Bus stop Višnjevac Croatia

 
Arrivals:
 
Departures:
DEP.
ARRL.
 
 
05:43 
06:18 
0h 35min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
05:48 
06:14 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
07:09 
07:48 
0h 39min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
09:09 
09:58 
0h 49min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
09:39 
10:05 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
10:38 
11:05 
0h 27min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
11:09 
11:45 
0h 36min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
11:54 
12:20 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
12:38 
13:10 
0h 32min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
13:39 
14:05 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
14:39 
15:05 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
15:39 
16:05 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
16:29 
17:14 
0h 45min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
17:39 
18:15 
0h 36min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
18:44 
19:10 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
19:19 
19:45 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
19:34 
20:00 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
19:54 
20:30 
0h 36min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
21:09 
21:35 
0h 26min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
22:29 
23:02 
0h 33min 
4,20 EUR
 
Višnjevac - Valpovo
Select & Buy
 
(31,64 HRK)
 
 
 
 
 
select country: