Bus stop Zadar (ferry port) Croatia

  -> Affordable accommodation in Zadar
 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
05:50
Zadar
Liburnija - Zadar
05:55
Zadar
Liburnija - Zadar
06:10
Zadar
Liburnija - Zadar
06:55
Zadar
Liburnija - Zadar
07:00
Zadar
Liburnija - Zadar
07:25
Zadar
Liburnija - Zadar
07:45
Zadar
Liburnija - Zadar
08:25
Zadar
Liburnija - Zadar
09:25
Zadar
Liburnija - Zadar
10:25
Zadar
Liburnija - Zadar
10:55
Zadar
Liburnija - Zadar
11:25
Zadar
Liburnija - Zadar
12:25
Zadar
Liburnija - Zadar
13:25
Zadar
Liburnija - Zadar
14:00
Zadar
Liburnija - Zadar
14:40
Zadar
Liburnija - Zadar
15:25
Zadar
Liburnija - Zadar
16:30
Zadar
Liburnija - Zadar
17:50
Zadar
Liburnija - Zadar
19:15
Zadar
Liburnija - Zadar
20:40
Zadar
Liburnija - Zadar
22:25
Zadar
Liburnija - Zadar
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
05:43 
05:55 
0h 12min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar (airport)
Select & Buy
 
06:15 
06:35 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
06:43 
06:55 
0h 12min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar (airport)
Select & Buy
 
07:25 
07:45 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
07:45 
08:05 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
08:45 
09:05 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
09:45 
10:05 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
10:43 
10:55 
0h 12min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar (airport)
Select & Buy
 
10:55 
11:15 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
11:20 
11:40 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
12:00 
12:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
12:50 
13:10 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
13:25 
13:45 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
14:00 
14:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
15:00 
15:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
15:55 
16:15 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
16:30 
16:50 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
17:50 
18:10 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
19:10 
19:30 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
20:40 
21:00 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
23:00 
23:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (ferry port) - Zadar
 
 
 
 
 
 
select country: