bus Zagreb Tuzla - Pepeks - Zagreb

 
route:
Zagreb - Tuzla
type:
bus   internal ID: 3539
days:
Mon-Tue-Wed-Thu-Fri-Sat-Sun-Hdy-
operate:
01.01. - 31.12.
 
STATION
 
ARR.
DEP.
Zagreb 
+1
 
19:00
Slavonski Brod 
+1
21:25 
21:25
Županja 
+1
22:05 
22:05
Županja (HR-BIH) 
+1
22:10 
22:10
Orašje (BIH-HR) 
+1
22:35 
22:35
Orašje 
+1
22:40 
22:40
Brčko 
+1
23:00 
23:00
Brka 
+1
23:10 
23:10
Cerik 
+1
23:30 
23:30
Srebrenik 
+1
23:45 
23:45
Tuzla 
+2
00:30