Fils Pula

Kamik 28
Pula
tel: +385 52 383 000
e-mail: fils@fils.hr
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
04:00 
07:30 
3h 30min 
 
20,50 EUR
 
Pula - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
04:10 
07:30 
3h 20min 
 
20,00 EUR
 
Vodnjan - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Poreč - Pula aerodrom
 
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula aerodrom - Poreč
 
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula aerodrom - Pula
 
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula - Pula aerodrom
 
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Pula aerodrom - Rovinj
 
 
shuttle bus 
 
 
11:00 
11:01 
0h 1min 
 
 
 
Rovinj - Pula aerodrom
 
 
shuttle bus 
 
 
14:00 
17:15 
3h 15min 
 
26,00 EUR
 
Zagreb - Vodnjan
Odaberi i kupi
 
 
 
 
14:00 
17:25 
3h 25min 
 
26,50 EUR
 
Zagreb - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:00 
02:50 
10h 50min 
 
53,00 EUR
 
Sarajevo - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:00 
04:30 
12h 30min 
 
56,00 EUR
 
Sarajevo - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:00 
23:55 
7h 55min 
 
37,00 EUR
 
Sarajevo - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:30 
02:50 
10h 20min 
 
52,00 EUR
 
Visoko - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:30 
04:30 
12h 0min 
 
55,00 EUR
 
Visoko - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
16:30 
23:55 
7h 25min 
 
36,00 EUR
 
Visoko - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
02:50 
9h 50min 
 
51,00 EUR
 
Kakanj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
04:30 
11h 30min 
 
54,00 EUR
 
Kakanj - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:00 
23:55 
6h 55min 
 
35,00 EUR
 
Kakanj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:30 
02:50 
9h 20min 
 
49,00 EUR
 
Zenica - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:30 
04:30 
11h 0min 
 
52,00 EUR
 
Zenica - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
17:30 
23:55 
6h 25min 
 
34,00 EUR
 
Zenica - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:15 
02:50 
8h 35min 
 
48,00 EUR
 
Žepče - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:15 
04:30 
10h 15min 
 
51,00 EUR
 
Žepče - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:15 
23:55 
5h 40min 
 
33,00 EUR
 
Žepče - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:30 
02:50 
8h 20min 
 
46,00 EUR
 
Maglaj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:30 
04:30 
10h 0min 
 
49,00 EUR
 
Maglaj - Pula
Odaberi i kupi
 
 
 
 
18:30 
23:55 
5h 25min 
 
30,00 EUR
 
Maglaj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
20:00 
04:00 
8h 0min 
 
58,00 EUR
 
Beograd - Rijeka
Odaberi i kupi
 
 
 
 
20:00 
05:10 
9h 10min 
 
62,00 EUR
 
Beograd - Rovinj
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: