Bus stop Vodice (raskršće) Croatia

 
 
Arrivals:
ARR.
 
FROM
COMPANY
14:50
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:50
Šmrika
Autotrans - Rijeka
14:50
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:50
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
14:50
Split
Autotrans - Rijeka
14:50
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:50
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:50
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:50
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:50
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:50
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Sukošan
Autotrans - Rijeka
14:50
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:50
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:24
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:24
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:24
Trogir
Autotrans - Rijeka
19:24
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
19:24
Split
Autotrans - Rijeka
21:33
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
21:33
Šmrika
Autotrans - Rijeka
21:33
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:33
Sukošan
Autotrans - Rijeka
21:33
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:33
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:33
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:33
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
14:50 
16:40 
1h 50min 
9,90 EUR
 
Vodice (raskršće) - Split
Select & Buy
 
(74,59 HRK)
 
14:50 
20:42 
5h 52min 
188,00 HRK
 
Vodice (raskršće) - Ston (raskršće)
Select & Buy
 
(24,95 EUR)
 
14:50 
15:05 
0h 15min 
3,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Šibenik
Select & Buy
 
(25,62 HRK)
 
14:50 
15:47 
0h 57min 
50,00 HRK
 
Vodice (raskršće) - Rogoznica
Select & Buy
 
(6,64 EUR)
 
14:50 
21:17 
6h 27min 
201,00 HRK
 
Vodice (raskršće) - Zaton (Dubrovnik)
Select & Buy
 
(26,68 EUR)
 
14:50 
16:11 
1h 21min 
8,30 EUR
 
Vodice (raskršće) - Trogir
Select & Buy
 
(62,54 HRK)
 
14:50 
15:39 
0h 49min 
6,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Primošten (raskršće)
Select & Buy
 
(48,22 HRK)
 
14:51 
18:26 
3h 35min 
18,80 EUR
 
Vodice (raskršće) - Živi Bunari
Select & Buy
 
(141,65 HRK)
 
14:51 
15:42 
0h 51min 
7,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Sukošan
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
14:51 
19:45 
4h 54min 
184,00 HRK
 
Vodice (raskršće) - Selce (raskršće)
Select & Buy
 
(24,42 EUR)
 
14:51 
19:01 
4h 10min 
170,00 HRK
 
Vodice (raskršće) - Senj
Select & Buy
 
(22,56 EUR)
 
14:51 
16:28 
1h 37min 
72,00 HRK
 
Vodice (raskršće) - Posedarje
Select & Buy
 
(9,56 EUR)
 
14:51 
20:30 
5h 39min 
27,80 EUR
 
Vodice (raskršće) - Rijeka
Select & Buy
 
(209,46 HRK)
 
14:51 
15:03 
0h 12min 
3,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Pirovac
Select & Buy
 
(25,62 HRK)
 
14:51 
15:56 
1h 5min 
7,90 EUR
 
Vodice (raskršće) - Zadar
Select & Buy
 
(59,52 HRK)
 
19:24 
20:22 
0h 58min 
7,90 EUR
 
Vodice (raskršće) - Zadar
Select & Buy
 
(59,52 HRK)
 
19:24 
20:12 
0h 48min 
7,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Sukošan
Select & Buy
 
(55,76 HRK)
 
19:24 
19:36 
0h 12min 
3,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Pirovac
Select & Buy
 
(25,62 HRK)
 
21:33 
22:22 
0h 49min 
50,00 HRK
 
Vodice (raskršće) - Rogoznica
Select & Buy
 
(6,64 EUR)
 
21:33 
23:14 
1h 41min 
9,90 EUR
 
Vodice (raskršće) - Split
Select & Buy
 
(74,59 HRK)
 
21:33 
21:45 
0h 12min 
3,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Šibenik
Select & Buy
 
(25,62 HRK)
 
21:33 
22:14 
0h 41min 
6,40 EUR
 
Vodice (raskršće) - Primošten (raskršće)
Select & Buy
 
(48,22 HRK)
 
21:33 
22:45 
1h 12min 
8,30 EUR
 
Vodice (raskršće) - Trogir
Select & Buy
 
(62,54 HRK)
 
 
 
 
 
select country: