeUgljevikUkrinski LugUsoraUstipračaVarešVašaniVelika BrijesnicaVelika KladušaVidovicaVidrićiVinacVišegradVišićiVitina (BIH)VlasenicaVogošćaVojkovićiVranićVrapčićiVrbanjaVrbanjciVršaniZabrišćeZagoniZalužaniZavidovićiZvornikŽelinjeŽitomislićiŽitomislići (raskršće)ŽiviniceŽlijebacŽljebovi (raskršće)Žudojevići