Bus stop Živi Bunari Croatia

 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
11:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:25
Split
Autotrans - Rijeka
15:25
Vodice
Autotrans - Rijeka
15:25
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:25
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:05
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:26
Split
Autotrans - Rijeka
18:26
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:26
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:26
Turanj
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
06:09 
08:29 
2h 20min 
110,00 HRK
 
Živi Bunari - Rijeka
Select & Buy
 
(14,6 EUR)
 
06:33 
08:29 
1h 56min 
110,00 HRK
 
Živi Bunari - Rijeka
Select & Buy
 
(14,6 EUR)
 
11:05 
13:38 
2h 33min 
13,70 EUR
 
Živi Bunari - Zadar
Select & Buy
 
(103,22 HRK)
 
11:05 
16:40 
5h 35min 
27,80 EUR
 
Živi Bunari - Split
Select & Buy
 
(209,46 HRK)
 
11:05 
11:36 
0h 31min 
5,40 EUR
 
Živi Bunari - Karlobag
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
11:05 
15:05 
4h 0min 
20,70 EUR
 
Živi Bunari - Šibenik
Select & Buy
 
(155,96 HRK)
 
14:40 
18:56 
4h 16min 
20,70 EUR
 
Živi Bunari - Šibenik
Select & Buy
 
(155,96 HRK)
 
14:40 
15:15 
0h 35min 
5,40 EUR
 
Živi Bunari - Karlobag
Select & Buy
 
(40,69 HRK)
 
14:40 
20:36 
5h 56min 
27,80 EUR
 
Živi Bunari - Split
Select & Buy
 
(209,46 HRK)
 
14:40 
17:20 
2h 40min 
13,70 EUR
 
Živi Bunari - Zadar
Select & Buy
 
(103,22 HRK)
 
15:25 
17:34 
2h 9min 
110,00 HRK
 
Živi Bunari - Rijeka
Select & Buy
 
(14,6 EUR)
 
18:02 
23:14 
5h 12min 
27,80 EUR
 
Živi Bunari - Split
Select & Buy
 
(209,46 HRK)
 
18:02 
21:45 
3h 43min 
20,70 EUR
 
Živi Bunari - Šibenik
Select & Buy
 
(155,96 HRK)
 
18:26 
20:30 
2h 4min 
110,00 HRK
 
Živi Bunari - Rijeka
Select & Buy
 
(14,6 EUR)
 
 
 
 
 
select country: