Bus stop Žbandaj Croatia

  -> Affordable accommodation in zbandaj
    by Booking.com
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
06:42
Poreč
Autotrans - Rijeka
07:23
Pazin
Autotrans - Rijeka
07:23
Baderna
Autotrans - Rijeka
07:49
Poreč
Autotrans - Rijeka
07:52
Poreč
Autotrans - Rijeka
08:24
Poreč
Autotrans - Rijeka
09:11
Poreč
Autotrans - Rijeka
09:11
Umag
Autotrans - Rijeka
13:24
Pazin
Autotrans - Rijeka
13:24
Baderna
Autotrans - Rijeka
13:24
Zagreb
Autotrans - Rijeka
13:24
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:57
Poreč
Autotrans - Rijeka
14:42
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:09
Baderna
Autotrans - Rijeka
15:09
Pazin
Autotrans - Rijeka
15:10
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:12
Pula
Autotrans - Rijeka
15:12
Baderna
Autotrans - Rijeka
15:13
Baderna
Autotrans - Rijeka
15:13
Pazin
Autotrans - Rijeka
16:27
Pazin
Autotrans - Rijeka
16:27
Baderna
Autotrans - Rijeka
16:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:27
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:24
Poreč
Autotrans - Rijeka
17:24
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:34
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:34
Pula
Autotrans - Rijeka
18:34
Baderna
Autotrans - Rijeka
18:34
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
20:29
Pazin
Autotrans - Rijeka
20:29
Baderna
Autotrans - Rijeka
20:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:29
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:29
Delnice
Autotrans - Rijeka
20:39
Baderna
Autotrans - Rijeka
20:39
Pazin
Autotrans - Rijeka
20:43
Pazin
Autotrans - Rijeka
20:43
Baderna
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
06:42 
07:36 
0h 54min 
7,80 EUR
 
Žbandaj - Pula
Select & Buy
 
07:23 
07:35 
0h 12min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
07:49 
09:14 
1h 25min 
13,20 EUR
 
Žbandaj - Rijeka
Select & Buy
 
07:49 
08:15 
0h 26min 
5,20 EUR
 
Žbandaj - Pazin
Select & Buy
 
07:52 
08:25 
0h 33min 
5,20 EUR
 
Žbandaj - Pazin
Select & Buy
 
08:24 
08:50 
0h 26min 
5,20 EUR
 
Žbandaj - Pazin
Select & Buy
 
08:24 
10:45 
2h 21min 
17,40 EUR
 
Žbandaj - Delnice
Select & Buy
 
08:24 
09:51 
1h 27min 
13,20 EUR
 
Žbandaj - Rijeka
Select & Buy
 
08:24 
12:40 
4h 16min 
23,90 EUR
 
Žbandaj - Zagreb
Select & Buy
 
09:11 
10:40 
1h 29min 
7,80 EUR
 
Žbandaj - Pula
Select & Buy
 
09:11 
09:41 
0h 30min 
6,20 EUR
 
Žbandaj - Rovinj
Select & Buy
 
13:24 
13:33 
0h 9min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
13:52 
14:22 
0h 30min 
5,20 EUR
 
Žbandaj - Pazin
Select & Buy
 
13:57 
14:30 
0h 33min 
5,20 EUR
 
Žbandaj - Pazin
Select & Buy
 
14:42 
15:15 
0h 33min 
5,20 EUR
 
Žbandaj - Pazin
Select & Buy
 
15:09 
15:18 
0h 9min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
15:10 
16:25 
1h 15min 
7,80 EUR
 
Žbandaj - Pula
Select & Buy
 
15:10 
15:42 
0h 32min 
6,20 EUR
 
Žbandaj - Rovinj
Select & Buy
 
15:12 
16:16 
1h 4min 
6,70 EUR
 
Žbandaj - Umag
Select & Buy
 
15:12 
15:24 
0h 12min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
15:13 
15:25 
0h 12min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
16:27 
16:35 
0h 8min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
17:24 
21:30 
4h 6min 
23,90 EUR
 
Žbandaj - Zagreb
Select & Buy
 
17:24 
18:50 
1h 26min 
13,20 EUR
 
Žbandaj - Rijeka
Select & Buy
 
17:24 
17:48 
0h 24min 
5,20 EUR
 
Žbandaj - Pazin
Select & Buy
 
18:34 
18:45 
0h 11min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
20:29 
20:38 
0h 9min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
20:43 
20:55 
0h 12min 
3,60 EUR
 
Žbandaj - Poreč
Select & Buy
 
 
 
 
 
select country: